Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťačkou Ulice?
09.08.

ANKETA: Zvolte největší sympaťačku Ulice! Je tu 3. nominační kolo

Druhé nominační kolo volby největší sympaťačky Ulice třinácté sezony mělo hodně napínavý průběh a skončilo velmi překvapivě. Vyhrála ho Jindra Pražáková, o další dvě místa svedly velký souboj Veronika Maléřová, Karla Taubrová a Linda Nádvorníková. A s kým se postupující finalistky utkají? O tom nyní rozhodujete právě vy.

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťačkou Ulice?
26.07.

ANKETA: Zvolte největší sympaťačku Ulice! Hlasujte v 1. nominačním kole

Největšího sympaťáka Ulice 13. sezony již známe. Kdo bude letos jeho protějškem? Obhájí své loňské prvenství Tereza Jordánová? Je to jen na vás! Hlasujte v prvním nominačním kole naší ankety právě teď.

Seriál Ulice: David Kučera je největším sympaťákem Ulice 13. sezony
26.07.

David Kučera největším sympaťákem Ulice

David Kučera obhájil své loňské i předloňské prvenství a opět vyhrál na celé čáře. O druhé a třetí místo se ale strhla nečekaná bitva. Kdo nakonec boduje a kdo se musí spokojit se třetí příčkou? Letošní výsledky naší ankety možná leckoho z vás překvapí. Všem sympaťákům gratulujeme k jejich bezvadnému umístění!

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťák Ulice?
19.07.

FINÁLE ANKETY: Kdo je největší sympaťák Ulice? Hlasujte!

Je tu finále volby největšího sympaťáka Ulice 13. sezony! Kdo jím bude? To záleží jen na vás a na vašich hlasech. Konkurence je letos opravdu obrovská. Vyhraje Mára, vítěz třetího nominačního kola? Hlasujte právě teď!

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťák Ulice?
12.07.

ANKETA: Zvolte největšího sympaťáka Ulice! Hlasujte ve 3. nominačním kole

Druhé nominační kolo volby největšího sympaťáka Ulice ovládl David Kučera, kterému jste poslali v uplynulém týdnu nejvíce hlasů. S kým se utká ve finále? Je to jen na vás. Hlasujte ve třetím nominačním kole a zvolte poslední tři finalisty.

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťák Ulice?
05.07.

ANKETA: Volba největšího sympaťáka Ulice pokračuje! Hlasujte ve 2. nominačním kole

První nominační kolo volby největšího sympaťáka Ulice třinácté sezony vyhrál s naprostým přehledem Lumír Nykl, jenž má slušně našlápnuto i na celkové vítězství. S kým se utká ve finále? To záleží jen na vás. Právě nyní můžete dát hlas dalším třem sympaťákům a vyslat je tak do finálového klání.

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťák Ulice?
28.06.

ANKETA: Kdo je největším sympaťákem Ulice? Hlasujte v 1. nominačním kole

Třináctá sezona Ulice byla nabitá událostmi, během kterých se leckdo pořádně vybarvil. Kdo je podle vás největším sympaťákem Ulice právě uplynulé sezony? Obhájí své loňské prvenství David Kučera? Je to jen na vás. Hlasujte v naší anketě a vyšlete do finále první tři sympaťáky.