Seriál Ulice: Jak Rozina zachrání Bruna?
16.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Rozina zachraňuje Bruna: Co pro něj udělá?

Bruno se ocitne nečekaně v úzkých kvůli těhotné Dominice. Plány se mu sesypou jako domeček z karet, to, co složitě domlouval, je v ohrožení. Na poslední chvíli pro něj ale udělá Rozina něco, co by od ní ani v nejmenším nečekal. Jak ho zachrání? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Proč Tony váhá ohledně dítěte s Dominikou?
14.01.

CO NEBYLO V TV: Tony otevřeně o dítěti: Proč váhá?

Dominičino neplánované otěhotnění Tonyho pořádně vykolejilo. S něčím takovým vůbec nepočítal, není si jistý, zda by právě on dítě měl mít. Proč tolik váhá? Z čeho má největší obavy? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Co Tony přizná Márovi ohledně Dominičina těhotenství?
14.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Nastávající otec Tony couvá: Co přizná Márovi?

Dominičino neplánované otěhotnění s Tonym pořádně zamávalo. Ani v nejmenším to nečekal, před víkendem tuhle radostnou novinku neustál. Jak je na tom nyní? S čím se svěří Márovi? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: V Coolně se slaví neplánované těhotenství
11.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Radostná novinka! Jak ji přijme nastávající tatínek?

Dobrých zpráv není nikdy dost. Jen na ně člověk musí být připravený. Jak zareaguje nastávající tatínek na sladké tajemství své partnerky? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co odbouralo Karlu, Máru, Adrianu a Mikiho?
04.01.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Speciální postelovka, úprk do krytu i slušný trapas: Co se vážně povedlo?

Máme pro vás další zkažené klapky z Ulice, které vám určitě zvednou náladu a zpříjemní začátek nového roku. Co se občas děje na place během natáčení nových dílů? Kdo prchal do krytu, kdo si zadováděl v posteli a kdo lehl smíchy? Pobavte se spolu s námi při zkažených klapkách z Ulice.

Seriál Ulice: Co Mára tají Karle?
20.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Nečekané komplikace: Co Karla nesmí vědět?

Máru nepříjemně zaskočil Karlin návrh, že spolu o Vánocích vyrazí někam za teplem. Snažil se to uhrát, aby jí nemusel říct úplnou pravdu. Jaká je? Co Mára právě teď řeší kvůli otěhotnění Karly? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak to spolu nyní mají Jirka a Karla?
24.08.

UKÁZKA z páteční Ulice: Hermanovo těžké dilema: Jak se týká Karly?

Karla se teprve včera vrátila z několikatýdenní dovolené. Starosti i práci hodila za hlavu, teď je vše zpět. Nečekaně se totiž setká s bývalým parťákem. Jaké to bude shledání? Co právě Jirka Herman řeší? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak to spolu mají Jirka a Karla po prázdninách?
aktualizováno 13.08.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Nečekané setkání: Jak to spolu nyní mají Karla a Jirka Herman?

Před prázdninami došla Karle trpělivost. S Jirkou skončila kvůli jeho pití, pak odjela na několikatýdenní dovolenou. Jaké bude její shledání s Jirkou po dvou měsících? A jak ho ovlivní Mára? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím vším si prošel v Ulici Matěj Jordán?
12.07.

VIDEO: Velké lásky, milostné karamboly, pořádné průšvihy, nevěra i drsné facky: Čím si prošel v Ulici Matěj Jordán?

Matěj si nyní buduje kariéru v Kanadě, ale ještě před pár lety to s ním vypadalo docela bledě. V řádném termínu se nedostal k maturitě, protože měl úplně jiné starosti než školu. Samozřejmě v tom sehrála velkou roli láska. A právě milostné karamboly Matěje provázejí už od druháku na gymplu. S kým chodil a co všechno se za ta léta navyváděl? Podívejte se na toto video.

Seriál Ulice: Tony to nandá Hermanovi
28.05.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Jak to Tony nandá Hermanovi?

Jirka Hermana je po rozchodu s Digi čím dál víc v háji. Lije do sebe litry kořalky, ztrácí nad sebou kontrolu. Jak dopadne jeho potyčka s Tonym, který ho má už plné zuby? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Ulice: Karla Taubrová
19.04.

CO V TV NEUVIDÍTE: Překvapení! Co Tonyho moc nepotěší?

Karla a Mára jako dva spiklenci? Nic nemožného, zvláště pokud se jedná o Jirkovu narozeninovou oslavu. Tonymu ti dva ale moc velkou radost neudělají. Co si na něj vymyslí? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrtečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Čím Otu dostane Johanka?
23.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Ota v šoku: Čím ho dostane Johanka?

Otovi se moc často nestává, aby ho naprosto vykolejila nějaká holka. Johance se to ovšem podaří naprosto dokonale hned při jejich seznámení. Čím u Oty zaboduje? To se dozvíte z této ukázky pátečního dílu Ulice.