Publikováno 10. 1. 2013

Knoblochová Eva

Seriál Ulice: Eva Toužimská
Zdroj: TV Nova
Témata:

Bude mít konečně šťastnou rodinu?

Matka Emy a Mirka neměla nikdy velké štěstí na muže. Otěhotněla již v osmnácti letech, provdala se a po pár měsících se jí narodil Mirek. Manželství s hrubiánem Toužimským ale šťastné nebylo. Hádky byly na denním pořádku, což se neblaze podepsalo i na dětech. Ještě větší ranou pro ně bylo odsouzení a uvěznění matky za podvody a krádeže.
Zatímco Eva Toužimská byla za mřížemi, děti si prošly doma peklem. Nakonec skončily v dětském domově. Ema byla později umístěna do pěstounské péče k Liškovým. K adopci její matka souhlas nedala. Ve vězení se totiž upnula k naději, že po svém propuštění dětem vynahradí vše, oč je za ta léta připravila.
Po návratu z vězení začala Eva usilovat o Emu i Mirka. Zatímco Mirek se s matkou vůbec nebavil, s Emou si k sobě nakonec cestu přeci jen našly. Bylo to ale hodně bolestivé, protože Ema byla vytržena ze své pěstounské rodiny. S Ančou Liškovou svedla Eva o dceru velký boj a dlouho na ni žárlila, protože Ema považovala za svou mámu právě Anču. Kvůli Emě se jejich vztahy po čase jakžtakž znormalizovaly. Evě začal být velkou oporou její nový přítel Miloš Knobloch, kterého si po několikaměsíční známosti vzala za muže. Čeká s ním další dítě a věří, že konečně bude mít šťastnou rodinu. 

 
 

 

  

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

1.2. | 15:40 Kveta
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Dufam, ze Eva o Emicku pride a ona bude umiestnena spat k Liskum. Suhlasim so SIlvou, maju ju len ako sluzku! Hanba
31.1. | 20:04 silva
-2
Náhlasit nevhodný komentář
ano hrajete skvele,ale o Emicku se starat neumite ,vzala ste si ji jen pro penize a jako slusku v krimu vam neschazela a tedka by jste chtela ,aby vas milovala, nechate sebou manipulovat od Milose,ten vas vyuziva a Emicka vas stejne nebude mit rada
14.1. | 19:27 Alena Slavovicova
2
Náhlasit nevhodný komentář
Dobry den, videla sem vas hrat v dokonalem svete a musim rict...parada :}