Seriál Ulice: Marcela, nebo Martin? Kdo je na tom kvůli lásce hůř?
včera 12:23

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Marcela, nebo Martin? Který z nich je na tom kvůli lásce hůř?

Brunova reakce na její pozvání Marcelu hodně ranila. Do Roziny se vzápětí pustila dost ostře, ve skutečnosti má ale pořád na krajíčku. S čím se svěří Martinovi? A jaká bude jeho reakce, jež se týká i jeho vztahu se Šárkou? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Marcela bojuje o Bruna
12.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Marcela bojuje o Bruna: Konečně rande?

Co se týče Bruna, Marcela je hodně plachá a ostýchavá. Už dlouho sbírá odvahu k tomu, aby mu dala najevo, co k němu cítí a pozvala ho na rande. Teď se konečně odhodlá a zajde za ním. Jak Bruno zareaguje? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Stanou se z Jany a Marcely sokyně kvůli Brunovi?
11.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Jana vs. Marcela: Boj o Bruna?!

Janě padl Bruno do oka hned při seznámení. Má o něj zájem, aniž by tušila, že vlastně leze do zelí Marcele. Jak zareaguje, až se to dozví? Rozpoutá se o Bruna boj? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Rozinu dojme dárek od Victora k slzám
11.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Velký důkaz lásky: Co Rozinu dojme k slzám?

Je to jako sen. Jeden den se Rozina obávala rozchodu kvůli vztahu na dálku, hned následujícího dne dostane od Victora dárek, který jí doslova vyrazí dech. Dává jí jím totiž jednoznačně najevo, jak jejich vztah vnímá, co k ní cítí. Co Rozina od něj dostane? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co hodně raní Rozinu?
10.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Rozchod jako dárek k narozeninám?!

Rozina má dnes narozeniny, ovšem slavit se jí ani trochu nechce. Chybí jí Victor, po kterém se jí už hodně stýská. Navíc si začíná uvědomovat, že jejich vztah vlastně nemá perspektivu. Co ji hodně raní? Co je pro ni jen potvrzením jejího neblahého tušení? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Zájem o Bruna má Marcela i Jana
aktualizováno 08.12.

Marcela vs. Jana: Boj o Bruna už příští týden

Marcela je do Bruna stále zamilovaná. Byla by ráda, kdyby se k sobě vrátili, kdyby to mezi nimi bylo jako dříve. Teď ale začne mít velkou konkurentku v Janě, jíž Bruno také padl do oka. Která z nich u něj má větší šanci? Jak Marcela o Bruna už brzy zabojuje?

Seriál Ulice: Mezi Martinem, Šárkou a Veronikou přituhuje...
03.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Martin mezi Veronikou a Šárkou: Praskne to?

Šárčino vyznání s Martinem hodně zamávalo. Raději se jí začne vyhýbat, ale kvůli Veronice do hospody za pár dní zase zajde. A rázem by se dala atmosféra krájet. Proč? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Martinovo a Šárčino tajemství je odhaleno...
03.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Martinovo tajemství odhaleno! Kdo ho nachytal?

Martin má nervy na pochodu nejen kvůli blížícím se zkouškám, ale i Šárce, která ho zaskočila nečekaným příjezdem do Loučky. Sice to s ní skončil, ovšem nebezpečí z prozrazení stále trvá. Navíc je větší, než tušil. Kdo a co viděl? Proč Martinovi před Veronikou pořádně zatrne? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co tne u Radky do živého?
27.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Další rána pro Radku: Co u ní tne do živého?

Pro Radku to byla obrovská rána, když jí syn prozradil, že se bude rozvádět. Jenže ono je to mnohem horší, než tušila. Jaká jobovka s ní hodně zamává? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Stanou se s Jany a Marcely sokyně kvůli Brunovi?
aktualizováno 27.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jana vs. Marcela: Boj o Bruna?

Janě padl do oka okamžitě Bruno. A protože je docela ranařka, s bližším seznámením neotálí. Již brzy však narazí. Kupodivu ne u Bruna, ale u někoho, do koho by to neřekla. Proč? A jak to vezme? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Bruno a Tobiáš jsou paf z Jany a Roziny
27.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Vyrazí jim dech: Komu padnou Rozina a Jana hned do oka?

Pobyt v Americe je na Janě a Rozině znát. Kdekoli se objeví, ihned upoutají pozornost, aniž by o to ony samy usilovaly. Tobiáši i Brunovi spadne čelist, jen co je spatří. Který z nich bude z holek víc mimo? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Na čem se Lukáš dohodne s Veronikou?
26.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Lukáš hned využije situace! Proč by měl být Martin ve střehu?

Není to tak dávno, co Lukáš Binar ležel Martinovi pořádně v žaludku kvůli hodně osobnímu dárku, který věnoval Veronice. Darovaným parfémem to u Lukáše ale zdaleka nekončí. Proč by se měl mít Martin před Lukášem na pozoru? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.