Seriál Ulice: Kdo a při čem nachytá Tomáše a Vlaďku?
aktualizováno včera 10:41

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Obavy se naplňují! Kdo a při čem načapá Tomáše a Vlaďku?

David to začíná vidět mezi rodiči docela bledě. A bohužel už brzy bude ještě hůř. Podezření, že spolu Tomáš a Vlaďka něco mají, se potvrdí. Kdo je přistihne? A co to rozpoutá? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čeho se obává David?
10.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Špatné zprávy pro Davida: Co mu hrozí?

David má jen dva týdny před Vánoci plnou hlavu starostí kvůli rodičům. To, co zpočátku vypadalo jako špatný vtip, je, zdá se, realitou. Čeho se David obává? S čím se mu svěří táta? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Mikuláši, čerti a andělé v Ulici - 16
04.12.

Mikuláši, čerti a andělé v Ulici

Mikuláši, čerti a andělé v Ulici

Seriál Ulice: Co znepokojí Vlaďku a Tomáše?
04.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Znepokojivé signály: Co rozhodí Vlaďku a Tomáše?

Tereza si myslí, že její táta a Davidova máma spolu něco mají. David se proto rozhodne, že trochu vyzpovídá svého tátu, jestli se náhodou něco neděje. Co všechno to rozpoutá? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jakým podezřením šokuje Tereza Davida?
03.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Překvapivé podezření: Jak David zareaguje?

Terezu to poprvé napadlo před víkendem. Tehdy Davida jen trochu naťukla, aby zjistila, jestli se náhodou něco neděje. Teď se mu se svým podezřením svěří, protože podle ní to už není jen tak. Čím šokuje Davida? Jaká je jeho první reakce? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Vlaďka zaskočí Terezu?
30.11.

CO V TV NEUVIDÍTE: Jen Vlaďčino vstřícné gesto, nebo je za tím něco víc?

Terezu hodně překvapilo, když u táty v nemocnici natrefila na Vlaďku, která přišla taky na návštěvu. A nejen to. Vlaďka se míní angažovat mnohem víc. Je za tím jen snaha pomoci, nebo jí jde hlavně o Tomáše? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Co je Tereze divné na Vlaďce a Tomášovi?
30.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Co je Tereze divné na Vlaďce a Tomášovi?

Tereza chodí pravidelně za tátou do nemocnice a snaží se mu být oporou. Myslí si, že kromě ní nikoho nemá. Teď ale zjistí, jak moc se mýlí. Co ji překvapí na tátovi a Vlaďce? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak vážné to je s Tomášem?
19.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Tomáš na kapačkách: Jak vážné to s ním je?

Tomáš před víkendem málem zkolaboval u Terezy doma. Hned po víkendu skončí v nemocnici na kapačkách. Jak zlé to s ním je? Dozví se konečně, co mu je? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Davida přiměje k závažnému rozhodnutí?
aktualizováno 05.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: David před zásadním rozhodnutím: Co ho k němu přiměje?

Před měsícem měli Tereza a David svatbu. Teď je David postaven před rozhodnutí, jež by jim mohlo od základů změnit život. Před jaké? A co je pro něj impulsem, aby začal budoucnost s Terezou řešit? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak si Tomáš vyřídí účty s Terezou a spol.?
29.10.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Tereza v šoku: Čím ji Tomáš dostane?

Tereza má o tátu čím dál větší starost. Chová se jinak než dřív, navíc to od něj už brzy pořádně schytá. A nejen to. Čím ji táta hodně vyleká? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co se děje s Tomášem?
25.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: S Tomášem to jde z kopce… Co by rozhodně neměl podceňovat?

Tomáš se už pár týdnů necítí ve své kůži. Starost to dělá hlavně Tereze, která se obává o jeho zdraví. Teď se k ní přidá i Ota. Proč? Co se stane? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: S Tomášem to jde z kopce...
03.10.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Další varovný signál pro Tomáše: Co už je na pováženou?

Včera Tomáše docela vykolejil jeho zkrat, ale Tereza ho uklidnila, že stát se to může každému. Teď o něj začne mít starost i ona. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.