Publikováno 25. 7. 2008

Rettig Henry

Témata:

Umí ukázat věci v jiném světle…Majitel hospody u Jindřicha je rodilý Američan, ale zakotvil v Čechách, protože tu jsou ty nejkrásnější ženy na světě. Navíc si u nás už i docela zvykl, i když někdy nám opravdu nerozumí.

Spoustu věcí, jež nás rozčilují, totiž považuje za normální, občas dokonce i za pozitivní. Když je třeba, svůj úhel pohledu rád nabídne druhým, aby sami viděli, že se vlastně o nic nejedná. Navíc si dokáže zachovat chladnou hlavu i v kritických chvilkách, kdy většina z nás pomalu začíná ztrácet nervy...


Hosté si ho zvykli brát nejen jako barmana, ale také jako důvěrníka, kterému se mohou bez problémů s čímkoliv svěřit. Mají totiž jistotu, že Henry bude mlčet jako hrob. Dělat hostům i svému personálu vrbu a tak trochu je chránit před sebou samými prostě patří k jeho povolání...

TV Nova

Diskuze

5.2. | 19:16 Iris
1
Náhlasit nevhodný komentář
Henry je fajn :-) škoda, že mu není v seriálu věnováno víc prostoru - vůbec nevíme nic z jeho minulosti ani soukromí :-( udělejte z něj prosím hlavní postavu - vždyť patří do Ulice ;-) a kadeřnice Renata by se k němu ohromně hodila ;-) :-)
17.1. | 03:30 Thoomas
1
Náhlasit nevhodný komentář
Henry je velkou součástí seriálu ;). Kdyby přišel o hospodu tak už by to nebylo ono. Škoda že je tak tajemný... mohl by něco odhalit třeba o své minulosti nebo tak ;)