Aktualizováno 7.1. 2013 22:32

Rambousek Eduard – Eddie

Seriál Ulice: Eddie Rambousek
Zdroj: TV Nova
Témata:

Kde je Eddie, tam je problém

 

Temperamentní Eddie byl odjakživa problémový. Divočák a anarchista z přesvědčení neuznává téměř žádné autority. Když se k tomu přičte jeho výbušnost a sklon k průšvihářství, není divu, že měl již pár konfliktů i s policií. Ale jak sám říká, v každém maléru se vlastně ocitl náhodou a nevinně.
 
Přátelský a většinou dobře naladěný Eddie nepotřebuje k přežití téměř žádné peníze. Od té doby, co tenhle nekompromisní podivín odešel od slušně situovaných rodičů z malého města, je prý šťastný. Iritovali ho totiž svou zaprděnou maloměšťáckou morálkou. Proto od nich nechce ani žádné kapesné a vůbec se s nimi nestýká. Jediný člen rodiny, kterého Eddie bere na milost, je sestra Pavla, i když její svět je úplně jiný než ten jeho.
 
Eddie studuje tělocvik a zeměpis na pedagogické fakultě ve stejném ročníku jako Vojta Kalich. Oproti němu je ale o pár let starší, protože už studuje druhou vysokou školu. Lásku k vědě ani přílišné profesní ambice za tím ovšem nehledejte. Eddiemu se jen nechce pracovat,  ani užírat doma nudou. Přestože má rád kolektiv, do studentského prostředí, nota bene mezi budoucí pedagogy, se absolutně nehodí. Však také neplánuje stát se učitelem.
 
Jestliže se s tímto huličem a nemakačenkem dáte do řeči, zjistíte, že je mnohem zajímavější a chytřejší, než by se na první pohled zdálo. Snad i proto dokáže překvapit pokaždé, když to nejméně očekáváte.   

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

3.7. | 22:01 jana
2
prosim vas, jak se jmenuje herec, ktery hraje Eddieho? strasne mi pripomina ...
19.8. | 14:14 P
-1
Jano, hraje ho Jiří Panzner.
8.9. | 07:46 jjahodaa
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ke konci srpna jsem ho potkala v Prachovských skalách :)
1.6. | 16:32 Ostravské tornádo
0
Náhlasit nevhodný komentář
No je fakt, že ty rousňáky, co má například na této fotce mu nesluší, ale teď, když pracuje u Drbohlava, je to normální člověk :-) Povahově je super.
7.3. | 12:07 Hanka
0
Náhlasit nevhodný komentář
To TERKA..... To bude asi tím, že to má "Eddie" ve scénáři, víš děvče.... Aby vynikl ten kontrast jejich vztahu - Adriana X Eddie.....
13.11. | 19:00 Marcela Č.
0
Náhlasit nevhodný komentář
Naopak.. jako herec je skvělý, ať ve filmu či v divadle. Dnes jsem s ním jela ve vlaku a je to i sympatický kluk :)
26.5. | 09:08 Terka
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Nechápu čí synáček je tenhle herec...jinak se nemohl dostat do hereckého světa. Takový zjev se jen tak nevidí...kdyby se aspoň ostříhal a oholil..v Ulici je to vůbec poslední dobou výběr ošklivosti...
19.8. | 14:14 P
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jano, hraje ho Jiří Panzner.
19.8. | 14:13 P
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ježkovyzraky, na tohoto jsem naprosta alergická! Děsně nesnesitelně napsaná postava...
3.7. | 22:01 jana
2
Náhlasit nevhodný komentář
prosim vas, jak se jmenuje herec, ktery hraje Eddieho? strasne mi pripomina spoluzaka ze zakladky :)