Seriál Ulice: Jak to spolu nyní mají Věrka a Luboš?
včera 19:22

CO NEBYLO V TV: Luboš otevřeně o Věrce: Jak to s ní nyní má?

Na konci roku se zdálo, že se Luboš a Věrka konečně usmířili, že už mají mezi sebou jasno. Teď to tak ale nevypadá. Luboš přizná, že se Věrce vyhýbá. Proč? A co má v plánu? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Proč Tony váhá ohledně dítěte s Dominikou?
14.01.

CO NEBYLO V TV: Tony otevřeně o dítěti: Proč váhá?

Dominičino neplánované otěhotnění Tonyho pořádně vykolejilo. S něčím takovým vůbec nepočítal, není si jistý, zda by právě on dítě měl mít. Proč tolik váhá? Z čeho má největší obavy? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Při čem nachytá Světlanu a Vendulu Vilma Nyklová?
14.01.

CO NEBYLO V TV: Malér na spadnutí: Co je divné Vilmě Nyklové?

Přípravy svatby Venduly a Pavla jsou v plném proudu, ale babičky o ní stále nemají ani tušení. Teď však Vendule i Světlaně právě kvůli svatbě docela zatrne. Co se stane? Jak to uhrají před Vilmou Nyklovou? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: S čím se nešťastná Tereza svěří Otovi?
10.01.

CO NEBYLO V TV: Co Tereza přizná Otovi?

David odjel do Lince teprve včera, ale pro Terezu to je už nekonečně dlouhá doba. Vztah na dálku snáší čím dál hůř, což neunikne ani Otovi. S čím se mu nešťastná Tereza svěří? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrtečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: V čem se Anča a Zuzana neshodnou?
10.01.

CO NEBYLO V TV: Co by se Frantovi asi moc nelíbilo?

Anču i Zuzanu zasáhly špatné zprávy z Amsterodamu naprosto stejně. Obě by rády Frantovi pomohly, opět jsou na jedné lodi. Kam až jsou ochotny ve snaze pomoci zajít? Co by Frantu určitě moc nepotěšilo? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Čím Luboš všechny překvapí?
21.12.

CO NEBYLO V TV: Překvapivá reakce: Co Luboš neustojí?

Máloco by mohlo Luboše překvapit víc než to, co pro něj udělala Věrka. Přestože nedává před ostatními moc najevo své city a emoce, teď ho naprosto přemůžou. Čím všechny překvapí? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Proč to Veronika schytá od Martina kvůli Šárce?
20.12.

CO NEBYLO V TV: Veronika to schytá kvůli Šárce: Proč Martinovi rupnou nervy?

Šárčin nápad Veroniku nadchl. Chce jí pomoct a zapojit se, ale nečekaně narazí u Martina. Ten při vyslovení Šárčina jména najednou vybouchne a drsně se do Veroniky pustí. Co jí vyčte? A co by mělo být Veronice podezřelé? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrtečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Proč se Tereza obává přestěhování do Lince?
20.12.

CO NEBYLO V TV: Proč Tereza tolik zvažuje přestěhování do Lince?

Tereza řeší velké dilema – přestěhovat se za Davidem do Lince, nebo mít i nadále vztah na dálku? Odjezdu do Lince se obává hned z několika důvodů. Co je pro ni nejtěžší? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Kdo a jak Martinovi pogratuloval jako první?
17.12.

CO NEBYLO V TV: Martin slaví! Kdo byl prvním gratulantem?

Byly to obrovské nervy, ale naštěstí vše dobře dopadlo. Martin udělal o víkendu zkoušky, hned po něm zdárně zvládl i obhajobu, takže si může konečně oddechnout a oslavit svůj úspěch. Kdo a jak mu jako první pogratuloval? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Co se provalí na Pavla?
17.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: Co se provalí na Pavla?

Vendula se před babičkou prořekla, že o víkendu štípala dříví. Na Pavla toho ale doma prasklo mnohem víc. Co na něj prozradila jeho babička? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Co Bedřich zatají Anče?
17.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: Co Bedřich zatají Anče?

Bedřich a Franta uspořádají už zítra předvánoční nadílku pro Chrise a Ladu. Z jejich hlavy to však není, s čímž se Bedřich Anče pro jistotu nepochlubí. Navíc jí zatají i jednu podstatnou věc. Jakou? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jaká muka zažívají Pavel a Vendula?
14.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: Jaká muka zažívají Pavel a Vendula kvůli babičkám?

Pavel a Vendula se rozhodli, že budou svůj vztah tajit, hlavně před babičkami. Tím si však pořádně zkomplikovali život. Proč kvůli nim nyní neskutečně trpí? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.