Seriál Ulice: Matějovi změní život tragická nehoda
včera 16:03

ODTAJNĚNO: Bouračka, životní změny, nové lásky, odhalená tajemství i krutá pomsta. Co přinesou nové díly Ulice?

Nové díly Ulice budou nabité překvapivými zvraty i velkými emocemi. Matěje a Terezu čekají již brzy obrovské životní změny, Martina, Šárku i Veroniku čeká tanec na minovém poli kvůli Martinově zakázané lásce, Magda se přistěhuje s tajemstvím, o kterém nikdo netuší, Blanka se rozhodne vykročit novým směrem, těžké zkoušky čekají například Nyklovy a Liškovy, vztah Karly a Máry prověří snaha o miminko, Jana se ocitne na cestě do pekel kvůli své závislosti... Na co se můžete těšit?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
14.01.

VIDEO: Svatba, rozchod, temné výhrůžky i velké výzvy. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Co může být krásnějšího v životě zamilovaného páru než svatba? Ta Venduly a Pavla se však neobejde bez nečekaných komplikací. Zemětřesení ve vztahu čeká Anču a Petra, s Frantou to půjde i nadále z kopce, s Karlou hodně zamává nový případ, Blanka a Evžen se navzájem hodně překvapí a velké výzvy čekají také Janu a Josefa. Co se stane v Ulici tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
07.01.

VIDEO: Kruté rány, nevěra, zásadní rozhodnutí i nečekané vyznání. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Ulice se tento týden vrací s novými díly, které jsou nabité událostmi, zvraty, emocemi i humorem. Na co se můžete těšit? Liškovy čeká hodně těžká zkouška, Pavel překvapí Vendulu překvapivým vyznáním a návrhem, mezi Martinem a Šárkou dojde k velkému zvratu, Tereza dospěje k zásadnímu rozhodnutí. A nejen to…

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
02.01.

VIDEO: Svatba v ohrožení, nevěra, nečekané vyznání kruté rány osudu i překvapivá rozhodnutí. Co se bude dít lednu v Ulici?

Nové díly Ulice startují již v pondělí a přinesou spoustu nečekaných zvratů i velkých emocí. Prvních čtrnáct dní bude nabitých ději, jež se hodně podepíší na dalších osudech vašich starých známých z Ulice. Co se stane?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
27.12.

VIDEO: Bouračka, nové i zakázané lásky, nečekané těhotenství, svatba, pořádná zemětřesení v životě i nové začátky. Co se bude dít v Ulici v novém roce?

Příští rok přinese do Ulice nejen nové lásky, ale také velká dramata, nové začátky, tragédie, nečekaná rozhodnutí, svatbu s překážkami, spoustu humoru, kterého není nikdy dost, či velkou romantiku. Na co se můžete těšit a kdy se Ulice vrací po krátké pauze ve vysílání?

Seriál Uice: Co přinesou nové díly Ulice?
16.12.

VIDEO: Prozrazená tajemství i překvapivé předvánoční nadílky. Jak vyvrcholí letošní Ulice?

Letošní ulice vrcholí. Do konce roku zbývá už jen pět epizod, které přinesou tu pravou vánoční atmosféru, předvánoční nadílku, několik odhalených tajemství, humor i dojetí. Na co se můžete těšit?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
10.12.

VIDEO: Boj o kluka, překvapivá vyznání, zarážející novinky i nečekaný konflikt. Co se bude dít v Ulici tento týden?

O tomto adventním týdnu to v Ulici nejen hodně zajiskří, ale také pořádně zabouří. Marcela začne bojovat o Bruna, Dušan se chce elegantně zbavit Tomáše, Magda musí s pravdou ven, Lukáš okouzlí Veroniku, u Pavla se provalí jeho tajemství, mezi Petrem a Evou dojde k nečekanému konfliktu. A nejen to. Na co se můžete těšit tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou prosinové díly Ulice - 1
aktualizováno 05.12.

Předvánoční nadílka, odhalená tajemství, romantika i pořádná nadělení… Co se bude dít v Ulici v prosinci?

Blíží se nejkrásnější svátky v roce, na které se obvykle každý těší. Ne každý ale stráví advent přesně podle svých představ. U Terezy to nečekaně zabouří, zamilovaný Martin si prochází těžkou zkouškou kvůli Šárce, s Vilmou Nyklovou to málem sekne, Marcela začne bojovat o Bruna, Anča zase poznávat Petrovu druhou tvář. Pravá vánoční atmosféra na vás dýchne díky nadílce u Bedřicha či Šárčině akci. A nadělovat se bude i u Marečkových… Co přinesou prosincové díly Ulice?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
02.12.

VIDEO: Zakázaná i utajovaná láska, Mikuláš, nová postava i nové začátky. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Začal advent, blíží se nejkrásnější svátky v roce, ale pro Blanku, Martina či Šárku začínají být noční můrou. Klidný advent nečeká ani Terezu a Davida, kterým zamotají hlavu jejich rodiče. Pořádný rozruch bude v Ulici hlavně na Mikuláše, ale třeba taková Anča zažije pekelnou noc mnohem dříve. A hodně překvapí i Marečkovi… Co se stane v Ulici tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
aktualizováno 26.11.

VIDEO: Zakázaná láska, zásadní životní rozhodnutí, nová postava i nové impulsy. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Jaký bude poslední listopadový týden v Ulici? Vlastimilu Peškovi, Petrovi, Věrce či Evženovi přinese velká překvapení. Anča dospěje k zásadnímu rozhodnutí, které jí změní život. V Ulici se poprvé objeví nová postava – Patrik v podání Jiřího Hány. A u Šárky ještě více přituhne… Na co se můžete těšit?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
19.11.

VIDEO: Boj o lásku i o život, zakázaná láska i strach o blízké. Co se bude dít v Ulici tento týden?

V Ulici se to tento týden hodně vyostří. Karla se ocitne v ohrožení života, Marie bude o svůj život bojovat na operačním sále, v nemocnici skončí i Tomáš. Na druhou stranu dojde ale i na lásku, ať už zakázanou, nebo nečekanou, či na hodně velká překvapení…

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
12.11.

VIDEO: Poprask kvůli záletům, trable s láskou i nové začátky. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Miloš si už za pár dní pořádně zavaří, protože Eva náhodou zjistí, že se jí zase pálí za jinou. Trable s láskou stále řeší také Pavel a Vendula nebo Martin a Šárka. Nové začátky čekají již brzy například Rozinu a Janu. Zato u Peškových se všichni začnou strachovat o Mariin život… Co přinesou nové díly Ulice?