Seriál Ulice: Záchranka v Ulici
14.04.

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Záchranka v Ulici! Kdo bude bojovat o život?

V Ulici půjde už brzy o život. Po delší době bude opět na místě zasahovat záchranka, zase jí bude muset asistovat také policie. A opět to bude hodně vážné. Kdo se ocitne v ohrožení života? Tipujte v naší anketě!

Seriá Ulice: Světlana se začíná sypat...
15.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Světlana se sype na policii: Co už neustojí?

Světlana je hodně silná osobnost a jen tak něco ji nerozhodí. I na ni toho ale najednou začne být moc. Kdy se to u ní zlomí? Co už nezvládne? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Policie zatýká Světlanu
15.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Zatčení Světlany! Jak proběhne policejní razie na radnici?

Robert to Světlaně zavaří víc, než by kdokoliv čekal. Poštve na ni znovu policii, která ji rovnou zatkne. Jak to zdůvodní? Co všechno se odehraje na radnici během policejní razie? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Robert udá Světlanu na policii
12.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Udání Světlany na policii! Z čeho ji Robert obviní?

Robert až nyní předvede, čeho všeho je schopný, když mu někdo stojí v cestě. Aby se pomstil Světlaně, klidně ji udá i na policii. Co si vymyslí? A co na to vyšetřovatelé? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Světlanu zatýká policie
aktualizováno 09.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Policejní razie na radnici! Skončí Světlana v poutech?

Světlana tuší, že kvůli Weissově faktuře na dvě stě tisíc bude mít na radnici průšvih. Ale ani ona nečeká, že to nabere takové obrátky. Co se stane? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Chytí se Chosé do policejní pasti?
04.12.

Past na Chosého: S čím ani ve snu nepočítá?

Chosé dělá od zatčení Klingona všechno možné, aby nedopadl stejně jako on. Je rozhodnutý vše na něj hodit a pořádně ho v tom vymáchat. Netuší ale jednu podstatnou věc – že Luboš Mareček řekl na policii pravdu. A ta si na Chosého už brzy došlápne. Padne do její pasti?

Seriál Ulice: Zoufalý Luboš je v koncích...
29.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Strach o Věru! K čemu se zoufalý Luboš odhodlá?

Luboš je od rozhovoru s Chosém pořádně vyklepaný. Bojí se hlavně o své blízké, protože si je jistý, že Chosé udělá cokoliv, aby se nedostal do vězení. Strach Luboše donutí i k razantnímu varování Věrky. S jakým výsledkem? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Chosé si drsně podá Luboše Marečka
28.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Chosé si drsně podá Luboše: S jakými následky?

Chosému začíná téct do bot. Jen co se dozví o Klingonově zatčení, začne dělat vše pro to, aby si zachránil svou kůži. Už brzy si drsně podá i Luboše Marečka, jenž ale další psychický nátlak nezvládne. Co se stane? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Vendula se sesype...
27.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Vendula v slzách: Proč se zhroutí?

Jen co se Vendula dozví, že policie dopadla jednoho ze zlodějů, kteří ji minulý týden přepadli, začne se klepat strachy. Nakonec se úplně sesype. Proč? Čeho se obává? A kdo jí je překvapivě oporou? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Luboš se konečně přizná Věrce
27.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Lubošovo přiznání Věrce: Co to s ní udělá?

Luboš Mareček konečně poví celou pravdu i Věrce, která dosud nemá nejmenší tušení, jaká muka Luboš zažívá a čeho se obává. Jak Věrka na jeho přiznání zareaguje? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Vilma Nyklová se hroutí kvůli Vendule
23.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Nyklová se hroutí: Jak na tom je Vendula po přepadení?

Na tohle ráno Nyklovi, jejich zaměstnanci i lidi v Ulici hned tak nezapomenou. Všude policejní auta, nové vyšetřování dalšího zločinu v Ulici, k tomu strach o Vendulin život. Co s ní je? Jak na tom je? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Vyšetřovatel si podá Luboše Marečka
22.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Luboš v hledáčku policie! Spadne klec?

Policie najde celkem rychle spojovací článek mezi vyloupenými byty seniorů a vykradenou hospodou. Vyšetřovatel si proto podá Luboše Marečka hned po jeho propuštění z nemocnice. S jakým výsledkem? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.