Seriál Ulice: Zájem o Bruna má Marcela i Jana
aktualizováno 08.12.

Marcela vs. Jana: Boj o Bruna už příští týden

Marcela je do Bruna stále zamilovaná. Byla by ráda, kdyby se k sobě vrátili, kdyby to mezi nimi bylo jako dříve. Teď ale začne mít velkou konkurentku v Janě, jíž Bruno také padl do oka. Která z nich u něj má větší šanci? Jak Marcela o Bruna už brzy zabojuje?

Seriál Ulice: Evžen, nebo Patrik? Kdo se k Blance hodí víc?
02.12.

HLASUJTE! Evžen, nebo Patrik? Kdo se k Blance hodí víc?

Kolem osamělé Blanky krouží dva sympatičtí muži, kteří o ni mají evidentně zájem. S Patrikem se Blanka zná už od studií a skvěle si rozumí, s Evženem si k sobě cestu teprve hledají. Který z nich se k ní podle vás hodí víc?

Seriál Ulice: Mezi Pavlem a Vendulou dojde k velkému zlomu...
01.12.

Velký zvrat mezi Pavlem a Vendulou už tento týden

Pavel a Vendula kolem sebe stále opatrně krouží a čekají na novou příležitost k úplnému usmíření. Ani jeden z nich nějak nemá odvahu udělat první krok, i když oba k tomu mají našlápnuto. To se naštěstí již brzy změní. A nejen to. Ti dva pěkně vypečou i babičky, aby to nedej bože opět nevzaly do vlastních rukou…

Seriál Ulice: Kdo se letos stane Mikulášem?
aktualizováno 01.12.

TIPUJTE! Kdo se letos stane Mikulášem?

Je tu prosinec, za pár dní se to bude v ulicích opět hemžit Mikuláši, čerty a anděly. Také letos zavítají i do Ulice, aby nadělovali nejen hodným dětem. Poznáte, kdo se tentokrát stane Mikulášem? Odpověď pro vás budeme mít již zítra ve speciální mikulášské fotogalerii!

Seriál Ulice: Dozví se Jirka o Martinovi a Šárce?
aktualizováno 30.11.

TIPUJTE! Dozví se Jirka o Šárce a Martinovi?

Jirka dělá Šárce žárlivé scény kvůli rozchodu, Martin to s ní nyní utnul, aby neohrozil své manželství. Šárka ho ujistila, že Jirkovi nic neřekne, ovšem tyhle věci se tají jen hodně těžko. Co myslíte, zjistí Jirka, kvůli komu dostal od Šárky kopačky? Tipujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Kdo je Patrik Nosek?
25.11.

NOVÁ POSTAVA: Jak zasáhne do děje sympatický Patrik Nosek?

V příštích dnech se objeví v Ulici nový sympaťák Patrik Nosek, který má hodně blízko k Blance. To moc nepotěší Evžena, jenž na Blanku začíná měnit názor. Co je vlastně Patrik zač? Jak to s ním Blanka má?

Seriál Ulice: Je Ctibor opravdu vrahem bezdomovců?
17.11.

TIPUJTE! Je vrahem bezdomovců opravdu Ctibor?

Policie vyšetřuje už čtvrt roku několik vražd bezdomovců, které mají podle ní společného pachatele. Ten jí zatím stále uniká. Již brzy ale budou mít jednoho podezřelého – Ctibora. Je skutečně on sériovým vrahem? Tipujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Rozinin nečekaný návrat domů - 1
aktualizováno 05.11.

FOTKY: Rozina se vrací už tento týden!

Již za pár dní zažijí Maléřovi pořádný šok. Z Ameriky se zčistajasna vrátí Rozina, dokonce nastálo. Proč tak najednou? Už nyní vám prozradíme, že Rozina k tomu bude mít hodně vážný důvod, který její rodiče docela zaskočí. Podívejte se na fotky v naší fotogalerii!

Seriál Ulice: Přežije Arnošt zákeřný útok?
03.11.

FOTKY: Přežijte Arnošt zákeřný útok? TIPUJTE!

Arnošt se stal obětí hodně zákeřného útoku. Neznámý pachatel ho shodil z mostu a ponechal vlastnímu osudu. Arnošt nyní leží v nemocnici v kómatu a bojuje o život. Přežije? Tipujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Komu z Ulice půjde už brzy o život?
21.10.

TIPUJTE! Komu z Ulice půjde už brzy o život?

V Ulici začíná jít do tuhého. V některých rodinách to je hodně vyostřené, spousta vašich starých známých nedokáže udržet emoce na uzdě. Navíc je tu stále i velká hrozba nebezpečí ze strany sériového vraha. My vám již nyní prozradíme, že brzy půjde v Ulici zase o život. Kdo je v ohrožení? Tipujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Je vrahem bezdomovců Kvašák?
24.10.

VIDEO: Je vrahem bezdomovců Kvašák?

Kvašák dělá ramena, tváří se jako největší boss. Na slabší si dovoluje, před silnějšími se raději stáhne, aby neměl nepříjemnosti. Vlastně na něj docela sedí policejní profil vraha bezdomovců. Je to opravdu on? Tipujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Komu zamotá hlavu krásná Jana?
22.10.

TIPUJTE! Komu z Ulice zamotá hlavu tahle kráska?

V Ulici se už brzy objeví nová kráska v podání Sáry Affašové. A způsobí pořádný rozruch. Pánové a kluci na ní mohou oči nechat, někomu dokonce pořádně zamotá hlavu. Tušíte komu? Hlasujte v naší anketě!