Publikováno 5. 9. 2007

Hložánková Simona

Témata:

Bude jí to v manželství s Rudou klapat?

Přehrát poslední díl Ulice

 

Kadeřnice Simona je živlem, který okamžitě opanuje celý prostor, v němž se právě nachází. Její energická povaha však vzbuzuje v ostatních lidech rozporuplné pocity - buď jim je okamžitě sympatická a ihned se spřátelí, anebo jí pro její přímočarost, prostořekost či poněkud netradiční způsoby chování nemohou přijít na jméno.

 

Přestože působí jako tvrďačka, která je se vším okamžitě hotová a během chvilky kohokoliv srovná do latě, skutečnost je trochu jiná. Pořádně zabrat jí totiž dávají vztahy. Chlapovi sice dokáže snést modré z nebe, jenže žádný to neuměl hodně dlouho ocenit. Jako magnet totiž přitahovala průšviháře a vyžírky, kteří ji jen využili, když byli v úzkých. Její první manžel Pepan Pavlica toho byl zářným příkladem. Než aby se konečně postavil na vlastní nohy a sehnal si bydlení, raději se s ní oženil. Tím si chtěl zabezpečit své jisté a perfektní servis navrch.

 

Vdaná paní Simona ale chtěla od Pepana mnohem víc, než jí mohl nabídnout, a ke všemu začala příšerně žárlit. Pepan vzal nakonec nohy na ramena a utekl jí. Po čase se sice vrátil, ale jenom proto, že mu soud nařídil domácí vězení v místě trvalého bydliště, tj. u Simony. Ta toho využila, aby se s ním rozvedla a pořádně mu osladila i to, jak se k ní zachoval.

 

Když se Simona pomalu začala smiřovat s tím, že skončí sama, vstoupili do jejího života Hložánci. Napřed ženatý Tonda, pak i vdovec Rudolf. Zatímco Tonda si chtěl jen užít, pro Rudolfa byla od začátku ta pravá. Jen to chvíli trvalo, než ji o tom přesvědčil. Simona má nyní konečně muže, po kterém celý život toužila, i když ani s ním to občas není jednoduché. Bude jim v manželství s Rudolfem klapat? 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

31.3. | 16:10 majka
2
souhlasím ze zuzkou..simona je super vždycky se zasměju a vubec její postava je ...
19.3. | 15:58 Capo di tutti capi
-2
tahle postava je nesmírně protivná. Nic tak tupýho, trapnýho a vošklivýho jsem ...
28.12. | 20:52 Michaela
2
Náhlasit nevhodný komentář
Postavu Simony mám moc ráda, jen mě někdy rozčiluje to jak se jí hýbe ofina při tom když se diví ..div jí nevylítne čelo až na lopatky ...nevím jestli to jde ovládat, ale je to šílený :-D
24.9. | 19:20 Maja
2
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý den, nevíte kam chodí představitelka Simony, Pavla Tomicová ke kadeřnici? Má krásnou barvu vlasů...
25.6. | 05:03 Marta Elaliti
1
Náhlasit nevhodný komentář
Pavluško ženo mého života,přejí Ti k dnešním pětatřicetinám móře zdraví,spoustu dalších hereckých úspěchú a hlavně nechť Ti do sta let vydrží Tvůj sexy úsměv na tváři a v duši Tvůj věčný optimismus. Jo...a buď mi nadále mým sluníčkem....dík,že Tě mám. :o)))
14.9. | 04:07 maggi
1
Náhlasit nevhodný komentář
Postava i herečka vždy mile překvapí!!! Jen houšť a větší kapky... :-)
4.6. | 20:19 Michal
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Prosím vás,pamatuje si někdo na díl v Ulici,kde hrál se Simonou herec Michal Dymek?
17.5. | 11:47 myška
2
Náhlasit nevhodný komentář
Simona je fakt hustá a i ten její smích.
13.4. | 12:31 jamec
2
Náhlasit nevhodný komentář
Souhlasím z některými tady,jak se Simona na delší dobu objeví na obrazovce, tak přepínám nebo odcházím, je mě čím dál protivnější!!!!!! A tak tám dobře začala, ale už je čím dál víc nesnesitelná.Kdyby hrála nějakou.... náctku, tak ještě snad, ale ve svým věku bejt takhle praštěná!!!! A přitom je ...
26.2. | 18:38 Agáta brno
1
Náhlasit nevhodný komentář
Prosí , šel by předat vzkaz paní Simoně, respektive paní herečce? Je na Vás vidět, že program na redukci váhy a asi i úprava stravy Vám pomohla zdokonalit postavu Moc Vám fandím a prosím, jestli byste mi mohla doporučit na koho se mohu obrátit. Moc Vám děkuji a přeji Vám samé role ,,šité na ...
25.2. | 23:29 V,
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Nic proti herečce nemám, ale její postava Simony je čím dál tím víc protivnější a trapnější. Je to škoda, protože ze začátku mi byla sympatická.
7.2. | 14:04 Soledat 25
1
Náhlasit nevhodný komentář
Herečka, co hraje Simču je možná docela šikovná, ale v ulici s tím hýkáním je otřesná. Když začne hýkat - vypínám zvuk. A vůbec to kadeřnictví je velice podivné - nikdy tam nejsou žádné zákaznice. Stejně v krámku pí Nyklové.