Aktualizováno 27.6. 2014 18:32

Pešek Vlastimil

Témata:

Čeho všeho je schopen pro dámu svého srdce? Náruživý rybář Vlastimil Pešek je majitelem domu, ve kterém žijí Farští, Simona Pavlicová či Libuška s Liborem.

Někomu může připadat jako morous a podivín, ale když ho člověk pozná blíže, zjistí, že pod tvrdou skořápkou tluče dobré a přívětivé srdce.


Občas se sice chová jako despota, avšak o svou vnučku Adrianu se patnáct let vzorně staral. Jejich soužití narušily až Adrianiny hromadící se problémy, se kterými jí bohužel nedokázal pomoci. Nevyrovnaná Adriana nakonec onemocněla anorexií. Nešťastný děda vinil z dívčiny nemoci především sám sebe. Těžkou situaci mu pomohla zvládnout nejen Adrianina profesorka, stejně opuštěná Miriam Hejlová, s níž se začal přátelit, ale také dcera Klára, která po dlouhých patnácti letech projevila o Adrianu zájem a nakonec si ji vzala k sobě.


Prázdnotu po odchodu vnučky chtěl Pešek vyřešit sňatkem s Miriam. Jenže tu jeho žádost o ruku natolik zaskočila, že nebyla schopna zareagovat tak, jak si potenciální ženich představoval. Peškovi pak nějaký čas trvalo, než se vyrovnal se svým zklamáním a než se rozhodl obnovit jejich přátelství. Ti dva se dokonce i zasnoubili, jenže pak se Miriam vrátil do života její osudový muž, manžel Cyril, a ze svatby sešlo. Pro Vlastimila Peška to byla obrovská rána. Přesto po měsících naprostého odloučení dokázal s Miriam znovu navázat přátelství. Zároveň budoval vztah s Amálií Seidlovou, jež mu pomohla ustát nejednu těžkou chvilku, např. smrt dcery Kláry. A právě s Amálií se Vlastimil Pešek 24. června 2014 oženil.

TV Nova

Diskuze

8.5. | 19:40 Pavel
0
Náhlasit nevhodný komentář
pane pesku jste spravnej chlap ale davejte si pozor na tu dceru a vnucku chcou vam zebrat barak z ulice. tak jim nakopte prdelllll.
7.6. | 16:04 Jana
0
Náhlasit nevhodný komentář
to je opravdu skvělej HEREC s velkým "H" je super !!!!!
21.2. | 12:58 Simona
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak jste to dokázali při včerejším Anno 2009 !!! :-)) Pane Pešku (Hrušínský) VELKÁ GRATULACE !!! ;-) A díky za Vaše báječné herecké nasazení ;-) !!! Moc Vám to s paní profesorkou sedí :-))
9.2. | 12:16 aknaloj00
0
Náhlasit nevhodný komentář
pešek je nej je upně roztomilej a chtěla bych aby vyhral!!!!!:-)
25.11. | 12:24 l.ro
0
Náhlasit nevhodný komentář
žeru ho je úplně NEJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!
2.9. | 09:57 ZUZANA
0
Náhlasit nevhodný komentář
NENÍ CO DODAT,JE NEJLEPŠÍ.
11.6. | 16:19 ArtLucie
0
Náhlasit nevhodný komentář
Souhlasím! Jsou nej ;)
10.6. | 16:30 anonym
0
Náhlasit nevhodný komentář
Miriam a Vlasta jsou skvělý.