Seriál Ulice: Udělal Matěj správně, když oběti věnoval beze svědků peníze?
06.02.

HLASUJTE! Schvalujete Matějovo rozhodnutí věnovat oběti nehody peníze?

Matěj se snaží odčinit, co způsobil, a tak věnoval oběti nehody sto tisíc jako kompenzaci za újmu. Udělal to bez konzultace s právníkem, navíc na to nemá svědky a ani si nenechal převzetí peněz podepsat. Schvalujete toto jeho bezprostřední jednání? Hlasujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Jirka a Miki se vsadili o Magdu - 7
01.02.

FOTKY + ANKETA: Jirka, nebo Miki? Který z nich má u Magdy větší šanci?

Mikimu i Jirkovi se Magda hodně líbí. Oba jsou navíc singl, a tak se o Magdu vsadili. Kdo ji dříve sbalí, Jirka, nebo Miki? Magda se má na co těšit, protože kluci opravdu nebudou zahálet. Který z nich má u ní větší šanci? Podívejte se na fotky ve fotogalerii a tipujte v naší anketě.

Seriál Ulice: Svatby v Ulici
15.01.

VIDEO: Všechny svatby v Ulici: Která je podle vás nezapomenutelná?

Ulice je s vámi již přes třináct let. Za tu dobu jste byli svědky i pěkné řádky svateb. Každá z nich byla svým způsobem výjimečná, každá z nich měla něco do sebe. Která je podle vás opravdu nezapomenutelná? Hlasujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Jaké zásadní momenty přinesl rok 2018?
03.01.

Zásadní momenty roku 2018 v Ulici: Který je podle vás ten nej?

Rok 2018 byl v Ulici bohatý na nejrůznější události, ať již dramatické, nebo šťastné. Připomeňte si nyní s námi ty nejdůležitější. Které z nich vás oslovily nejvíc? Hlasujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Kdo tuto sezonu nečekaně otěhotní?
15.12.

TIPUJTE! Kdo podle vás v této sezoně otěhotní?

Kreativní producent Ulice Matěj Podzimek na chatu prozradil, že i tuto sezonu někdo otěhotní. Zároveň naznačil, že Márovi a Karle by to moc přál. Budou to právě oni, kdo se pochlubí šťastnou novinkou, anebo někdo jiný? Tipujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Zájem o Bruna má Marcela i Jana
aktualizováno 08.12.

Marcela vs. Jana: Boj o Bruna už příští týden

Marcela je do Bruna stále zamilovaná. Byla by ráda, kdyby se k sobě vrátili, kdyby to mezi nimi bylo jako dříve. Teď ale začne mít velkou konkurentku v Janě, jíž Bruno také padl do oka. Která z nich u něj má větší šanci? Jak Marcela o Bruna už brzy zabojuje?

Seriál Ulice: Evžen, nebo Patrik? Kdo se k Blance hodí víc?
02.12.

HLASUJTE! Evžen, nebo Patrik? Kdo se k Blance hodí víc?

Kolem osamělé Blanky krouží dva sympatičtí muži, kteří o ni mají evidentně zájem. S Patrikem se Blanka zná už od studií a skvěle si rozumí, s Evženem si k sobě cestu teprve hledají. Který z nich se k ní podle vás hodí víc?

Seriál Ulice: Mezi Pavlem a Vendulou dojde k velkému zlomu...
01.12.

Velký zvrat mezi Pavlem a Vendulou už tento týden

Pavel a Vendula kolem sebe stále opatrně krouží a čekají na novou příležitost k úplnému usmíření. Ani jeden z nich nějak nemá odvahu udělat první krok, i když oba k tomu mají našlápnuto. To se naštěstí již brzy změní. A nejen to. Ti dva pěkně vypečou i babičky, aby to nedej bože opět nevzaly do vlastních rukou…

Seriál Ulice: Kdo se letos stane Mikulášem?
aktualizováno 01.12.

TIPUJTE! Kdo se letos stane Mikulášem?

Je tu prosinec, za pár dní se to bude v ulicích opět hemžit Mikuláši, čerty a anděly. Také letos zavítají i do Ulice, aby nadělovali nejen hodným dětem. Poznáte, kdo se tentokrát stane Mikulášem? Odpověď pro vás budeme mít již zítra ve speciální mikulášské fotogalerii!

Seriál Ulice: Dozví se Jirka o Martinovi a Šárce?
aktualizováno 30.11.

TIPUJTE! Dozví se Jirka o Šárce a Martinovi?

Jirka dělá Šárce žárlivé scény kvůli rozchodu, Martin to s ní nyní utnul, aby neohrozil své manželství. Šárka ho ujistila, že Jirkovi nic neřekne, ovšem tyhle věci se tají jen hodně těžko. Co myslíte, zjistí Jirka, kvůli komu dostal od Šárky kopačky? Tipujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Kdo je Patrik Nosek?
25.11.

NOVÁ POSTAVA: Jak zasáhne do děje sympatický Patrik Nosek?

V příštích dnech se objeví v Ulici nový sympaťák Patrik Nosek, který má hodně blízko k Blance. To moc nepotěší Evžena, jenž na Blanku začíná měnit názor. Co je vlastně Patrik zač? Jak to s ním Blanka má?

Seriál Ulice: Je Ctibor opravdu vrahem bezdomovců?
17.11.

TIPUJTE! Je vrahem bezdomovců opravdu Ctibor?

Policie vyšetřuje už čtvrt roku několik vražd bezdomovců, které mají podle ní společného pachatele. Ten jí zatím stále uniká. Již brzy ale budou mít jednoho podezřelého – Ctibora. Je skutečně on sériovým vrahem? Tipujte v naší anketě!