Seriál Ulice: Chat s představitelem Jirky Hložánka Ondřejem Havlem
aktualizováno 09.01.

Chat s Jirkou Hložánkem: Další slečna na obzoru?!

Jirka by rád získal Šárku nazpět, jenže pro tu je rozchod definitivní, protože miluje Martina. Jak to s nimi bude dál? Dozví se Jirka o Martinovi a Šárce? A jak by se zachoval na Jirkově místě jeho představitel Ondřej Havel? Ve středu jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Karly Taubrové Markétou Stehlíkovou
aktualizováno 21.11.

Chat s představitelkou Karly Taubrové: Drama s Ctiborem odnesu psychicky i fyzicky...

Karle půjde už brzy o život. Jak fatální následky bude mít drsný střet se Ctiborem? Jak je to s jejím těhotenstvím? A jak Karlu vnímá její představitelka Markéta Stehlíková? Ve středu jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Ctibora Janem Maléřem
aktualizováno 12.11.

Chat se Ctiborem: Ještě se vybarvím!

Ctibora docela rozhodilo, že se dostal do hledáčku policie v souvislosti s vyšetřováním útoků na bezdomovce. Jak to s ním bude dál? Jak se to podepíše na vzájemných vztazích? A co si o Ctiborovi myslí jeho představitel Jan Maléř? V pondělí jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Pavla Pelce Janem Řezníčkem
aktualizováno 07.11.

Chat s Pavlem Pelcem: Vendula začne opět žárlit na Kamilu. A možná ne bezdůvodně...

Pavla hodně ranilo, když zjistil, že Vendula odlétá do Egypta s Máriem. Následky na sebe nenechají dlouho čekat. Místo usmíření přijde další zemětřesení. Ustojí to jejich vztah? Jak to s nimi bude dál? A co by Pavlovi doporučil jeho představitel Jan Řezníček? Ve středu jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Šárky Pospíšilové Malvínou Pachlovou
aktualizováno 02.11.

Chat se Šárkou Pospíšilovou: S Martinem k něčemu určitě dojde...

Mezi Šárkou a Martinem to zase zajiskřilo. Táhne je to k sobě, i když oba mají partnery. Odolají, nebo podlehnou svým citům? Jak to s nimi bude dál? A co si o tom myslí představitelka Šárky Malvína Pachlová? V pátek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem
aktualizováno 25.10.

Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem: Čekají nás velké návraty i překvapivé těhotenství

V Ulici došlo v posledních dnech k několika zásadním zvratům, jež poznamenaly životy jejích obyvatel. Co je čeká dál? Komu osud připraví další těžké zkoušky a s kým se naopak pobavíte? Ve čtvrtek jste probírali na chatu vše, co vás o Ulici zajímá, s jejím kreativním producentem Matějem Podzimkem.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Gábiny Pumrové Anetou Krejčíkovou
aktualizováno 22.10.

Chat s Gábinou Pumrovou: Na jaře jsem zpět!

Gábina se na čas stěhuje do Berlína. Čeká ji nový začátek, spousta zkušeností, ale i odloučení od syna, kterého uvidí jen o víkendech. Jaké bude loučení? Co je pro ni nejdůležitější? A jak Gábinino rozhodnutí vnímá její představitelka Aneta Krejčíková? V pondělí jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Šímy Urbana Jakubem Krausem
aktualizováno 19.10.

Chat se Šímou Urbanem: S Alešem se zase potkám!

Šíma má za sebou hodně náročné období, další těžká zkouška ho čeká už co nevidět. Co je pro něj momentálně nejhorší? A jak by se na Šímově místě zachoval jeho představitel Jakub Krause? V pátek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Bedřicha Lišky Adrianem Jastrabanem
aktualizováno 15.10.

Chat s Bedřichem Liškou: O Ladu bude boj...

Bedřich Liška si připadá jak ve zlém snu. Bojuje o Ladu, netuší, co bude dál. Přijde o své dítě kvůli Honzovi? Jak se tahanice o dceru podepíší na vztazích Jindry, Bedřicha a jejich blízkých? V pondělí jste probírali s představitelem Bedřicha Lišky Adrianem Jastrabanem na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Áji Holoubkové Barborou Mudrovou
aktualizováno 04.10.

Chat s Ájou Holoubkovou: Lumír se bude ještě divit

Ája dělá jeden podraz za druhým, teď dokonce vyrukovala i se sexuálním obtěžováním. Kam až zajde? A co si o jejím chování myslí její představitelka Barbora Mudrová? Ve čtvrtek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Amálie Peškové Danou Syslovou
aktualizováno 19.09.

Chat s Amálií Peškovou: Marie se neobjeví náhodou...

Amálii už brzy vstoupí do života Peškova sestra Marie. Čím Amálii hodně překvapí? Jaké změny čekají Vlastimila a Amálii? A jak se na vztah sourozenců Peškových dívá představitelka Amálie Dana Syslová? Ve středu jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Martina Maléře Tomášem Dastlíkem
aktualizováno 06.09.

Chat s Martinem Maléřem: Bude miminko?

Martin si ke čtyřicetinám nadělí speciální dárek – svůj osobní rekord. Tím ale výzvy zdaleka nekončí. Co ho čeká? A jak vnímá Martinův maraton nebo to, co právě Martin řeší v rodině, jeho představitel Tomáš Dastlík? Ve čtvrtek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.