Seriál Ulice: Co je pro zamilovaného Bruna docela velká rána?
včera 18:30

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Rána pro zamilovaného Bruna: Co se dozví?

Brunovi se Rozina hodně líbí. Rád by ji sbalil, ale protože je docela nesmělý, nedělá to nijak prvoplánově. Pořád si dělá naděje, ale už brzy se dozví něco, co ho moc nepotěší. Co? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak se Rozina pomstí Janě?
12.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Sladká pomsta: Jak si Rozina vychutná Janu?

Rozinu už dlouho nikdo nenamíchnul tak jako včera Jana. Teď jí to Rozina vrátí i s úroky, čímž se jí podaří Janu naprosto vykolejit. Co a před kým jí provede? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: O jaký trapas s Jana postará Otovi a Rozině?
11.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Ota v šoku: Rozina lesbou?!

Jana se postará Rozině a Otovi o pořádný trapas a hodně nepříjemné chvilky. Postaví je tak trochu před hotovou věc, aniž by tušila, že se znají. Pro kterého z nich to je větší šok a horší? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím si Jana docela zavaří?
08.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jana v šoku: Jaký háček má nové bydlení?

Jen co si Jana začne myslet, že se na ni usmálo štěstí a našla ideální bydlení, Ota ji rychle vyvede z omylu. Má své podmínky ohledně nájmu, jež Janu pořádně zaskočí. Navíc si kvůli nim i docela zavaří. Čím? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak oslaví Martin a Veronika jednadvacáté výročí svatby? - 6
07.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Oslava výročí svatby Maléřových: Co s Martinem zamává?

Rozina a Marcela připraví pro Martina a Veroniku velké překvapení přímo na jednadvacáté výročí jejich svatby. Zatímco Veroniku tím dojmou k slzám, v Martinovi by se krve nedořezal. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak oslaví Martin a Veronika jednadvacáté výročí svatby? - 25
05.02.

FOTKY: Tanec na minovém poli: Jak Maléřovi oslaví výročí své svatby?

Martin a Veronika mají tento týden již jednadvacáté výročí svatby. Přestože ani jeden z nich oslavu neplánuje, již brzy na ni dojde. Pro Martina to ale bude utrpení, protože se na ní nečekaně objeví i Šárka. Kdo to nakonec neustojí? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Jak oslaví Martin a Veronika jednadvacáté výročí svatby? - 19
05.02.

Jak oslaví Martin a Veronika jednadvacáté výročí svatby?

Jak oslaví Martin a Veronika jednadvacáté výročí svatby?

Seriál Ulice: Jaké Janino tajemství odhalí Rozina?
28.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Janino tajemství prozrazeno: Co Rozina odhalí?

Jana se v pátek po incidentu s dědou Josefem spakovala a odešla z bytu. Od té doby o ní Rozina, děda ani Radka neslyšeli. Nyní Rozina náhodou odhalí její tajemství. Čím ji šokuje? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co se Janě vymstí?
25.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Poslední kapka: Co se Janě šeredně vymstí?

Jana si to ani neuvědomuje, ale zahrává si už hodně dlouho. Josef je na ni stále naštvaný kvůli zesměšnění na sociálních sítích. Teď mu s konečnou platností povolí nervy. Co udělá? A jaké to má následky? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Jana moc neodhadne?
25.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Pokus číslo jedna: Co Jana moc neodhadne?

Jana je z nového mobilu nadšená. Všichni jí ho přejí, jenže Jana se začíná chovat jak malá. Na co by mohla doplatit? Co se nezdá ani Rozině, která se za ni téměř vždy postaví? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Bruno navrhne Rozině?
24.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Co Bruno navrhne Rozině?

Čím více Bruno poznává Rozinu, tím víc ho zajímá. Teď u něj znovu zaboduje, ale zároveň ho trochu zklame. Čím? Co by Marcelu určitě hodně mrzelo? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co zavání velkým malérem přímo v den výročí svatby Maléřových?
23.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Přituhuje! Co se stane na výročí svatby Veroniky a Martina?

Martin i Veronika zažijí na jednadvacáté výročí svatby pořádný šok, ovšem každý z jiného důvodu. Oba čeká velké překvapení, ale Martinovi právě kvůli němu hodně zatrne. Proč? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.