Seriál Ulice: Eddie a Ája tvářít v tvář
včera 12:50

UKÁZKA z páteční Ulice: Eddie a Ája tváří v tvář: Co Eddieho zarazí?

Po Robertovi má Ája na mušce Matěje, jenž splňuje všechna její kritéria. Matěj vztah s ní příliš neřeší, zato Ája se snaží, aby o něj nepřišla. Díky svým přepadovkám narazí u Matěje i na Eddieho. Čím ho překvapí? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Matěj znovu namíchne Katarínu
včera 10:01

UKÁZKA z páteční Ulice: Střet Matěje a Kataríny: Co Katarína hned tak nevydýchá?

Matěj by rád pomohl Benešovým, aby alespoň nějak odčinil, co způsobil. Jenže Katarínu každý jeho pokus jen rozčílí. Čím ji Matěj namíchne tentokrát? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Matěj se postará Eddiemu o perné chvilky
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Spiklenci Matěj a Eddie v akci: Pomoc za všechny prachy?

Matěj by rád pomohl Kataríně, aby se jí podařilo udržet pradlenku v chodu. Když to nevyšlo s penězi, vymyslí nový plán, do kterého zapojí i Eddieho. S jakým výsledkem? Proč se kvůli Tomu Eddie docela zapotí? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak dopadne setkání Kataríny a Áji?
07.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Temné výhrůžky: Co Matějovi hrozí?

Matěj se snaží odčinit, co způsobil, jak jen může. Jenže se to pomalu obrací proti němu. Co udělá Katarína s penězi, které dal Matěj jejímu otci? A jak dopadne setkání Kataríny a Áji? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Udělal Matěj správně, když oběti věnoval beze svědků peníze?
06.02.

HLASUJTE! Schvalujete Matějovo rozhodnutí věnovat oběti nehody peníze?

Matěj se snaží odčinit, co způsobil, a tak věnoval oběti nehody sto tisíc jako kompenzaci za újmu. Udělal to bez konzultace s právníkem, navíc na to nemá svědky a ani si nenechal převzetí peněz podepsat. Schvalujete toto jeho bezprostřední jednání? Hlasujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Co by se mohlo Matějovi šeredně vymstít?
06.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Jaký dobrý skutek by se mohl Matějovi krutě vymstít?

Matěj by rád nějak odčinil, co způsobil. Za nehodu se cítí odpovědný, i když to nebyla tak úplně jeho vina. Snaží se pomoci, jenže udělá něco, co by se mohlo obrátit proti němu a hodně mu přitížit u soudu. Co? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak dcera oběti zamete s Matějem?
aktualizováno 05.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Matěj tvrdě narazí: Jak s ním zamete dcera oběti nehody?

Matěj by rád alespoň nějak odčinil, co nechtěně a souhrou náhod způsobil. Snaží se pomoci oběti i její rodině, jenže tvrdě narazí. Co se stane? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Matěj tváří v tvář své oběti
05.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Matěj tváří v tvář oběti bouračky: Jak to ustojí?

Jen co se Matěj dozví, že oběť jeho nehody je při vědomí, vypraví se za ní do nemocnice, aby se osobně omluvil a taky zjistil, jak na tom je. Co se dozví? Jak zvládne setkání s člověkem, který kvůli bouračce bojoval o život? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak s Matějem zamává výslech na policii?
05.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Matěj na policii: Z čeho má nahnáno?

Výslech na policii Matějovi moc nepřidá, spíš naopak. Už takhle toho má naloženo ažaž, teď na tom bude ještě hůř. Co s ním tak zamává? Co všechno se na policii dozví? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Zákulisí natáčení Matějovy bouračky - 8
04.02.

VIDEO + FOTKY ZE ZÁKULISÍ: Jak se točila Matějova bouračka?

Matějovi převrátila bouračka život vzhůru nohama. Neví, co s ním bude, jestli se člověk, kterého na silnici srazil svým autem, uzdraví. A jak se právě tahle Matějova nehoda točila? Podívejte se na video ze zákulisí.

Sariál Ulice: Jaké jobovky má pro Matěje policie?
29.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jobovky od policie: Co se Matěj dozví?

Matěje si za pár dní pozve k prvnímu výslechu policie, která vyšetřuje jeho bouračku. Bohužel to pro něj zatím moc dobře nevypadá. Co s ním docela zamává? Co všechno mu hrozí? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Mezi Matějem a Ájou to pořádně jiskří - 8
29.01.

ŽHAVÉ FOTKY: Jak Ája balí Matěje?

Áje padl Matěj do oka hned na první pohled. Jen co se seznámili, skončili spolu v posteli. Nyní Ája kuje železo, dokud je ještě žhavé, a Matěje otevřeně balí. S jakým výsledkem? Podívejte se na fotky v naší fotogalerii.