Těhotná Tereza Bebarová
03.11.

Exkluzivní rozhovor s Terezou Bebarovou: Čeká chlapečka, nebo holčičku?

Světlana Nyklová v poslední době často nechávala svého manžela samotného a odjížděla do klidného Málkova za svou kamarádkou. To vše se dělo z jednoho krásného důvodu – její představitelka Tereza Bebarová je těhotná! Co prozradila v rozhovoru?

Seriál Ulice: Tereza Bebarová - 7
aktualizováno 02.11.

SRDEČNĚ GRATULUJEME! Tereza Bebarová oznámila radostnou novinu

Tereza Bebarová, která hraje Světlanu Nyklovou, právě prožívá nádherné a šťastné období. Se svým partnerem čeká miminko. Jejich šestiletá dcera Klaudie se tak už za pár měsíců dočká sourozence. Srdečně gratulujeme a přejeme hlavně zdraví!

Aneta Krejčíková
29.10.

Nejnáročnější natáčení pro štáb? Aneta Krejčíková prozradila, kdy bylo na place Ulice nejvíce veselo

Aneta Krejčíková patří neodmyslitelně k seriálu Ulice už od úplného začátku. Nyní se však naplno věnuje mateřským povinnostem, a tak se na čas musela se seriálem rozloučit. Jak se jí žilo 13 let s postavou Gábiny?

Gábina Pumrová - loučení - 6
aktualizováno 23.10.

Aneta Krejčíková prozrazuje: Kdo z Ulice jí bude nejvíce chybět?

Z nejznámější ulice Česka se stěhuje jedna z nejoblíbenějších postav, krejčová Gábina Pumrová. O osudu postavy rozhodla sama její představitelka Aneta Krejčíková, když tvůrcům zkraje letošního roku oznámila krásnou novinu o svém těhotenství.

Kryštof Rímský
aktualizováno 04.10.

Balící techniky Kryštofa Rímského: Byl stejný průšvihář jako Mára? Tato historka vás přesvědčí!

V seriálu Ulice právě Mára prožívá šťastné období. Sice to po velké hádce vypadalo na rozchod s Karlou, vše se ale velmi rychle urovnalo a po sladkém usmíření se oba rozhodli posunout svůj vztah dále – pořídit si miminko! Jak to má představitel Máry, Kryštof Rímský, ve svém vlastním životě?

Seriál Ulice: Kdo další po Gábině bude řešit těhotenství?
08.07.

TIPUJTE! Kdo další po Gábině bude řešit těhotenství?

Gábinu těhotenství hodně zaskočilo. Neplánovala ho, navíc s Alešem nechtěla mít od rozchodu nic společného. Proto tolik zvažovala, co dál. Nakonec šla k lékaři, aby se s ním dohodla na interrupci. Velkou oporu má v Tereze, jež by mohla nakrásně otěhotnět také. Co myslíte, kdo další z Ulice bude řešit těhotenství?

Seriál Ulice: Která další herečka známá z Ulice čeká miminko?
28.06.

Baby boom v Ulici pokračuje: Která další herečka je těhotná?

To je neuvěřitelné! Letos nastal v Ulici opravdový baby boom. Již čtvrtá herečka, kterou znáte ze seriálu, tento rok oznámila, že je těhotná. Tušíte, o koho se jedná? Její jméno najdete v článku.

Aneta Krejčíková a Denny Ratajský
aktualizováno 22.06.

Gábina zažívá v Ulici krušné chvilky: Dítě ano, či ne? Aneta Krejčíková prozradila, jak to bude

Gábina Pumrová zažívá v seriálu Ulice opravdu krušné chvilky. Stojí před rozhodnutím, zda si dítě, které neplánovaně počala se svým bývalým partnerem Alešem, má nechat, či ne. Její představitelka Aneta Krejčíková prozradila, jak to bude...

Aneta Krejčíková - reportáž o těhotenství
09.06.

Otevřená zpověď Anety Krejčíkové: Jak její těhotenství zkomplikovalo natáčení Ulice? Byl to boj!

Aneta Krejčíková alias Gábina Pumrová ze seriálu Ulice v rozhovoru prozradila, jak prožívala první měsíce těhotenství. Sama přiznává, že začátky byly těžké. Co se od té doby změnilo? A jak se herečka těší na příchod miminka?

Aneta Krejčíková na slavnostním otevření butiku
06.05.

Aneta Krejčíková otevřeně: Vztah Gábiny s Alešem bude divoký! Využije šance Binar? VIDEO

Herečka Aneta Krejčíková prozradila, jak se bude v Ulici vyvíjet vztah Gábiny s Alešem, a promluvila o svém těhotenství. Jak si tvůrci seriálu poradili s rostoucím bříškem? A jak to má Gábina s bohatým Lukášem Binarem? Vše o Ulici i jejím těhotenství ve videu!

Tereza Vítů
27.04.

Tereza Vítů prozradila: Vrátí se opět do Ulice? Odpověď vás překvapí! VIDEO

Herečka Tereza Vítů promluvila o návratu do Ulice a svém těhotenství. Objeví se ještě v seriálu? A čeká Tereza holku, nebo kluka? O Ulici i svém těhotenství se rozpovídala ve videu.

Seriál Ulice: Která další herečka známá z Ulice čeká miminko?
aktualizováno 31.03.

Uliční baby boom pokračuje! Která další herečka je těhotná?

Ulice letos zažívá neskutečný baby boom. V první čtvrtině roku oznámily hned tři herečky, které znáte právě z Ulice, že čekají miminko. Všem třem srdečně gratulujeme a držíme palce, aby vše dobře dopadlo. A které to jsou?