Aktualizováno 3.12. 2009 16:05

Wolfová Lucie

Zdroj: TV Nova
Témata:

Atraktivní, bohatá vdova zasáhne do života Liškových

 

Přitažlivá Lucie už v životě zažila dost na to, aby se o sebe uměla skutečně emancipovaně postarat. Tato energická, průbojná žena s blonďatou hřívou se neztratí v žádné společnosti, zejména ne v té mužské. Ráda si užívá pozornosti druhých, kterou zákonitě všude vzbuzuje. Alespoň má pocit, že se něco děje. Po boku o dost staršího manžela, s nímž provozovala v zapadákově v Horním Bavorsku malý penzion, totiž právě tohle postrádala.

 

Manželství se Lucii příliš nevyvedlo. Zůstalo bezdětné, vztah postupně vyšuměl a Lucie s manželem už spolu zůstávali pouze formálně. Proto Lucie ani příliš netruchlila, když manžel před časem náhle zemřel. Naopak toho využila k návratu do Čech, kde po něm zdědila mimo jiné i činžovní dům v centu Prahy. Rozhodla se z něj udělat hotel, který chce i sama provozovat.

 

Zkušenosti Lucii naučily brát život takový, jaký je. Přijímá to, co přinese, a současně nevidí důvod se hroutit, když občas něco nevyjde. A právě to je na ní tak přitažlivé. I přes všechny životní karamboly zůstává optimistkou plnou života, espritu, vášně a temperamentu.

 

Lucie se po letech setkala na srazu se svou největší kamarádkou z učiliště Aničkou Liškovou. Jejich přátelství bylo v mžiku obnoveno. Právě ve chvíli, kdy Lucie sháněla šikovného truhláře, jenž by se postaral o všechny truhlářské práce během rekonstrukce zděděného činžáku. Zakázku nabídla Bedřichovi, čímž vlastně pomohla celé rodině z finanční krize.

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.4. | 20:32 Veronika
1
Co si budeme nalhávat, je to krásná žena, ale je to pěkná potvora. I kdyby ji ...
14.9. | 12:51 simík
-1
ty jsi nemožna nenavidím tě chudak anička
14.1. | 19:25 Marie Dobrovska
1
Náhlasit nevhodný komentář
Dobry den Lucie, chtela sem vam ric ze vam v ulici fandim a ze verim ze se to jeste nejak vyjasni :-}
28.12. | 00:57 miroslav
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Karma neutrální: neutrální
7.4. | 14:28 fífa
-1
Náhlasit nevhodný komentář
nemam jí ráda :D je to namyšlená fiflena
19.3. | 21:36 1942walter1942
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Licie bi udelala nejlépe, kdyby toho blbce Bedricha i s tim svým povedeným "synáckem"Frantou hned vyrazila dvere i s rámem...
7.12. | 18:37 denis
1
Náhlasit nevhodný komentář
:D já se vám musim smát! lidi hele sand víte že to má ve scénáři tvl! sem ještě neviděl :D
14.9. | 12:51 simík
-1
Náhlasit nevhodný komentář
ty jsi nemožna nenavidím tě chudak anička
29.6. | 04:37 Andrae
0
Náhlasit nevhodný komentář
Chce se opravdu kachni zaludek - jen s takovym se totiz da udelat neco, co normalni clovek neudela (teda krome Libusky, ale ta neni normalni). Chlap me nejlepsi kamaradky je pro me to nejvetsi tabu, jake existuje. Prat nic hezkoho se ji asi neda.
25.6. | 17:33 dasme
1
Náhlasit nevhodný komentář
bedřich poznal Lucii až když byl dávno ženatý s Aničkou, ta přece už tenkrát litovala že Lucie nemohla přijet na jejich svatbu, byla to její nejlepší kamarádka. takže při Zuzaně určitě ne, naopak Zuzanu bedřich strašně moc chtěl a Aničku proto dlouho odmítal.Vzali se pak víceméně kvuli dětem
25.6. | 17:26 dasme
1
Náhlasit nevhodný komentář
bedřich poznal Lucii až když byl dávno ženatý s Aničkou, ta už tenkrát litovala že Lucie nemohla přijet na jejich svatbu. takže při Zuzaně určitě ne, naopak Zuzanu Bedřich strašně moc chtěl a Aničku dlouho odmítal, pak se vzali víceméně kvuli dětem, ona chtěla více jeho než on ji.
25.6. | 17:19 DASME
1
Náhlasit nevhodný komentář
BEDŘICH POZNAL LUCII AŽ KDYŽ BYL DÁVNO ŽENATÝ S ANIČKOU, ta přeci už tenkrát litovala že Lucie nemohla přijet na jejich svatbu, byla to její nejlepší kamarádka, takže při Zuzaně určitě ne, naopak Zuzanu strašně chtěl a Aničku kvuli ní dlouho odmítal, pak se vzali víceméně kvuli dětem.