Aktualizováno 30.1. 2014 16:33

Pešková Klára

Seriál Ulice: Klára Pešková
Zdroj: TV Nova
Témata:

Místo nového začátku tragická smrt. Boží mlýny?

S Klárou, dcerou Vlastimila Peška, se život příliš nemazlil. Kvůli neshodám s tátou opustila svou dceru Adrianu, což si nikdy nepřestala vyčítat. V zahraničí se Klára nějakou dobu živila jako barová tanečnice. Dvakrát jí ztroskotal partnerský vztah, od kterého si hodně slibovala. S dcerou se začaly pomalu sbližovat, až když Adrianě bylo šestnáct let, trpěla anorexií a mámu hodně potřebovala. Přestože se zdálo, že si Klára našla cestu i k tátovi, paradoxně je opět rozdělila Adriana. Poté, co se k mámě přestěhovala, Klára z tátova života znovu zmizela. Zpočátku kvůli zaneprázdněnosti a péči o rodinu, později její odmlčení souviselo s krachem jejího partnerského vztahu.

Klára se měla co ohánět, aby uživila sebe i Adrianu a zajistila jim takový životní standard, na jaký byly obě zvyklé. Když je Vlastimil Pešek sám vyhledal, Klára ucítila svoji příležitost. Věřila, že s pomocí táty jejich finanční problémy jednou provždy vyřeší. Nejprve se chtěla zbavit konkurence, aby měla tátu jen pro sebe. To se jí tak úplně nepovedlo, Amálie Seidlová se do života jejího táty po čase opět vrátila. Klára si ale mezitím pojistila tátův dům. Stala se jeho správcovou, začala v něm bydlet i rozhodovat. Viděla v tom šanci na nový začátek. Zároveň se zamilovala do souseda Oldy Farského. Jenže v obou případech příliš tlačila na pilu. A to se jí stalo i osudným.
 
Spoustě lidem Klára udělala ze života peklo. Těhotná Lenka Hejlová kvůli ní málem přišla o dítě. Oldovi Klára z pomsty rozvrátila manželství. Simonu Pavlicovou chtěla z domu opakovaně vystěhovat.
 
Na druhou stranu byla Klára i milující dcerou a matkou. Jenže když zoufalá Adriana potřebovala její peníze, protože lítala v obrovskému průšvihu kvůli drogám, Klára ji s těžkým srdcem odmítla. Chtěla Adrianu donutit k zodpovědnosti, aby se konečně postavila na vlastní nohy. Výsledek? Adriana ji okradla v den její smrti.
 
Klára tragicky zahynula 15. ledna 2014 v domě svého otce.


 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.1. | 19:46 Petra
1
V realitě potkat takovou ženu jako je postava Klára Pešková a provést mi to co ...
8.5. | 19:31 Pavel
0
ty krávo k popelnicím se nedava jed. a zmiznete s ulice. ty a ta tvoja dcera ...
23.5. | 15:02 160 dil
0
Náhlasit nevhodný komentář
odpoved na 160 dil - to su deti jej manzela, neskor v dieloch horovi, ze su to manzelove deti a stara sa o ne ako o vlastne (a jej manzel o Adriane ani nevie...)
24.2. | 22:09 Question
1
Náhlasit nevhodný komentář
Pozeram ulicu, som na casti 160. Adriana stretla nahodou svoju mamu v obchodaku a tam je s 2 malymi detmi a "deda" potvrdi, ze Klara ma novu rodinu a 2 deti. Co sa s nimi stalo?
17.1. | 20:52 Klarika
1
Náhlasit nevhodný komentář
Klaru hrala pani Igonda Ševčíková Hana uplne genialne - taka mrcha! Normalne mi bude chybat;(((
16.1. | 19:47 Jana
0
Náhlasit nevhodný komentář
Teda nejvíce je mi líto lidí kolem ní , ji nelituji ani trochu , zasloužila si to, ta kdyby v seriálu zůstala, ta by ještě určitě "zatopila" pár lidem, jsem moc ráda, že už tam není, i když to zahrála určitě dobře, ale dívat se na její chování nedalo !!!!! Jen se obávám, že to nebyla ...
16.1. | 18:46 dada
0
Náhlasit nevhodný komentář
kdo hrál v ulici kláru před tím než nastoupila tahla osoba?
13.1. | 11:26 Irena
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jestli Klára odejde navždy z ulice tak nevím o čem to pak bude .Snad Lumír s Miládkou by to mohli ještě zachránit.
10.1. | 19:46 Petra
1
Náhlasit nevhodný komentář
V realitě potkat takovou ženu jako je postava Klára Pešková a provést mi to co provedla Farským tak jí zabiju hned v těch dveřích!!! :-D pokud je tato herečka taková i v reálném životě tak chudáci v jejím okolí....
9.1. | 20:11 Terka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Určitě..Klára se měla nad sebou zamyslet....ale no co je to její popis práce a má stejně umřít...ale je to škoda protože Ulici dodává tu pravou napínavou atmosféru a připadá mi že to zvyšuje sledovanost..proto jí tu smrt nepřeju...
9.1. | 19:06 Jaana
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tato postava mi ničí po tolika letech chuť se dívat na tento skvělí seriál. Vypočítavé mrchy nemá člověk rád ani v reálném životě. Hraje svou roli dobře, ale akorát mě to v Ulici rozčiluje co dělá za dusna.
8.1. | 15:10 eliska
0
Náhlasit nevhodný komentář
ahoj nevíte náhodou kolikátého klára zemře nemohu to nikde najít