Ulice - reportáž Sára
10.11.

Blížící se potíže: Rozinina kamarádka Jana pořádně zamíchá kartami. Co způsobí u Maléřů?

Do Ulice přichází nová postava v podání Sáry Affašové. Jmenuje se Jana a přiletěla společně s Rozinou z Ameriky. Dívky si ale s sebou přivezly velké tajemství. Jak Jana ovlivní děj v Ulici?

Seriál Ulice: Není Maléř jako Maléř...
aktualizováno 07.11.

VIDEO: Není Maléř jako Maléř: Co je hodně pikantní? Je v tom žena!

Tohle je vážně rarita! V Ulici na sebe narazili dva Maléři, kteří toho mají společného mnohem víc, než by kdokoliv tušil. Přestože se dosud neviděli, v jejich případě se fikce protnula s realitou hned v několika směrech…

Seriál Ulice: Martin na startu svého maratonu
aktualizováno 09.09.

Tomáš Dastlík alias Martin Maléř z Ulice poběží maraton: Prozradil své triky!

Martin Maléř má před sebou velký úkol. Hrdina seriálu Ulice čelí opravdové výzvě. To vyžaduje náročné přípravy na natáčení pro jeho představitele Tomáše Dastlíka. Jak se s tím popral?

Seriál Ulice: Chat s představitelem Martina Maléře Tomášem Dastlíkem
aktualizováno 06.09.

Chat s Martinem Maléřem: Bude miminko?

Martin si ke čtyřicetinám nadělí speciální dárek – svůj osobní rekord. Tím ale výzvy zdaleka nekončí. Co ho čeká? A jak vnímá Martinův maraton nebo to, co právě Martin řeší v rodině, jeho představitel Tomáš Dastlík? Ve čtvrtek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Co prozradili Maléřovi?
13.08.

VIDEO: Bude to adrenalin! Co prozradili Maléřovi?

U Maléřů bude už brzy hodně veselo. Loučka bude praskat ve švech, Martin se bude jen divit, co ve Veronice vězí. A nejen to. Co čeká Veroniku, Martina, Filipa a Marcelu po prázdninách? Podívejte se.

Seriál Ulice: Dojde kvůli Šárce i na pěsti?
10.08.

VIDEO: Dojde i na pěsti kvůli Šárce?

Tajnůstkářka Šárka před prázdninami přiznala, že má kluka. Sbalil ji Jirka, který se už brzy stane jejím rytířem, a to doslova. Kvůli Šárce by se totiž popral s celým světem. Na koho a proč bude mít spadeno? Podívejte se.

Seriál Ulice: Oslava Maléřových s kapelou Čechomor - 18
aktualizováno 10.02.

ZÁKULISÍ ULICE: Jak si kapela Čechomor užila natáčení? Z Hanky Holišové byli všichni nadšení!

Jak se natáčela oslava výročí Maléřových, na které nechyběla ani kapela Čechomor? Jednoduché to nebylo! Co prozradili herci, režisér, ale i samotní členové kapely?

Seriál Ulice: Představitel Martina má syna
aktualizováno 23.12.

SRDEČNĚ GRATULUJEME! Představiteli Martina se narodil syn

Jen dva dny před Vánoci se stal Tomáš Dastlík, kterého znáte z Ulice jako Martina Maléře, hrdým tátou prvního potomka – syna Ondry. Srdečně gratulujeme a miminku i mamince přejeme hlavně pevné zdraví.

Ulice Maléřovi chat - 1
aktualizováno 16.12.

Představitelé Maléřových z Ulice odhalují: Přírustek do rodiny, zákulisí milostných scén i obsah seriálové lednice!

Představitelé Veroniky a Martina z Ulice popadli kameru a provedli diváky ateliéry Ulice! S jakým pokojem sousedí byt Maléřových? A co se nachází v seriálové lednici? Podívejte se!

Seriál Ulice: Marek Salvet prozradil, jak se mu točilo s Annou Kadeřávkovou
13.06.

PROZRAZENO! Kdy se do Ulice vrátí Rozina a jak do děje zasáhne NOVÁ POSTAVA?

Představitel Filipa Maléře Marek Salvet čelil na live streamu vašim dotazů, které byly mnohdy hodně na tělo. Občas prozradil víc, než by měl, hodně vás nechal nahlédnout do svého soukromí. A taky poodhalil, co nejen jeho čeká v Ulici.

Seriál Ulice: Hana Holišová a Tomáš Dastlík prozradili víc, než chtěli
24.05.

VIDEO: Prozradili víc, než chtěli! Jsou partnery i v reálu?

Hanka Holišová a Tomáš Dastlík, představitelé Veroniky a Martina Maléřových, si navzájem nic nedarují. Jak spolu fungují mimo kamery ve studiu? Při tomhle videu lehnete smíchy.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Martina Maléře Tomášem Dastlíkem
aktualizováno 22.02.

Chat s Martinem Maléřem: S Radkou to bude ještě drsné...

Martin se už brzy dostane do nezáviděníhodné situace. Ve snaze chránit Radku rozpoutá neskutečné zemětřesení v rodině. Kam až to může zajít? A jak by se zachoval na Martinově místě jeho představitel Tomáš Dastlík? Ve středu jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.