Speciální díl: Vánoce v Ulici - 14
dnes 15:20

Galerie: Speciální díl: Vánoce v Ulici

Galerie: Speciální díl: Vánoce v Ulici

Speciální vánoční díl Ulice
aktualizováno 10.12.

ODHALENO: Jak probíhají Vánoce v Ulici? Speciální díl odhalí soukromí oblíbených postav!

Jak oblíbení hrdinové oslaví Štědrý den? To vypráví bonusový díl Ulice, který o Vánocích najdete na portálu NovaPlus.cz!

Vánoce v Ulici: Miloš s Bedřichem
aktualizováno 03.12.

EXKLUZIVNÍ FOTO: Podívejte se, jak nyní vypadá Milošův syn!

Přestože TV Nova do svátečního televizního programu seriál Ulice nezařazuje, letos o štědrovečerní díl seriálu diváci nepřijdou! Jak oblíbení hrdinové oslaví Štědrý den, totiž vypráví bonusový díl Ulice, který o Vánocích najdete na portálu NovaPlus.cz!

Vánoční Ulice
23.11.

Dárek pro diváky Ulice: Letos je čeká bonusový Štědrovečerní díl!

Ulice je s vámi již přes třináct let. A protože si svých diváků váží, letos jim přichystala speciální dárek. Kromě vánočního dílu pro vás chystáme i štědrovečerní bonusový díl! Bude odvysílaný na webovém portálu NovaPlus.cz.

TV Revue - Křížovky Ulice - 3
aktualizováno 14.11.

Vánoce s hrdiny z Ulice: Unikátní křížovky vám odhalí soukromí seriálových herců!

Luštíte rádi? A zajímá vás, jak si žijí herci z Ulice? Jak budou letos trávit vánoční svátky oni i jejich seriálové postavy? Pak vám doma nemůže chybět speciální vydání časopisu TV Revue – Křížovky Ulice!

Sabina Rojková
30.12.

VIDEO: Sabina Rojková to rozhodně nepřehání! Jak nejraději tráví Silvestra?

Sabina Rojková, kterou můžete znát ze seriálu Ulice jako Viki, zavzpomínala na nejkrásnější dárek, jaký v dětství dostala, a prozradila také, jak slaví Silvestra. Co myslíte, je křehká kráska tou dokonalou party girl?

Bohdana Pavlíková
30.12.

Nejkrásnější Silvestr Bohdany Pavlíkové z Ulice: Strávila jej jenom ve dvou! Společnost jí dělal ten nejdůležitější člověk

Jak slaví příchod nového roku Bohdana Pavlíková alias Jindra z Ulice? Je spíše na párty, nebo gaučový povaleč? A vzpomínka na její nejkrásnější oslavy SIlvestra vás zaručeně dojme!

Seriál Ulice: Koho čeká největší vánoční překvapení? - 22
aktualizováno 25.12.

VIDEO: Venku dvacet stupňů a uvnitř stromeček. Natáčení Vánoc v Ulici je opravdu netradiční! Kdo z něj neměl radost?

Není žádným překvapením, že Vánoce se v seriálech musí točit s časovým předstihem. Nejinak tomu bylo i v Ulici. Jaká byla podle jednoho z herců na place atmosféra? Přestože z natáčení Vánoc s předstihem radost moc neměl, skutečné Vánoce si užívá! Podívejte se jak.

Bohdana Pavlíková
25.12.

TO SE NEPOVEDLO: Z jakého vánočního dárku byla představitelka Jindry z Ulice opravdu smutná? Není se čemu divit

Herečka Bohdana Pavlíková tráví Vánoce se svou rodinou. Jaký dárek ji zatím v životě nejvíce potěšil, a z kterého byla naopak smutná? Tady se někdo opravdu netrefil...

Jaroslava Obermaierová
24.12.

Představitelka Vilmy Nyklové z Ulice překvapila: Nemám ráda Vánoce! Co dělá, aby vánoční svátky snesla?

Vánoce se v Ulici natáčejí s velkým časovým předstihem. Herci je tak během roku musí ´slavit´ hned dvakrát! Jaroslava Obermaierová z toho jistě radost nemá, reportérce se totiž přiznala, že Vánoce nemá vůbec ráda!

Seriál Ulice: Šíma přišel na svět o Štědrém dni
aktualizováno 28.12.

VIDEO: Porod, transplantace, žádost o ruku, útěky, rozchod i kouzla Vánoc. Co všechno se již dělo v Ulici o Vánocích?

Ulice je s vámi už dvanáct let. Co všechno se za tu dobu přihodilo o Vánocích? Pamatujete si ještě na chvíle plné emocí, kteří vaši staří známí prožili právě o nejkrásnějších svátcích v roce? My vám je nyní připomeneme tímto videem.

Seriál Ulice: Nyklovi přejí krásné Vánoce
aktualizováno 24.12.

VIDEO: PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE!

Milí fanoušci a diváci Ulice, přejeme vám nádherné vánoční svátky s těmi, které máte rádi, bohatou nadílku i splněná přání. Ať si nejkrásnější svátky v roce užijete stejně jako Gábina, Aleš, Šíma či Radek Mastný.