Aktualizováno 18.12. 2009 22:27

Urban Hynek

Témata:

Za bývalým vrcholovým sportovcem, který nyní dělá trenéra v Oldově fitness centru a učí tělocvik na gymnáziu, se nejedna žena pokradmu ohlédne. Hynek je totiž sympaťák každým coulem - hezký, milý, mužný, s postavou jako Diskobolos a k tomu všemu ještě púspbí i charakterním a citlivým dojmem. Prostě ideál, o jakém ženy sní.

Ten, kdo Hynka nezná, ho vzhledem k jeho vizáži okamžitě zařadí mezi povrchní hejsky, kteří si neradi komplikují život a nad ničím ani příliš dlouho nepřemýšlejí. Jen pár lidí z jeho nejbližšího okolí ví, že za atraktivním zevnějškem sportovce se skrývá jemná a vnímavá duše toužící po harmonickém vztahu.


Jednou z mála žen, které Hynka poznaly blíže, je Tamara Elliot, s níž se přátelí již několik let. Přestože je spojují i vzájemné sympatie a Hynek Tamaru hodně dlouho platonicky miloval, jejich vztah nikdy nepřekročil rámec kamarádství. 

 

Románek s nevyzrálou studentkou Gábinou přidělal Hynkovi spoustu starostí. Gábina špatně nesla rozchod a navíc otěhotněla. Hynek dlouho nevěřil, že dítě je jeho. Ke všemu se díky Mastnému stala z Gábinina těhotenství kauza, která nejen jemu přerostla přes hlavu. Právě v těchto vypjatých okamžicích začal Hynek oceňovat Gábinin přístup k životu i k nastalým problémům. Po zkouškách, kterými prošli, hynek změnil na Gábinu i její dítě názor. Přihlásil se k jeho otcovství a začíná si ho užívat. 

 

 

TV Nova

Diskuze

18.12. | 20:19 Nikolka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hynek je nahodou super tedka jak se chová ke Gabině mo jim to přeju aby byly spolu a byly štastní moc si to zaslouží jsou moje nejoblíbenější postavy :-)
10.12. | 18:18 Radim Šebesta
0
Náhlasit nevhodný komentář
On teď hraje v novém seriálu Vyprávěj :D
7.12. | 16:10 Franjo Seljac
0
Náhlasit nevhodný komentář
ja by mu rozbil hubu!! co provedl Pumrové!!!
3.12. | 10:38 Jana
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hynku , tak už se k tomu postav jako chlap , Gábča je super holka a to mimínko je i Tvoje tak si to uvědom a nenech ji v tom samotnou.
14.10. | 13:04 JUDr. Marko Lopatič
0
Náhlasit nevhodný komentář
hrozí mu až 8 let vězení za sexuální zneužívání!!!!!!!!!!!
10.10. | 19:45 JUDr. Boro Goranovič
0
Náhlasit nevhodný komentář
čeká vás soud!!!!
30.9. | 00:24 Mirek
0
Náhlasit nevhodný komentář
jseš pěkném máleru co?!
27.9. | 17:30 mojka
0
Náhlasit nevhodný komentář
sexyyy
21.9. | 18:09 JUDr. Marko Bergovič
0
Náhlasit nevhodný komentář
dej si pozor, aby tě nehledal mezinárodní zatykač interpol!!!
18.9. | 09:51 Marko Malkovčič
0
Náhlasit nevhodný komentář
bejt na váším místě, by si sehnal nějákého právníka.