Aktualizováno 27.6. 2014 18:30

Pešková Amálie

Seriál Ulice: Amálie Seidlová
Zdroj: TV Nova
Témata:

Životní situace řeší s nadhledem

 

Matka doktora Seidla má originální, leckdy až překvapivý pohled na svět i lidi, se kterými se dostane do kontaktu. Její reakce mohou občas působit až výstředně, ovšem rozhodně to není žádná potrhlá bába. Jen je zvyklá řešit životní situace spíš neortodoxně, alternativně a s potřebným nadhledem. Právě to ale vyvádí spoustu lidí z míry.  
 
Amále má jako bývalá zdravotní sestra dostatek zkušeností z nemocničního prostředí i se životem se záletným manželem – lékařem. Po rozvodu žije sama a nijak si nestěžuje. Veškerou svou energii totiž nasměrovala do studia alternativní medicíny a ezoteriky. Její nadšení pro východní medicínu dospělo tak daleko, že raději spoléhá na ni než na tu tradiční. Takový obrat o sto osmdesát stupňů nedokáže pochopit zejména její syn Libor, lékař po otci a zastánce klasické medicíny.
 
S rodinou svého syna vychází Amálie přímo ukázkově. Miki babičku miluje, protože má vždy pochopení pro jeho kousky. Navíc se vůbec neprojevuje jako obávaná "tchyně". S exmanželkou svého syna i jeho nynější partnerkou si Amálie v prostě žensky rozumí.
 
Jenže i Amálie si občas umí postavit hlavu. A to pak není radno odmlouvat, ať jste kdokoliv. To už ví i její nový partner Vlastimil Pešek, za kterého se Amálie ve čtvrtek 26. června 2014 provdala.


 
 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

14.5. | 14:42 malce.lenka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dana Syslová
27.11. | 21:36 Sarah
0
Náhlasit nevhodný komentář
Amálko, vy jste byla od začátku taková postava ezoterická s jogou a kameny a teď pořád jen pijete s Peškem kafe a nic. Zacvičte nám jogu před obrazovkou začarujte s kameny, vylečte někoho něčím jiným než chemikáliemi, jako zdravotní sestra. Kam se to ztratilo, z tajemné ženy je teď prd.
5.7. | 11:48 Martin
0
Náhlasit nevhodný komentář
Paní Amálka je hodná paní i ve skutečnosti,včera jsem ji potkal s vnoučkem a máňou na malostranské,tak jsem ji požádal o společné foto,užasná byla věta a vy se chcete fotit semnou???tak moment jen si utřu pusu at nedělám ostudu.Moc vám děkuji za krásnou fotku.Mám vás moc rád.Děkuji
30.10. | 09:53 Jo
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ano, i mne by to zajimalo, protoze ta podoba je do oci bijici!
16.3. | 20:49 Tana
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jsem moc ráda, že tuto herečku do ulice obsadili, mám ji moc ráda a hraje Amálku perfektně, moderní a rozumná ženská, jinak se vůbec nezměnila a vypadá stále dobře. Bylo by dobré, kdyby v ulici dostala ještě větší prostor prosadit se. S Peškem jim to sedí.
22.2. | 16:27 Jana
0
Náhlasit nevhodný komentář
Herečka se jmenuje Dana Syslová, to je dobrá herečka, ale mě spíš zajímá, jestli ten kluk, co tam hraje mladýho Seidla, není ve skutečnosti její vnuk, už delší dobu si všímám, že ji je neskutečně podobnej.!
25.1. | 18:07 kloudova.parfemy
0
Náhlasit nevhodný komentář
jak se jmenuje herecka hrající amalii