Ulice: Patricie Solaříková - 2
30.01.

Nejhorší scéna v Ulici za 13 let? Patricie Solaříková má jasno

Patricie Solaříková si po více než třinácti letech dává pauzu od seriálu Ulice. Role Terezy, kterou ztvárňovala roky, jí bude jistě chybět, ale jen pozitivní vzpomínky na ni nemá. Která scéna pro ni byla nejhorší?

Seriál Ulice: Petricie Solaříková a Matouš Ruml jako Tereza a David
29.01.

Gratulujeme ke šťastným novinkám!

Tereza a David minulý týden odjeli do Rakouska, kde je čeká nový začátek. Nové začátky nyní prožívají i jejich představitelé Patricie Solaříková a Matouš Ruml. A nejen oni. Šťastné zprávy pro vás mají také Roman Vojtek a Eliška Dohnalová. Všem srdečně gratulujeme!

NOVA5MLV
27.01.

Herci z Ulice promluvili o pauze v seriálu. Kdy se Tereza s Davidem vrátí?

Patricie Solaříková si dává po více než třinácti letech pauzu od role Terezy. Spolu s Matoušem Rumlem, jejím seriálovým manželem Davidem, odjíždí Tereza do Rakouska. Jak náročné je pro Patricii loučení se seriálem po tak dlouhé době?

Patricie Solaříková a Matouš Ruml
25.01.

VŠE MOHLO BÝT JINAK: Matouš Ruml prozradil, jakou postavu měl v Ulici původně hrát

Patricie Solaříková hraje v seriálu Ulice už od samotného začátku. S postavou Terezy toho tedy zažila již opravdu hodně – okamžiky štěstí i smutku, lásku i nenávist. Nyní se Tereza vdala a spolu se svým manželem Davidem odjíždí do Rakouska. Vše ale mohlo být jinak!

Seriál Ulice: Co na sebe prozradili představitelé Terezy a Davida?
24.01.

VIDEO: Miminko je na cestě! Co všechno na sebe prozradili představitelé Terezy a Davida?

Terezu a Davida čeká velká životní změna. Včera odjel do Rakouska David, dnes odjíždí i Tereza. Jak to bylo s jejich odjezdem? A co nyní plánují jejich představitelé Patricie Solaříková a Matouš Ruml? Který z nich se už těší na miminko?

Kalenář Psí život 2019
01.01.

Známe výherce soutěže o charitativní kalendáře Psí život 2019

O Vánocích jsme pro vás připravili soutěž o nádherné charitativní kalendáře Psí život 2019, jejichž dobrou duší je představitelka Terezy Kučerové Patricie Solaříková. Komu zpříjemní tyto nástěnné kalendáře vykročení do nového roku? Jména výherců najdete v článku.

Seriál Ulice: Co odbouralo Terezu a Davida?
31.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Lehnete smíchy: Co se nedalo natočit?

Máme pro vás další zkažené klapky, které vás na konci roku stoprocentně rozesmějí. Co nastane, když si scenáristé vymyslí menší jazykolam pro herce? A jak to vypadá, když si herci ne a ne vzpomenout na to správné slovo? Pobavte spolu s námi při těchto zkažených klapkách.

Seriál Ulice: (Ne)povedené klapky z Ulice
31.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Pořádné okno, vtipné přeřeknutí i nečekané komplikace na svatbě! Co se stalo?

Natáčení Ulice je vždy připraveno do nejmenších detailů, ale občas se chybička vloudí. Představitelku Adriany dostalo okno jak výkladní skříň, představitelka Amálie všechny odbourala svým přeřeknutím a na natáčení svatby všichni lehli smíchy kvůli nerozbitné rekvizitě. Co se přihodilo? Podívejte se a pobavte spolu s námi při těchto zkažených klapkách.

Aneta Krejčíková
29.10.

Nejnáročnější natáčení pro štáb? Aneta Krejčíková prozradila, kdy bylo na place Ulice nejvíce veselo

Aneta Krejčíková patří neodmyslitelně k seriálu Ulice už od úplného začátku. Nyní se však naplno věnuje mateřským povinnostem, a tak se na čas musela se seriálem rozloučit. Jak se jí žilo 13 let s postavou Gábiny?

Seriál Ulice: Co prozradila Aneta Krejčíková o svém návratu do Ulice?
23.10.

ODTAJNĚNO! Kdy a za jakých okolností se Gábina vrátí do Ulice?

Gábina se dnes loučí s Ulicí i se svými blízkými, zítra odjíždí do Berlína, kde ji čeká nový začátek. Nastálo tam ale nezůstane. Jak to s ní bude dál? Kdy ji zase uvidíme v Ulici? A jak si její představitelka Aneta Krejčíková užívá své mateřství? To vše a ještě mnohem víc prozradila na chatu.

Ulice - Patricie Solaříková a Matouš Ruml
29.09.

ODTAJNĚNO: Patricie Solaříková v roli nevěsty prozradila, jak by si představovala vlastní svatbu

Patricie Solaříková se v seriálu Ulice vdala. Ve skutečnosti je ale stále svobodná. Jak by si představovala vlastní svatbu?

Patricie Solaříková
aktualizováno 24.09.

TIP Patricie Solaříkové: Jak dobít energii a utřídit si myšlenky? Zkuste to také, úspěch zaručen!

Patricie Solaříková se vydala spolu s dalšími známými osobnostmi hledat tajný elixír mládí! Jak to dopadlo?