Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
10.12.

VIDEO: Boj o kluka, překvapivá vyznání, zarážející novinky i nečekaný konflikt. Co se bude dít v Ulici tento týden?

O tomto adventním týdnu to v Ulici nejen hodně zajiskří, ale také pořádně zabouří. Marcela začne bojovat o Bruna, Dušan se chce elegantně zbavit Tomáše, Magda musí s pravdou ven, Lukáš okouzlí Veroniku, u Pavla se provalí jeho tajemství, mezi Petrem a Evou dojde k nečekanému konfliktu. A nejen to. Na co se můžete těšit tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou prosinové díly Ulice - 1
aktualizováno 05.12.

Předvánoční nadílka, odhalená tajemství, romantika i pořádná nadělení… Co se bude dít v Ulici v prosinci?

Blíží se nejkrásnější svátky v roce, na které se obvykle každý těší. Ne každý ale stráví advent přesně podle svých představ. U Terezy to nečekaně zabouří, zamilovaný Martin si prochází těžkou zkouškou kvůli Šárce, s Vilmou Nyklovou to málem sekne, Marcela začne bojovat o Bruna, Anča zase poznávat Petrovu druhou tvář. Pravá vánoční atmosféra na vás dýchne díky nadílce u Bedřicha či Šárčině akci. A nadělovat se bude i u Marečkových… Co přinesou prosincové díly Ulice?

Seriál Ulice: Co přinesou prosinové díly Ulice - 1
04.12.

Co přinesou prosinové díly Ulice

Co přinesou prosinové díly Ulice

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
aktualizováno 26.11.

VIDEO: Zakázaná láska, zásadní životní rozhodnutí, nová postava i nové impulsy. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Jaký bude poslední listopadový týden v Ulici? Vlastimilu Peškovi, Petrovi, Věrce či Evženovi přinese velká překvapení. Anča dospěje k zásadnímu rozhodnutí, které jí změní život. V Ulici se poprvé objeví nová postava – Patrik v podání Jiřího Hány. A u Šárky ještě více přituhne… Na co se můžete těšit?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
19.11.

VIDEO: Boj o lásku i o život, zakázaná láska i strach o blízké. Co se bude dít v Ulici tento týden?

V Ulici se to tento týden hodně vyostří. Karla se ocitne v ohrožení života, Marie bude o svůj život bojovat na operačním sále, v nemocnici skončí i Tomáš. Na druhou stranu dojde ale i na lásku, ať už zakázanou, nebo nečekanou, či na hodně velká překvapení…

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
12.11.

VIDEO: Poprask kvůli záletům, trable s láskou i nové začátky. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Miloš si už za pár dní pořádně zavaří, protože Eva náhodou zjistí, že se jí zase pálí za jinou. Trable s láskou stále řeší také Pavel a Vendula nebo Martin a Šárka. Nové začátky čekají již brzy například Rozinu a Janu. Zato u Peškových se všichni začnou strachovat o Mariin život… Co přinesou nové díly Ulice?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
05.11.

VIDEO: Těžké návraty, zásadní rozhodnutí, špatné zprávy i nová postava. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Co může překvapit víc než nečekaný návrat Roziny z Ameriky? Možná jeho důvod, který obestírá malé tajemství. Vrací se ale také Vendula s Máriem z Egypta. A rozhodně to nebude nic příjemného. Před závažným rozhodnutím stojí například Tereza a David. U Marečkových ještě více přituhne. A nejen u nich. Anča se najednou ocitne mezi Bedřichem, Petrem a Milošem… Co se bude dít v Ulici tento týden?

Seriál Ulice: Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem
aktualizováno 25.10.

Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem: Čekají nás velké návraty i překvapivé těhotenství

V Ulici došlo v posledních dnech k několika zásadním zvratům, jež poznamenaly životy jejích obyvatel. Co je čeká dál? Komu osud připraví další těžké zkoušky a s kým se naopak pobavíte? Ve čtvrtek jste probírali na chatu vše, co vás o Ulici zajímá, s jejím kreativním producentem Matějem Podzimkem.

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
aktualizováno 22.10.

VIDEO: Loučení s Gábinou, poprask kvůli svatbě, překvapivý polibek i lekce od života… Co se bude dít v Ulici tento týden?

Přípravy svatby Venduly a Pavla vrcholí, ale nebyly by to babičky, aby se na jejich velkém dnu nepodepsaly. Rušno ale nebude jen u Nyklových. Gábina se loučí, což se samozřejmě neobejde bez emocí. Ty neudrží na uzdě ani Mára, jenž se snaží najít svého tátu. A tento týden bude v lecčems zlomový i pro Martina a Šárku… Na co se můžete těšit?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
15.10.

VIDEO: Sexuální skandál, kruté pravdy i boj o dceru. Co se bude dít v Ulici tento týden?

V Ulici se to tento týden hodně vyostří. Lumír bude mít na krku sexuální skandál, Bedřichovi dojde trpělivost a rozpoutá boj o dceru, Marie otevře svou třináctou komnatu, Anča se ocitne kvůli zaláskovanému Milošovi na hodně tenkém ledě a na Šímu praskne pořádný průšvih. Co se stane v Ulici tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
08.10.

VIDEO: Boj o dítě, těžké životní zkoušky, nečekaná opora i překvapivý návrat. Co se bude dít v Ulici tento týden?

V Ulici půjde v nejbližších dnech do tuhého. Ti, jimž fandíte, si sáhnou na dno, protože se stanou věci, které už prostě neustojí, byť bojují do poslední chvíle. Na druhou stranu ale právě ve chvílích nejtěžších najdou oporu v těch, u nichž by to ani ve snu nečekali. Kdo se po delší době opět objeví v Ulici?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
01.10.

VIDEO: Překvapivá odhalení, intriky, tajemství i nečekané nabídky. Co se bude dít v Ulici tento týden?

V Ulici začnou tento týden vyplouvat na povrch různá tajemství, která s leckým dost zamávají. Kromě toho dojde i na nabídky, jež hodně překvapí, na intriky, které se nezastaví před ničím, i na zásadní rozhodnutí. Co přinesou nové díly Ulice?