Seriál Ulice: Ota dá Filipovi a spol. pořádnou lekci
11.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Pořádně ledová sprcha: Jak si Ota vyřídí účty s Filipovou partičkou?

Ota bere své studenty jako parťáky, čeká však, že to bude oboustranné. Jakmile toho oni začnou zneužívat, Ota jim celkem rychle vyznačí jejich meze. Jakou lekci dá Filipovi, Jakubovi a Standovi? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak Magda setře Filipovu partičku?
10.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Magda setře Filipa a spol. Jakou jim dá lekci?

Filip Standa a Jakub se chovají jako mistři světa, teď jim ale nečekaně srazí hřebínek Magda. Jak je hodně rychle srovná do latě? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Ota dá Filipovi a spol. pořádnou lekci
01.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Studená sprcha: Jakou lekci dá Ota Filipovi a spol.?

Ota ze sebe nenechá dělat blbce. Studentům dává šanci, ale nesmí toho zneužívat a chtít ho přechytračit. Pak na to totiž tito hříšníci těžce doplatí. Co Ota provede Filipovi, Standovi a Jakubovi, kteří si hrají na mistry světa? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Klici si na Otu dovolují čím dál víc...
15.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Filip a spol. přitvrzují: Jak válčí s Otou?

Filip, Jakub, Standa a Ben zkouší, co všechno si můžou u Oty dovolit. Neustále překračují meze a baví se tím, jak Otu vyvádějí z míry. Co mu provedou tentokrát? A jak na to Ota zareaguje? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak si studenti vychutnají Otu?
02.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Ota ve vlastní pasti: Co se mu nečekaně vymstí?

Ota se snaží vycházet své třídě nadstandardně vstříc. Bere studenty jako dospělé parťáky, jenže se mu to již brzy docela vymstí. Co mu provedou? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Ota si u studentů docela naběhne...
15.10.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Ota ve vlastní pasti: Jak si ho vychutnají jeho studenti?

Ota bere své studenty jako parťáky, věří, že jeho přístup ocení. Ti ale zkouší, co to dá, kam až můžou zajít a dobře si ho povodit. Jak si Otu dávají? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Radka dá Filipovi pořádnou lekci
07.06.

Fórky? Filip dostane pořádnou lekci

Filip si nedá pokoj a baví se na Radčin účet pokaždé, když se u nich objeví. Teď na to ale šeredně doplatí. Narazí nejen u Standy, ale také u samotné Radky, od které dostane slušnou lekci. Jak si ho Radka vychutná?

Seriál Ulice: Filip se Radce postará o pořádný šok
31.05.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Radka v šoku: Co ji naprosto vykolejí?

Radku jen tak něco nerozhodí, ovšem Filipovi a Standovi se to povede dokonale. O jaký šok se jí ti dva postarají, jen co přijde k Maléřovým na návštěvu? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Výuka se Otovi vymkne z rukou....
16.05.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Johančin striptýz ve škole: Jak zareagují studenti?

Johance odvaha opravdu nechybí. Jen co ji Ota vyzve, aby byla při hodině výtvarné výchovy studentům modelem, okamžitě vystřihne před tabulí striptýz. Co na to Ota? A co náctiletí studenti? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.