Seriál Ulice: Co se Franta dozví od Skyler?
14.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Další jobovky pro Frantu: Co se dozví od Skyler?

Franta nezvládá rozchod se Skyler a ztrátu syna, o kterého přišel ve chvíli, kdy s ním Skyler odešla k novému příteli. Teď přijde další rána. Jaká? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Co Franta přizná Anče?
14.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Z toho mrazí… Co Franta přizná Anče?

Odkopnutý a podvedený Franta je na dně. Se zradou Skyler a ztrátou syna se nedokáže vyrovnat, už ani nemá síly bojovat. O to více mrazí z jeho slov. S čím se svěří Anče? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Anča dá Petrovi nečekaně kopačky...
14.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Nečekaný rozchod: Jak dá Anča Petrovi kopačky?

V Anče se to střádá už delší dobu. Teď ale dopadne pověstná poslední kapka a Anča to s Petrem nečekaně skončí. Jak se s ním rozejde? A co na to Petr? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Franta je na dně...
11.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Franta na dně: Co přizná Anče?

Franta zažívá jedny z nejhorších chvil ve svém životě, ne-li úplně nejhorší. Po návratu domů to s ním jde rychle z kopce, což dělá starost jeho blízkým. Co prozradí v záchvatu zoufalství Anče? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Petr se chce zbavit Evy a Miloše...
11.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Místo opory naschvály: Co je docela přes čáru?

Petr nese hodně těžce Ančino přátelství s Evou a její zájem o rodinu. Chce u ní být na prvním místě, jenže Anča má priority jiné. Jak to Petr hodlá změnit? Jaké naschvály jí začne dělat? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: V čem se Anča a Zuzana neshodnou?
10.01.

CO NEBYLO V TV: Co by se Frantovi asi moc nelíbilo?

Anču i Zuzanu zasáhly špatné zprávy z Amsterodamu naprosto stejně. Obě by rády Frantovi pomohly, opět jsou na jedné lodi. Kam až jsou ochotny ve snaze pomoci zajít? Co by Frantu určitě moc nepotěšilo? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jak na tom je odkopnutý Franta?
10.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jak na tom je odkopnutý Franta?

Všichni si dělají velkou starost o Frantu, se kterým zamávaly kopačky od Skyler. Teď se Franta nečekaně objeví v Ulici. Jak na tom je? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co se podaří Liškovým odhalit?
09.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Naděje pro Liškovy: Co odhalí?

Frantovým blízkým konečně svitne naděje, že by Frantu mohli přeci jen najít. Strachují se o něj, teď navíc kvůli němu začne hrozit i spor mezi Ančou a Zuzanou. Proč? A co se Liškovým podaří odhalit? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Miloše pořádně rozhodí Jean Claude?
09.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Miloš v úzkých kvůli Justine: Z čeho začne mít nahnáno?

Milošovi pořádně zatrne, jen co se dá do řeči s Jean Claudem. Zase ho dostihne jeho zamilovanost do Justine, ovšem tentokrát takovým způsobem, že se začne obávat nejhoršího. Čeho? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice, která vás určitě i pobaví.

Seiál Ulice: Jean Claude přiváží z Amsterodamu špatné zprávy
08.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Špatné zprávy pro Liškovy: Co je s Frantou?

Na konci loňského roku bylo vše zalité sluncem, hned na začátku toho letošního čeká Frantu i všechny jeho blízké hodně těžká zkouška. Co s Frantou i všemi ostatními pořádně zamává? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co si Petr vymyslí na Anču?
08.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Petr na ránu: Co už vážně přehání?

Anča má se sebestředným hypochondrem Petrem svatou trpělivost. V poslední době se už musí hodně ovládat, aby mu něco neřekla. Co je na ni již docela silná káva? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Petr zabrnká na nervy Anče?
07.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Sebestředný Petr Anču nešetří: Čím jí zabrnká na nervy?

Petr se začíná vybarvovat takovým způsobem, že Anča chvílemi jen kouká, s kým to vlastně je. Hned na začátku nového roku Petr opět prověří Ančinu nervovou soustavu. Co udělá? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.