Seriál Ulice: Mikuláši, čerti a andělé v Ulici - 16
04.12.

Mikuláši, čerti a andělé v Ulici

Mikuláši, čerti a andělé v Ulici

Seriál Ulice: Není Maléř jako Maléř...
aktualizováno 07.11.

VIDEO: Není Maléř jako Maléř: Co je hodně pikantní? Je v tom žena!

Tohle je vážně rarita! V Ulici na sebe narazili dva Maléři, kteří toho mají společného mnohem víc, než by kdokoliv tušil. Přestože se dosud neviděli, v jejich případě se fikce protnula s realitou hned v několika směrech…

Seriál Ulice: Čím vším si prošel v Ulici Matěj Jordán?
12.07.

VIDEO: Velké lásky, milostné karamboly, pořádné průšvihy, nevěra i drsné facky: Čím si prošel v Ulici Matěj Jordán?

Matěj si nyní buduje kariéru v Kanadě, ale ještě před pár lety to s ním vypadalo docela bledě. V řádném termínu se nedostal k maturitě, protože měl úplně jiné starosti než školu. Samozřejmě v tom sehrála velkou roli láska. A právě milostné karamboly Matěje provázejí už od druháku na gymplu. S kým chodil a co všechno se za ta léta navyváděl? Podívejte se na toto video.

Seriál Ulice: Mikuláš, čert a anděl v podání Bedřicha, Jardy a Lumíra
05.12.

SPECIÁLNÍ MIKULÁŠSKÉ VIDEO: Humorná nadílka i pořádná nakládačka. Jaké už Ulice zažila Mikuláše?

Každý rok zavítá Mikuláš s čertem a andělem také do Ulice. Někdy je jich dokonce i víc, což rozpoutá nelítostný konkurenční souboj. Občas vezme Mikuláš spravedlnost do svých rukou, hlavně ale naděluje a veselí se. Co všechno se již přihodilo na Mikuláše v Ulici za dobu, co je s vámi? Podívejte se.

Seriál Ulice: Mikuláši, čerti a andělé v Ulici - 16
04.12.

FOTKY: Velký přehled Mikulášů, čertů a andělů v Ulici: Poznáte je všechny?

Ulice je s vámi již dvanáct let. Za tu dobu jste v ní viděli pěknou řádku nejrůznějších Mikulášů, čertů a andělů. Někteří byli k poznání hned, jiní si dali na svých maskách hodně záležet. Víte, kdo je kdo? Podívejte se na naši velkou mikulášskou fotogalerii.

Seriál Ulice: Matějovy lásky
14.10.

FOTKY: Všechny Matějovy lásky: Kolik jich už bylo?

Matěj zatím na holky moc velké štěstí neměl, i když byl několikrát zamilovaný až po uši a zdálo se, že konečně našel tu pravou. Vždycky to ale skončilo zlomeným srdcem, ať už jeho, nebo té dotyčné. Anebo obou dvou. Tipli byste si, kolik holek měl Matěj za posledních dvanáct let? My vám je nyní připomeneme v naší fotogalerii.

Seriál Ulice: Matěj a Bětka - 3
aktualizováno 14.10.

Všechny Matějovy lásky

Všechny Matějovy lásky

Seriál Ulice: Matěj a Thea - 4
25.07.

Matějovy lásky: Matěj a Thea

Matějovy lásky: Matěj a Thea

Seriál Ulice: Matějovy lásky
aktualizováno 26.07.

FOTKY: Kolik holek už měl Matěj?

Matěj nikdy neměl o holky nouzi. Přesto se mu dlouho nedařilo najít tu pravou. Tipli byste si, kolik holek měl Matěj za posledních jedenáct let? My vám nyní všechny Matějovy lásky připomeneme v naší fotogalerii.

Seriál Ulice: Maturitní plesy v Ulici
07.07.

FOTKY: Maturitní plesy v Ulici! Kdo a kdy se odvázal nejvíc?

Máme pro vás velkou fotogalerii z maturitních plesů v Ulici, na které Tereza Jordánová asi nikdy nezapomene. Před šesti lety byla maturantkou, letos třídní učitelkou maturitní třídy. Vzpomínáte si ještě, co všechno se na těchto plesech dělo a jak to tam všem slušelo?

Seriál Ulice: Maturitní ples 2010 - 1
07.07.

Maturitní ples 2010

Maturitní ples 2010

Seriál Ulice: Maturity třídy Terezy a Matěje - 6
26.05.

FOTKY: Připomeňte si maturity třídy Terezy a Matěje

Před šesti lety se Tereza klepala strachy před svou vlastní maturitou, nyní se snaží být oporou svým studentům jako jejich třídní učitelka. Vzpomínáte si ještě na zkoušky dospělosti třídy Terezy a Matěje? Připomeňte si je s námi v naší nové fotogalerii.