Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
04.02.

VIDEO: Drsné výhrůžky, velká zklamání, nečekané zvraty, vyostřené situace i oslava na hraně. Co se bude dít tento týden v Ulici?

Matěj by rád odčinil to, co způsobil, jenže už brzy přijde hodně ledová sprcha od rodiny oběti bouračky. Věrka bude mít na krajíčku kvůli Lubošovi, Šárka zažije neskutečná muka při oslavě výročí svatby Martina a Veroniky. Mezi Magdou a Otou to hodně zaskřípe, Franta zase překročí všechny meze… Co se stane v Ulici tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
28.01.

VIDEO: Kruté pravdy, těžké zkoušky, jiskření i velká sázka. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Matěj Jordán si právě prochází peklem. A bude ještě hůř… Mračna se stahují také nad Nyklovými, kteří začnou lítat v průšvihu kvůli nečekané kontrole. Franta se snaží vyrovnat se zradou Skyler po svém, Evžen i Patrik začnou balit Blanku, o Magdu padne velká sázka. Na co se můžete těšit tento týden?

Seriál Ulice: Z nových dílů Ulice - 34
21.01.

FOTKY plné emocí: Co přinesou nové díly Ulice?

Na konci zimy i po celé jaro to bude v Ulici hodně vřít. Dojde k velkým zvratům, které navždy ovlivní životy vašich starých známých z Ulice. Co se bude dít? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Z nových dílů Ulice - 34
17.01.

Co přinesou nové díly Ulice?

Co přinesou nové díly Ulice?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
21.01.

VIDEO: Provalená nevěra, bouračka, návraty, loučení i vyostřené konflikty. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Tento týden je zlomový pro spoustu vašich starých známých z Ulice. Terezu a Davida čeká nový začátek, Matějovi převrátí život vzhůru nohama bouračka, Martinova nevěra se provalí, Šárka se rozhodne k velké změně, Petr začne bojovat o Anču, k velkým konfliktům a zvratům dojde také u Franty, Karly či Josefa. Co se stane?

Seriál Ulice: Matějovi změní život tragická nehoda
17.01.

ODTAJNĚNO: Bouračka, životní změny, nové lásky, odhalená tajemství i krutá pomsta. Co přinesou nové díly Ulice?

Nové díly Ulice budou nabité překvapivými zvraty i velkými emocemi. Matěje a Terezu čekají již brzy obrovské životní změny, Martina, Šárku i Veroniku čeká tanec na minovém poli kvůli Martinově zakázané lásce, Magda se přistěhuje s tajemstvím, o kterém nikdo netuší, Blanka se rozhodne vykročit novým směrem, těžké zkoušky čekají například Nyklovy a Liškovy, vztah Karly a Máry prověří snaha o miminko, Jana se ocitne na cestě do pekel kvůli své závislosti... Na co se můžete těšit?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
14.01.

VIDEO: Svatba, rozchod, temné výhrůžky i velké výzvy. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Co může být krásnějšího v životě zamilovaného páru než svatba? Ta Venduly a Pavla se však neobejde bez nečekaných komplikací. Zemětřesení ve vztahu čeká Anču a Petra, s Frantou to půjde i nadále z kopce, s Karlou hodně zamává nový případ, Blanka a Evžen se navzájem hodně překvapí a velké výzvy čekají také Janu a Josefa. Co se stane v Ulici tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
07.01.

VIDEO: Kruté rány, nevěra, zásadní rozhodnutí i nečekané vyznání. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Ulice se tento týden vrací s novými díly, které jsou nabité událostmi, zvraty, emocemi i humorem. Na co se můžete těšit? Liškovy čeká hodně těžká zkouška, Pavel překvapí Vendulu překvapivým vyznáním a návrhem, mezi Martinem a Šárkou dojde k velkému zvratu, Tereza dospěje k zásadnímu rozhodnutí. A nejen to…

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
02.01.

VIDEO: Svatba v ohrožení, nevěra, nečekané vyznání kruté rány osudu i překvapivá rozhodnutí. Co se bude dít lednu v Ulici?

Nové díly Ulice startují již v pondělí a přinesou spoustu nečekaných zvratů i velkých emocí. Prvních čtrnáct dní bude nabitých ději, jež se hodně podepíší na dalších osudech vašich starých známých z Ulice. Co se stane?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
27.12.

VIDEO: Bouračka, nové i zakázané lásky, nečekané těhotenství, svatba, pořádná zemětřesení v životě i nové začátky. Co se bude dít v Ulici v novém roce?

Příští rok přinese do Ulice nejen nové lásky, ale také velká dramata, nové začátky, tragédie, nečekaná rozhodnutí, svatbu s překážkami, spoustu humoru, kterého není nikdy dost, či velkou romantiku. Na co se můžete těšit a kdy se Ulice vrací po krátké pauze ve vysílání?

Seriál Uice: Co přinesou nové díly Ulice?
16.12.

VIDEO: Prozrazená tajemství i překvapivé předvánoční nadílky. Jak vyvrcholí letošní Ulice?

Letošní ulice vrcholí. Do konce roku zbývá už jen pět epizod, které přinesou tu pravou vánoční atmosféru, předvánoční nadílku, několik odhalených tajemství, humor i dojetí. Na co se můžete těšit?

Seriál Ulice: Kdo tuto sezonu nečekaně otěhotní?
15.12.

TIPUJTE! Kdo podle vás v této sezoně otěhotní?

Kreativní producent Ulice Matěj Podzimek na chatu prozradil, že i tuto sezonu někdo otěhotní. Zároveň naznačil, že Márovi a Karle by to moc přál. Budou to právě oni, kdo se pochlubí šťastnou novinkou, anebo někdo jiný? Tipujte v naší anketě!