Rostislav Novák
aktualizováno 27.11.

Představitel Luboše Marečka si nechal umělecky zkrášlit tělo: Ukázal tetování přes celý trup! VIDEO

Rostislav Novák starší, představitel Luboše Marečka ze seriálu Ulice, v rozhovoru prozradil, jakým směrem se jeho postava vydá. Co ji čeká? A jaké tetování zdobí tělo populárního herce?

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Karly Taubrové Markétou Stehlíkovou
aktualizováno 21.11.

Chat s představitelkou Karly Taubrové: Drama s Ctiborem odnesu psychicky i fyzicky...

Karle půjde už brzy o život. Jak fatální následky bude mít drsný střet se Ctiborem? Jak je to s jejím těhotenstvím? A jak Karlu vnímá její představitelka Markéta Stehlíková? Ve středu jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Ctibora Janem Maléřem
aktualizováno 12.11.

Chat se Ctiborem: Ještě se vybarvím!

Ctibora docela rozhodilo, že se dostal do hledáčku policie v souvislosti s vyšetřováním útoků na bezdomovce. Jak to s ním bude dál? Jak se to podepíše na vzájemných vztazích? A co si o Ctiborovi myslí jeho představitel Jan Maléř? V pondělí jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Pavla Pelce Janem Řezníčkem
aktualizováno 07.11.

Chat s Pavlem Pelcem: Vendula začne opět žárlit na Kamilu. A možná ne bezdůvodně...

Pavla hodně ranilo, když zjistil, že Vendula odlétá do Egypta s Máriem. Následky na sebe nenechají dlouho čekat. Místo usmíření přijde další zemětřesení. Ustojí to jejich vztah? Jak to s nimi bude dál? A co by Pavlovi doporučil jeho představitel Jan Řezníček? Ve středu jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Ulice - Rozina Maléřová alias Anna Kadeřávková
aktualizováno 03.11.

Anna Kadeřávková má spoustu omezení. Jak nemoc ovlivňuje natáčení a její denní režim?

Po skoro dvouleté pauze se do seriálu Ulice vrací Rozina Maléřová alias Anna Kadeřávková, která se v natáčecí pauze rozhodně nenudila. V čem jí nemoc omezuje? Nejen o tom se herečka rozpovídala v rozhovoru.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Šárky Pospíšilové Malvínou Pachlovou
aktualizováno 02.11.

Chat se Šárkou Pospíšilovou: S Martinem k něčemu určitě dojde...

Mezi Šárkou a Martinem to zase zajiskřilo. Táhne je to k sobě, i když oba mají partnery. Odolají, nebo podlehnou svým citům? Jak to s nimi bude dál? A co si o tom myslí představitelka Šárky Malvína Pachlová? V pátek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem
aktualizováno 25.10.

Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem: Čekají nás velké návraty i překvapivé těhotenství

V Ulici došlo v posledních dnech k několika zásadním zvratům, jež poznamenaly životy jejích obyvatel. Co je čeká dál? Komu osud připraví další těžké zkoušky a s kým se naopak pobavíte? Ve čtvrtek jste probírali na chatu vše, co vás o Ulici zajímá, s jejím kreativním producentem Matějem Podzimkem.

Seriál Ulice: Co prozradila Aneta Krejčíková o svém návratu do Ulice?
23.10.

ODTAJNĚNO! Kdy a za jakých okolností se Gábina vrátí do Ulice?

Gábina se dnes loučí s Ulicí i se svými blízkými, zítra odjíždí do Berlína, kde ji čeká nový začátek. Nastálo tam ale nezůstane. Jak to s ní bude dál? Kdy ji zase uvidíme v Ulici? A jak si její představitelka Aneta Krejčíková užívá své mateřství? To vše a ještě mnohem víc prozradila na chatu.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Šímy Urbana Jakubem Krausem
aktualizováno 19.10.

Chat se Šímou Urbanem: S Alešem se zase potkám!

Šíma má za sebou hodně náročné období, další těžká zkouška ho čeká už co nevidět. Co je pro něj momentálně nejhorší? A jak by se na Šímově místě zachoval jeho představitel Jakub Krause? V pátek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Bedřicha Lišky Adrianem Jastrabanem
aktualizováno 15.10.

Chat s Bedřichem Liškou: O Ladu bude boj...

Bedřich Liška si připadá jak ve zlém snu. Bojuje o Ladu, netuší, co bude dál. Přijde o své dítě kvůli Honzovi? Jak se tahanice o dceru podepíší na vztazích Jindry, Bedřicha a jejich blízkých? V pondělí jste probírali s představitelem Bedřicha Lišky Adrianem Jastrabanem na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Áji Holoubkové Barborou Mudrovou
aktualizováno 04.10.

Chat s Ájou Holoubkovou: Lumír se bude ještě divit

Ája dělá jeden podraz za druhým, teď dokonce vyrukovala i se sexuálním obtěžováním. Kam až zajde? A co si o jejím chování myslí její představitelka Barbora Mudrová? Ve čtvrtek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Marek Salvet
03.10.

FOTO: Marek Salvet šokoval změnou image. Je z něj zrzek! Jak si s tím v Ulici poradí?

Představitel Filipa Maléře v seriálu Ulice prošel vizuální změnou. Nebude jeho nová barva vlasů stát v cestě jeho herecké kariéře?