Seriál Ulice: Jakou potupu zažijí na radnici Mastný a Ája?
15.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Potupa pro Mastného: Jak ho Lumír, Hložánek a Denisa setřou?

Pro Lumíra, Denisu i Tondu Hložánka je to chvílemi boj s větrnými mlýny. Přesto to nevzdávají a snaží se Mastnému hatit jeho křivárny. Jak si ho dokážou vychutnat? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Táta nechtěně ještě víc naloží Jirkovi
09.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Jirka na prášky kvůli tátovi: Jakou mu dá lekci?

Jirka je na tom už takhle mizerně kvůli Šárce. Táta mu ale nechtěně naloží ještě víc. Neomylně se totiž chytí tématu, které je pro Jirku nyní hodně náročné. A přistoupí k němu samozřejmě po svém, hložánkovsky. Co na to Jirka? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice, která vás i pobaví.

Seriál Ulice: Radek Mastný vyhrožuje Lumírovi...
07.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Nezastaví se před ničím… Čím Mastný vyhrožuje Lumírovi?

Radek Mastný už párkrát předvedl, jak ostré lokty umí mít a že se opravdu nezastaví před ničím, pokud mu o něco jde. Hned na začátku roku si došlápne na Lumíra, aby ho odkázal do náležitých mezí. Proč? Čím mu začne vyhrožovat? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Mastný vyhrožuje Denise
17.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Drsné praktiky: Proč Mastný vyhrožuje Denise?

Radek Mastný je znám svými nevybíravými praktikami, pokud mu někdo stojí v cestě. Nešetří dokonce ani své blízké a rodinu. Proč a čím začne vyhrožovat exmanželce Denise? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jaké Ájino tajemství odhalí Mário?
03.10.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: I na Áju dojde… Co Mário odhalí?

Ája je neskutečná potvora. Zahrává si čím dál víc, ale už brzy dojde i na ni. Shodou okolností to je právě Mário, kterému tolik ublížila, kdo odhalí její pravou tvář. Při čem ji nachytá? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Ája zavaří Lumírovi
03.10.

Ája přitvrzuje: Jak zavaří Lumírovi a Hložánkovi?

Čeho všeho je Ája schopná, aby co nejvíce uškodila hlavním rivalům Mastného v blížících se volbách? Nenápadně záškodničí v Lumírově týmu již několik týdnů. Teď znovu přitvrdí. S čím vyrukuje? Komu se postará o pořádný šok?

Seriál Ulice: Ája setře Mária
03.10.

UKÁZKA ze středeční Ulice: To je kruté: Jak Ája setře zaláskovaného Mária?

Mário si pořád dělá naděje u Áji, do které se zamiloval na první pohled. Ta si o něm ale myslí své. A naservíruje mu to takovým způsobem, že se Mário nezmůže na slovo. Jak ho zadupe do země? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak si Mastný zaháčkuje Áju?
03.09.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Intriky proti Lumírovi: Jak ho chce Mastný zničit?

Radek Mastný je odhodlán letošní komunální volby vyhrát za každou cenu. Opět se neštítí podrazů, proti Lumírovi má navíc velmi účinnou zbraň. Jak si ji pojistí? A co na Lumíra chystá? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Radek Mastný obtěžuje Šárku
27.08.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Vydírání i otevřené sexuální narážky: Co všechno si Mastný dovolí?

Radek Mastný má už pár dní na mušce vnadnou Šárku. Čím razantněji ho jeho podřízená odmítá, tím více si vůči ní dovoluje. Co je již hodně za hranou? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Mastný na lovu Šárky...
23.08.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Mastný na lovu: Jak chce dostat Šárku?

Jen co Mastný zjistil, s kým chodí Šárka, dostal na ni zálusk. Líbila se mu odjakživa, ale zatím si vůči ní nic nedovolil. To se ovšem nyní mění. Jak ji začne oblbovat? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jaká plány má Mastný s Ájou?
16.08.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Podrazy a intriky: Co Mastný chystá a jak si pojistí Áju?

Radek Mastný chce vyhrát letošní komunální volby za každou cenu. Neštítí se podrazů, hodně spoléhá na pomoc Áji, která se vetřela do týmu jeho největšího rivala. Ale ani ona nemá na vše žaludek. Jakou nabídku jí proto Mastný učiní, aby ji náležitě zmotivoval? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Co Lumíra příliš nepotěší?
24.08.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Kruté prozření: Co Lumíra čeká?

Lumír si stále maluje svůj návrat do vysoké komunální politiky. Už si to i pěkně naplánoval, ovšem Tonda ho okamžitě vyvede z omylu. Čím mu nasadí obrovského brouka do hlavy? Tato ukázka ze čtvrteční Ulice vám napoví.