Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 30
16.01.

VIDEO: Nový hit jako svatební dar: Jak to Mário rozbalí?

Svatba Venduly a Pavla Mária nadchla. A nebyl by to on, aby jim jako svatební dar nevěnoval svůj nejnovější track speciálně složený pro tuto příležitost. Jak se dalo čekat, opět stojí za to. Nevěříte? Podívejte se na video.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 25
16.01.

FOTKY: Svatba Venduly a Pavla: Romantika, nervy i pořádný odvaz

Vendula a Pavel se konečně berou. Druhou svatbu zorganizovali hodně narychlo a před babičkami tajili její termín, aby jim ji opět nepřekazily svou hašteřivostí a snahou trumfovat tu druhou. Jaká nakonec jejich veselka bude? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 5
16.01.

Svatba Venduly a Pavla

Svatba Venduly a Pavla

Seriál Ulice: Co odbouralo Lumíra, Evu nebo Šárku?
03.01.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Místo hádky salvy smíchu a vypečené mobily: Jak se zvrtlo natáčení dramatických scén?

Natáčení některých dramatických scén dalo hercům i štábu docela zabrat. Proč pro ně bylo tak náročné? Buď se jim nepodařilo ukočírovat výbuchy smíchu, nebo je vypekly rekvizity. Jak to občas vypadá na place? Pobavte se spolu s námi při těchto zkažených klapkách z Ulice.

Seriál Ulice: Jak Lumír setře Mastného?
18.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Ťafka pro Mastného: Jak ho setřou Lumír, Světlana a Tonda Hložánek?

Radek Mastný konečně dosáhl svého – stal se takřka neomezeným vládcem radnice. Má to ale malý háček. Lumír a Tonda Hložánek mu začínají nebezpečně šlapat na paty a taky ho při každé příležitosti s gustem setřou. Jak mu to nandají tentokrát? A jak na to samolibý Mastný zareaguje? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Ája se svým obviněním ještě přitvrdí...
19.10.

CO V TV NEUVIDÍTE: Pokus o znásilnění: Co všechno Ája napovídala médiím?

S Lumírem to začíná být pořádně nahnuté. Ája ho v úterý obvinila ze sexuálního obtěžování, teď je z toho dokonce pokus o znásilnění. Jak se k tomu postaví Světlana? A co je pro Lumíra nejhorší? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Ája a Lumír opět tváří v tvář...
19.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Konfrontace Áji a Lumíra: Kdo to neustojí?

Přesně tohle je situace, po které pase bulvár. Oběť a ten, kdo ji sexuálně obtěžoval, se ocitnou nečekaně tváří v tvář přímo před novináři. A rozhodně se neminou bez povšimnutí. Jak jejich konfrontace dopadne? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co je pro Lumíra nyní nejhorší?
18.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Kruté paradoxy: Kdo byl nejvíce zneužit?

Lumír má den před volbami hlavu jako pátrací balón. Od chvíle, kdy Ája vyrukovala se svým obviněním ze sexuálního obtěžování, se Lumír nestačí divit, co všechno je možné. Jaká je smutná pravda? A kdo byl zneužit nejvíc? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Světlanu pořádně namíchne?
aktualizováno 16.10.

CO V TV NEUVIDÍTE: Pořádné svinstvo! Co Světlanu namíchne nejvíc?

Světlana se po příjezdu domů nestačí divit, co všechno je možné. S Lumírem najednou čelí sexuálnímu skandálu, jaký nemá obdoby. Proč Světlaně povolí nervy? A co na to Lumír? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Čím Nyklová šokuje Světlanu?
16.10.

UKÁZKA z úterní Ulice: Světlana v šoku: Co všechno se provalí?

Takové přivítání doma Světlana rozhodně nečekala. Jen co přijede z Málkova, hned uvidí rudě kvůli tomu, co se dozví o Lumírovi. A bude to ještě horší, až se do toho vloží i Nyklová. Jak? Co všechno jí na Lumíra prozradí? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Lumír si podá Áju
aktualizováno 15.10.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Spadla klec: Jak si Lumír podá Áju?

Jen co se Lumír dozví, že Ája má něco společného s Mastným, začne jednat. Aniž by Ája cokoliv tušila, ihned na ni udeří, aby zjistil, jak se věci mají. Co na to Ája? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Na co doplatí Ája a Mastný?
12.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Praskne to! Na co Ája doplatí?

Ája a Radek Mastný si mnou spokojeně ruce. Lumírův tým je týden před volbami v rozkladu, zdá se, že Áje a Mastnému už nic nestojí v cestě. S jedním ale nepočítají – s božími mlýny. Jak se vše provalí? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.