Publikováno 9. 9. 2010

Puklický Ota

Témata:

Všichni jsme umělci!

 

Syn ředitelky Puklické je umělcem tělem i duší. Pro podněty si chodí zejména do hospod a maluje, jen když má inspirace dostatečné množství. Spíš než opravdový umělec je ale flákač, který si takřka bezstarostně proplouvá životem. Zdaleka ovšem není takový primitiv, jakého ze sebe občas dělá.
 
Při pohledu na jeho výtvarná díla zůstává normálním našincům rozum stát, co všechno se dá v současné době považovat za umění. To ale nebrání Boženě Puklické, aby na svého syna nebyla náležitě pyšná a neudělala pro něj první poslední. Otík si na pohodlný život u maminky tak zvykl, že vlastně nemá jediný důvod na něm cokoliv měnit a konečně se osamostatnit.
 
Pohár trpělivosti ale přetekl i u Boženy Puklické. Coby ředitelka školy se rozhodla, že syna zaměstná jako učitele výtvarné výchovy na svém gymnáziu. Přestože Ota studia na pedagogické fakultě nedokončil, jeho matka se nadýmá pýchou, jakého skvělého odborníka se jí podařilo pro školu získat. Ředitelčino nadšení ovšem nebudou sdílet Otovi kolegové. Zejména těm ze staré školy budou Otovy netradiční učební metody i přístup ke studentům trnem v oku. Naproti tomu studenti ho budou zbožňovat právě pro jeho odlišnost.

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

24.10. | 18:55 Jamec
1
Tenhle herec je v "Ulici" za těžkýho kripla!!! Jak von pořád kroutí ...
15.10. | 20:11 Zdenka
-2
Ota Puklický je fakt dobrý! Fandím mu, je to takové oživení, bylo by fajn, ...
22.3. | 19:57 jana--markova
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tenhle blb s věčně vyvalenejma vočima mě děsně ale děsně pije krev, ...jak von furt čumí, jak d e m e n t, toho bych tam už nejradši neviděla !!!!!!!!!!!
29.4. | 19:44 emi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Jo Otas je fajn a je s nim sranda,fandim mu
23.11. | 13:01 sarko
-1
Náhlasit nevhodný komentář
herec sympaták, a opravdu by byla škoda kdyby tam nebyl, jeho hlášky fakt bomba, těším se co zase udělá nebo řekne. S Terezou by to bylo docela dobrý né? Protiklady se přitahují. Tereza by nesměla brát ten život tak dramaticky. Měla by se hodit do pohody, pak by mohla s touto dvojicí být prča.
15.10. | 20:11 Zdenka
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Ota Puklický je fakt dobrý! Fandím mu, je to takové oživení, bylo by fajn, kdyby to dal dohromady s Terezou. Myslím že by mohla být legrace, té není nikdy dost.
21.2. | 14:55 Jůlie
-1
Náhlasit nevhodný komentář
škoda, že už nehraje v seriálu, byla s ním legrace a té není v této době nikdy dost, škoda !!!
24.10. | 18:55 Jamec
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tenhle herec je v "Ulici" za těžkýho kripla!!! Jak von pořád kroutí tou tlamou, nejradši bych mu jednu ubalila, aby se mu srovnala!!! Nemám ráda takový tipy!!!!
2.10. | 00:57 Volvo
0
Náhlasit nevhodný komentář
I DON'T PRACHY YOU!
17.9. | 19:35 Mercedes
0
Náhlasit nevhodný komentář
♥ I LOVE YOU!!! ♥