Publikováno 4. 6. 2007

Bláhová Adriana

Seriál Ulice: Adriana Pešková
Zdroj: TV Nova
Témata:

Bude konečně šťastná, nebo ji čeká další pořádný kopanec od života?

Vnučka Vlastinila Peška se až v patnácti letech dozvěděla o existenci své matky, která se dcery zřekla za dramatických okolností hned po jejím narození. Jejich následné sbližování nebylo vůbec jednoduché. Až po Adrianině kolapsu způsobeném anorexií, si ty dvě k sobě našly cestu. Rozmazlená dospívající Adriana v té době potřebovala hlavně oporu mámy. Když navíc zjistila, že máma je daleko benevolentnější než přísný děda, přestěhovala se k ní a její rodině. Dědu zpočátku ještě chodila navštěvovat nebo mu alespoň volala, ale po čase jejich kontakt skončil na mrtvém bodě.

 

Během svého dospívání byla Adriana pořádné číslo, které si vždy šikovně prosadilo svou, klidně i za cenu útěku z domova. Chodila s Matějem Jordánem, ale po roce se s ním rozešla kvůli letní známosti. Pak to docela střídala a života si užívala plnými doušky. Máma ani děda ji nedokázali zkrotit, koketovala s drogami, chodila po mejdanech, chovala se jako neřízená střela. Až mámina náhlá smrt, za kterou se cítí tak trochu vinna ji změnila. Adriana šla do sebe, najednou z ní milá milá holka, která nemyslela jen sama na sebe. Zamilovala se do Eddieho, podařilo se jí najít svého tátu, jenž se díky ní začal léčit ze závislosti na alkoholu.

 

Těsně před svatbou se však dozvěděla o Eddieho románku s kolegyní Zorou. Následoval bouřlivý rozchod a neméně bouřlivé období, kdy si o ni všichni dělali starost. Pak se bláznivě zamilovala do Roberta Bláhy a začala věřit, že konečně našla svého prince na bílém koni. Na konci roku se za něj dokonce i tajně provdala. Bude konečně šťastná, nebo ji čeká další pořádný kopanec od života?


 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.5. | 09:40 YaYa
3
Šárku Vaculíkovou (Kláru) jsem před nedávnem viděla v televizní pohádce Zakletá ...
5.3. | 09:41 Marek
-4
Ježiši už jí vyhoďte.. na to se vážně už nedá koukat .... je to naprostá ...
17.6. | 21:23 Helena
3
Náhlasit nevhodný komentář
Poslední dobou je Adriana mojí nejoblíbenější postavou z Ulice.Jen ten Edie by vam mohl projevovat vic lasky.Sarko,moc vám fandim, jste skvělá herečka.
28.12. | 20:24 tata
0
Náhlasit nevhodný komentář
otca by mohol hrat lukas vaculik;))
19.9. | 13:46 hhjdmfkk
1
Náhlasit nevhodný komentář
si super holka adriano
4.6. | 19:57 Rebel
2
Náhlasit nevhodný komentář
Adrianu jsem ze začátku moc nemusela od tý doby co ji ale hraje Šarka Vaculíková ji fandím a doufám že se polepší a zdá se že je už konečně štasná ZBAVILA se Patrika a ted chodí s Eddiem .
17.4. | 12:27 ana suchá
0
Náhlasit nevhodný komentář
adriano si bezva holka a líbíš se mojemu kamarádovi si sexi
17.4. | 12:25 ana suchá
0
Náhlasit nevhodný komentář
adriano si bezva holka a líbíš se mojemu kamarádovi
8.12. | 16:42 Andrea
0
Náhlasit nevhodný komentář
V pohádce Zakletá třináctka se mi líbila :-) Stejně jako Patricie Solaříková. Nechápu proč to tak hrotíte, je to její role - být taková a maková... V reálu je třeba úplně jiná. Někomu je holt sympatická, jinýmu ne.
6.12. | 19:59 Jája
0
Náhlasit nevhodný komentář
Adriana by hlavně zasloužila přísnější výchovu, ale když vidím její mám tak se ani nedivím jaká ta její dcera. At je jaká je Adriana, ale pořád je mi sympatičtější než-li její mám ta je mrcha.
9.5. | 09:40 YaYa
3
Náhlasit nevhodný komentář
Šárku Vaculíkovou (Kláru) jsem před nedávnem viděla v televizní pohádce Zakletá třináctka. Taky hrála v Rafťácích.Je to talentovaná herečka a jen mě mrzí, že tu hodnotíte herečky podle jejich rolí. Ale myslím, že časem názory na ni určitě změníte.
5.3. | 09:41 Marek
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Ježiši už jí vyhoďte.. na to se vážně už nedá koukat .... je to naprostá kráva!!!!