Seriál Ulice: Co odbouralo Karlu, Máru, Adrianu a Mikiho?
04.01.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Speciální postelovka, úprk do krytu i slušný trapas: Co se vážně povedlo?

Máme pro vás další zkažené klapky z Ulice, které vám určitě zvednou náladu a zpříjemní začátek nového roku. Co se občas děje na place během natáčení nových dílů? Kdo prchal do krytu, kdo si zadováděl v posteli a kdo lehl smíchy? Pobavte se spolu s námi při zkažených klapkách z Ulice.

Seriál Ulice: (Ne)povedené klapky z Ulice
31.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Pořádné okno, vtipné přeřeknutí i nečekané komplikace na svatbě! Co se stalo?

Natáčení Ulice je vždy připraveno do nejmenších detailů, ale občas se chybička vloudí. Představitelku Adriany dostalo okno jak výkladní skříň, představitelka Amálie všechny odbourala svým přeřeknutím a na natáčení svatby všichni lehli smíchy kvůli nerozbitné rekvizitě. Co se přihodilo? Podívejte se a pobavte spolu s námi při těchto zkažených klapkách.

Seriál Ulice: Čím všechny odbourala Amálie?
01.08.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Karamboly rozjeté Amálie: Proč její blízcí lehli smíchy?

Amálie umí být občas pěkně rázná. Dokonce natolik, že se to pak její představitelce Daně Syslové vymkne na place z rukou. Čím všechny rozesmála? A jak zachraňuje Vlastimil Pešek svá okna? Podívejte se na další sérii zkažených klapek z Ulice.

Ulice herečky
28.07.

Jak si hvězdy seriálu Ulice užívají prázdniny? HLASUJTE, která z nich má nejkrásnější letní fotku!

I hvězdy seriálu Ulice potřebují dovolenou. Herečky si momentálně léto užívají plnými doušky, některé s dětmi, některé na přírustek teprve čekají. Podívejte se, co dělají!

Eddie a Robert
aktualizováno 13.07.

Šárka Vaculíková o Adrianiných osudových mužích: Jací jsou Eddie a Robert ve skutečnosti?

Robert Bláha nadělal ve 13. sezóně Ulice pořádnou neplechu. Adrianu nejprve zmanipuloval tak, že se odcizila své rodině, poté ji i okradl. Provalení podrazů, nevěry, ztráta vlastních iluzí... To vše mělo za následek, že si sáhla na život. Naštěstí přežila! A začala žít nový život...

Adriana a Robert
aktualizováno 26.06.

Šárka Vaculíková promluvila o tom, co Adriana netuší: Kam zmizely peníze z prodeje bytů? VIDEO

Adriana Bláhová si toho od minulého září prožila opravdu mnoho. Od velké lásky přes nečekanou svatbu až po manželovu nevěru a smrt. Pokus o sebevraždu, kterým Adriana chtěla zdánlivě bezvýchodnou situaci vyřešit, se jí naštěstí nepovedl, a tak nyní odlétá do Austrálie. Co ji tam čeká?

Seriál Ulice: Adriana se loučí...
23.06.

VIDEO: Dojemné loučení: Co vám Adriana vzkazuje?

Adriana se rozhodla pro změnu prostředí, aby konečně mohla udělat za minulostí s Robertem tlustou čáru a přestala se motat v začarovaném kruhu. Tímto videem se s vámi na čas loučí nejen ona, ale také její představitelka Šárka Vaculíková. Co vám vzkazuje? Kdy se s ní opět setkáte?

Seriál Ulice: Live stream s představitelkou Adriany Bláhové Šárkou Vaculíkovou
aktualizováno 23.06.

VIDEO: Adriana Bláhová otevřeně o Eddiem i odletu do Austrálie: Jak to bude dál?

Jak to bude s Adrianiným odletem do Austrálie? A co plánuje její sympatická představitelka v létě? Fanoušci seriálu Ulice se mohli po posledním díle odvysílaném před prázdninovou pauzou ptát herečky Šárky Vaculíkové na vše, co je zajímalo.

Seriál Ulice: Jak to spolu mají Adriana a Miki?
aktualizováno 29.05.

VIDEO: Adriana a Miki přistiženi v posteli! Jak zareagují?

Adriana a Miki se vrací do starých kolejí. Opět spolu skončili v posteli, zase to není jen ojedinělý úlet. Jak to spolu mají? Toto video ze zákulisí vám napoví a taky vás pobaví.

Seriál Ulice: Proč musel zemřít Robert Bláha?
05.05.

VIDEO: Proč musel zemřít Robert Bláha?

Robertova smrt nenechala chladným asi nikoho. Takový zvrat a rychlý konec jednoho z největších podrazáků v Ulici asi nikdo nečekal, i když mu všichni přáli, aby dostal pořádně za vyučenou. Co za Robertovým náhlým odchodem vězí?

Šárka Vaculíková
aktualizováno 03.05.

DRAMA V DNEŠNÍ ULICI: Přežije Adriana pokus o sebevraždu? Šárka Vaculíková promluvila!

Adriana Bláhová si v posledních několika dnech s manželem pořádně užila. Nešlo však o romantické chvilky, ale o pořádné chvíle hrůzy, kdy o něm ztratila veškeré iluze. Nyní si Adriana sáhne na život. Jestli přežije, prozradila její představitelka Šárka Vaculíková.

Seriál Ulice: Jaký je Robertův plán B?
02.05.

Odtajněno: Jaký je Robertův plán B?

Poté, co s ním Adriana na minutu skončila, zmínil Robert plán B. Co měl v úmyslu a jak se to týkalo právě Adriany? A opravdu zemře, nebo svou smrt finguje? Teď už je vše jasné!