Seriál Ulice: Co čeká Gábinu a její blízké?
13.09.

VIDEO: Jaké následky bude mít drama u Aleše?

Gábina, Šíma i Hynek mají co dělat, aby vstřebali dramatické události, ke kterým došlo u Aleše. Ty se samozřejmě neobejdou bez následků, jež jim změní život. Co je čeká? To se dozvíte z tohoto videa…

Seriál Ulice: Aleš udělá Gábině peklo ze života...
10.09.

VIDEO: Aleš udělá Gábině peklo ze života! Kam až zajde?

Aleš stále věří, že se s Gábinou k sobě vrátí, že ji přesvědčí o tom, že on je pro ni ten pravý. Místo toho ale udělá už brzy pravý opak. Postará se jí o hodně krušné chvilky, které se neobejdou bez následků…

Seriál Ulice: Aleš se naplno vrací Gábině do života...
02.09.

VIDEO: Aleš se naplno vrací Gábině do života! Jaký podraz na ni udělá?

Gábina by byla nejradši, kdyby jí Aleš ze života navždy zmizel. Ten ale udělá pravý opak. Naplno se jí do něj vrátí, aniž by ona o tom měla tušení. Navíc se to neobejde bez pořádného podrazu ze strany Šímy a jeho dědy. Co se stane? A jak na to zareaguje Hynek?

Roman Vojtek plní výzvu
10.06.

VIDEO: Roman Vojtek z Ulice předvedl parádní gymnastickou sestavu. Kde se to proboha naučil?

Kristina Kloubková předala nováckou štafetu herci Romanu Vojtkovi a úkol si pro něj vybrala skutečně nelehký - gymnastickou sestavu! Jak si Roman vedl a komu štafetu předal?

Štafeta - Vojtek
aktualizováno 27.05.

VIDEO: Obratnost, hbitost a možnost ošklivého zranění. Roman Vojtek přijal nebezpečnou výzvu!

V rámci novácké štafety plní známé tváře televize Nova úkoly, které jim zadali jejich kolegové, a následně mohou sami úkol pro někoho vymyslet. Co čeká Romana Vojtka alias Hynka Urbana z Ulice?

Seriál Ulice: Jak Hynek bere Gábinin vztah s Alešem doopravdy?
aktualizováno 11.11.

VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Jak Hynek bere doopravdy Gábinin vztah s Alešem?

Hynek se sice tváří, že je rád, že si Gábina konečně někoho našla a není už sama, ale opravdu je to tak, jak všem tvrdí? V tomto videu ze zákulisí, jež vás i pobaví, odhaluje svou pravou tvář.