Seriál Ulice: Jakou lekci dá Petr Anče?
dnes 13:41

UKÁZKA z úterní Ulice: Petr přitvrzuje: Jakou lekci dá Anče?

Petr se jen těžko vyrovnává s tím, že Anča dala přednost před jeho narozeninami předčasné nadílce pro Chrise a své rodině. Přestože se tváří, že je nad věcí, při nejbližší příležitosti jí dá lekci, aby se jí pomstil. Jakou? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Petr udělá Anče za zády?
včera 22:59

UKÁZKA z úterní Ulice: Co Petr udělá Anče za zády?

Petr nese dost nelibě, že Anča s ním neoslaví narozeniny tak, jak si představoval. Ovšem bude ještě hůř, až Petr zjistí, oč přichází, protože jeho k Bedřichovi nikdo nepozval. Nejen že začne být opět nepříjemný. Navíc Anče udělá i něco za zády. Co? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Bedřich zatají Anče?
včera 18:23

CO V TV NEUVIDÍTE: Co Bedřich zatají Anče?

Bedřich a Franta uspořádají už zítra předvánoční nadílku pro Chrise a Ladu. Z jejich hlavy to však není, s čímž se Bedřich Anče pro jistotu nepochlubí. Navíc jí zatají i jednu podstatnou věc. Jakou? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Proč má Petr u Anči smůlu?
včera 12:31

UKÁZKA z pondělní Ulice: Překvapivé odmítnutí: Proč má Petr u Anči smůlu?

Petr není zvyklý, že by u Anči narazil. Téměř vždy se mu ve všem podřídí, čehož on začíná zdárně zneužívat. O to větší je ťafka, kterou teď od ní schytá. Co se stane? A jak to skousne? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Předvánoční nadílka u Liškových - 26
15.12.

FOTKY: Předvánoční nadílka u Liškových: Kdo si ji užije nejvíc?

Už za pár dní jsou tu nejkrásnější svátky v roce, ovšem u Bedřicha se bude nadělovat mnohem dřív. Ježíšek u něj zaťuká na dveře příští týden s bohatou nadílkou. Jak si ji všichni užijí? Kdo se sejde u nazdobeného vánočního stromečku?

Speciální díl: Vánoce v Ulici - 15
15.12.

ZE ZÁKULISÍ: Herci prozradili, jak se natáčel bonusový díl Ulice. Malý Milošek vás dostane! VIDEO

Režisér slibuje ve speciálním vánočním díle Ulice ještě vtipnější a uvolněnější scény než jsou ty, které se běžně připravují pro televizní vysílání! To znamená, že má být Miloš ještě víc nenucený a svůj? Co všechno se stane?

Speciální díl: Vánoce v Ulici - 14
14.12.

Galerie: Speciální díl: Vánoce v Ulici

Galerie: Speciální díl: Vánoce v Ulici

Seriál Ulice: Jaké naschvály dělá Petr Anče?
aktualizováno 15.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Naschvály Anče: Jak ji Petr podusí?

Petr chce naprosto opanovat Ančino teritorium a mít ji jen pro sebe. Ve chvíli, kdy se to nedaří podle jeho představ, prudí a dělá naschvály. Co je už docela přes čáru? A jak na to Anča zareaguje? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak se do sebe Eva a Petr pustí?
12.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Eva se nežinýruje: Jak to od ní schytá Petr?

Petr dává Evě okázale najevo, jak moc mu vadí. Je jen otázkou času, kdy to mezi nimi bouchne, protože Eva si nemíní nechat všechno líbit. Jak se do sebe už brzy pustí? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak se Petr vyznamená vůči Evě?
11.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: To je přivítání! Jak se zase předvede Petr?

Petrovi se ani trochu nelíbí, že se Anča a Eva usmířily. Na Evu má už svůj velmi nelichotivý názor, který nemíní měnit. A podle toho se k ní i chová. Proč nastane dusno, jen co přijde domů? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Bedřich otevře Evě oči
04.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Bedřich otevře Evě oči. Co jí prozradí?

Bedřich je ten poslední, od koho by to Eva čekala. Přesto je to právě on, kdo se před ní zastane Anči. A nejen to. Díky němu Eva zjistí, jak to bylo doopravdy s Ančou a Milošem. Jaké je její prozření? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Petr naplno odhaluje svou druhou tvář...
03.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Varování pro Anču: Jak si Petr představuje společné bydlení?

Petr si Ančin návrh, aby se sestěhovali, moc dlouho nerozmýšlel. Hned po víkendu se k ní nastěhuje, protože mu její péče dělá dobře. Společným bydlením se u něj však spousta věcí změní. Co například? Co by měla Anča brát jako první velké varování? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.