Publikováno 14. 9. 2014

Valchář Jakub

Seriál Ulice: Jakub Valchář
Zdroj: TV Nova
Témata:

Liborovi se postará o nejednu bezesnou noc

Jakub bere život s lehkostí a nadhledem. Je stejný volnomyšlenkář jako Libuška. Jeho bezstarostnost je nakažlivá. V Jakubově přítomnosti aspoň na chvíli zapomenete na všechny své trable. Žije tak trochu bohémským životem. Miluje volnost a svobodu – v životě i při práci. Je spontánní, otevřený, srdečný. Rád své okolí baví vyprávěním veselých historek. Navíc si dokáže udělat legraci i sám ze sebe.

Talentovaný Jakub je žádaným a obsazovaným hercem na volné noze. On sám preferuje alternativní divadelní scénu, kde se může pořádně vyřádit a pracovat s lidmi, se kterými si rozumí. Kreativní sympaťák je spíš autorský typ. Rád tvoří, nebaví ho jen naplňovat režisérovy představy. Má nadprůměrné hudební vzdělání, dobře zpívá i tancuje. Divadlo miluje nade vše, ale aby se uživil, občas přijme i menší roli v televizi či muzikálu, nebo kývne na nabídku účinkovat v reklamě. Když je nouze, nebrání se ani práci za barem.

Tento bezprostřední krasavec přitahuje hodně ženy. Je k nim pozorný, občas lehce koketní. Svádění ho prostě baví. Zatím ale neměl potřebu vázat se, protože nenašel tu pravou. S ženami udržuje kamarádsko-milenecké vztahy. Nechce nikoho omezovat, ani být omezován.

Přestože je o Jakuba všeobecný zájem, sláva mu do hlavy nestoupla. Nelpí na materiálních statcích, zůstal sympaticky praštěný, přesně krevní skupina Libušky a jejích přátel Červa a Perníka. Zato Liborovi se Jakub postará nejednu o bezesnou noc. Od prvního okamžiku na něj prostě žárlí...
 
 
 
 
 
 
 

TV Nova

Diskuze

15.12. | 14:04 hugo
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ať táhne pryč tento amatér. Kde se objeví, tam jsou jen problémy. Imbecil...
31.10. | 16:07 lojzicka83
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já sem moc ráda že tam Tomášek je konečně to v Ulici ožilo a doufám že tam Tomáš bude mnohem víc ráda se na Tomáše dívám je mi moc moc moc sympaticky a doufám že se Jakub a Libuška dají dohromady moc jim to spolu sluší držím ti Tomáši Palce
6.10. | 20:02 pozorovatel
2
Náhlasit nevhodný komentář
tento člověk mě nebaví, nehodí se tam, Libuše s tímto pomatencem je mimo mísu. klidně můžete Libuši dát k ledu ale i s tímto dementem, ty její kamarádi jsou jak z jiného světa. TV NOVA zbytečně vyhazuje peníze za takovéto postavy v seriálech.