Seriál Ulice: Terezu, Matěje a Davida čekají velké změny
včera 19:47

VIDEO: Zásadní změny v životě Terezy, Davida a Matěje už příští týden! Co pro ně bude rozhodující?

Minulý týden dala Tereza výpověď, příští týden se jí převrátí život vzhůru nohama. A nejen jí. Obrovské životní změny čekají také Davida či Matěje. Co se stane? Jak si s nimi osud pohraje?

Seriál Ulice: Co je pro Terezu hodně těžké?
včera 17:43

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Tereza otevřeně o výpovědi: Co přizná?

V kabinetu je od minulého pátku, kdy Tereza dala výpověď, docela velké dusno. Tereza chodí jako tělo bez duše, nikdo neví, co se jí honí hlavou. Co nakonec přizná? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím David pobaví Terezu?
včera 10:38

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Pohádka na dobrou noc: Čím David pobaví Terezu?

Tereze se po Davidovi hodně stýská. Jediným světlým okamžikem dne je pro ni nyní jejich skype. Čím ji David překvapí a potěší tentokrát? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Tereza přizná?
11.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Dusno kvůli výpovědi: Co Tereza přizná?

Na gymnáziu by se dala atmosféra krájet kvůli Terezině výpovědi. Všechny to docela rozhodilo, samotná Tereza je na tom dost mizerně. Proč? Co ji hodně zasáhlo? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: K čemu Tereza nečekaně dospěje?
11.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Šokující rozhodnutí: Kdy chce Tereza skončit?

Tereza si to sice všechno krásně naplánovala, ale najednou je spousta věcí jinak. Tereza začne překvapivě okamžitě jednat a ředitelku šokuje svým nenadálým rozhodnutím ohledně odchodu ze školy. Jak si to představuje? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Ota dá Filipovi a spol. pořádnou lekci
11.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Pořádně ledová sprcha: Jak si Ota vyřídí účty s Filipovou partičkou?

Ota bere své studenty jako parťáky, čeká však, že to bude oboustranné. Jakmile toho oni začnou zneužívat, Ota jim celkem rychle vyznačí jejich meze. Jakou lekci dá Filipovi, Jakubovi a Standovi? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: S čím se nešťastná Tereza svěří Otovi?
10.01.

CO NEBYLO V TV: Co Tereza přizná Otovi?

David odjel do Lince teprve včera, ale pro Terezu to je už nekonečně dlouhá doba. Vztah na dálku snáší čím dál hůř, což neunikne ani Otovi. S čím se mu nešťastná Tereza svěří? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrtečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jak Magda setře Filipovu partičku?
10.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Magda setře Filipa a spol. Jakou jim dá lekci?

Filip Standa a Jakub se chovají jako mistři světa, teď jim ale nečekaně srazí hřebínek Magda. Jak je hodně rychle srovná do latě? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Davida a Terezu čeká opět smutné loučení
09.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Smutné loučení: Proč je pro Terezu a Davida tak těžké?

Tereza a David se musí opět na pár dní rozloučit kvůli Davidově práci v Linci. Tentokrát je to pro ně ale mnohem těžší než dřív. Proč? A jak to zvládnou? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak na tom je Matěj po bouračce?
02.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jak je na tom Matěj po bouračce?

Matěje čeká v letošním roce hodně těžká zkouška. Zaviní bouračku, jež se bohužel neobejde bez následků. Jak na tom bude samotný Matěj a jak oběť nehody? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Ota dá Filipovi a spol. pořádnou lekci
01.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Studená sprcha: Jakou lekci dá Ota Filipovi a spol.?

Ota ze sebe nenechá dělat blbce. Studentům dává šanci, ale nesmí toho zneužívat a chtít ho přechytračit. Pak na to totiž tito hříšníci těžce doplatí. Co Ota provede Filipovi, Standovi a Jakubovi, kteří si hrají na mistry světa? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co odbouralo Terezu a Davida?
31.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Lehnete smíchy: Co se nedalo natočit?

Máme pro vás další zkažené klapky, které vás na konci roku stoprocentně rozesmějí. Co nastane, když si scenáristé vymyslí menší jazykolam pro herce? A jak to vypadá, když si herci ne a ne vzpomenout na to správné slovo? Pobavte spolu s námi při těchto zkažených klapkách.