Seriál Ulice: Proč Tony váhá ohledně dítěte s Dominikou?
14.01.

CO NEBYLO V TV: Tony otevřeně o dítěti: Proč váhá?

Dominičino neplánované otěhotnění Tonyho pořádně vykolejilo. S něčím takovým vůbec nepočítal, není si jistý, zda by právě on dítě měl mít. Proč tolik váhá? Z čeho má největší obavy? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Michaela Maurerová jako Digi
17.12.

Je nádherná! Michaela Maurerová se pochlubila čerstvě narozenou dcerou

Michaela Maurerová, kterou znáte jako Digi Stránskou, si už nyní užívá ten nejkrásnější vánoční dárek. V sobotu se stala trojnásobnou maminkou. A hned následujícího dne se pochlubila svým štěstím na sociální síti. Podívejte se, jak nádherná její novorozená dcera je.

Seriál Ulice: Michaela Maurerová jako Digi Stránská
aktualizováno 16.12.

SRDEČNĚ GRATULUJEME: Představitelka Digi je trojnásobnou maminkou

Michaela Maurerová, kterou znáte jako Digi Stránskou, si v sobotu nadělila ten nejkrásnější vánoční dárek. Na svět přivedla svého třetího potomka. Míše srdečně gratulujeme a celé její rodince přejeme hlavně zdraví!

Seriál Ulice: Která další herečka známá z Ulice čeká miminko?
28.06.

Baby boom v Ulici pokračuje: Která další herečka je těhotná?

To je neuvěřitelné! Letos nastal v Ulici opravdový baby boom. Již čtvrtá herečka, kterou znáte ze seriálu, tento rok oznámila, že je těhotná. Tušíte, o koho se jedná? Její jméno najdete v článku.

Seriál Ulice: Jak to spolu mají Jirka a Adriana?
21.06.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jaké je nečekané shledání Jirky a Adriany?

Adriana má na Jirku prostě štěstí. Jen co vejde do Coolny, hned na něj narazí, aniž by se předem na něčem domlouvali. Jak jejich nové shledání dopadne? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Karla a Jirka si vjedou do vlasů...
13.06.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Drsný střet Karly a Jirky: Proč se to mezi nimi ještě víc vyostří?

Karla začíná mít svého parťáka plné zuby. Jirkovi se pití vymyká z rukou čím dál víc, nic na něj nezabírá. A Karle definitivně rupnou nervy. Co je pro ni poslední kapkou? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Dají se Adriana a Jirka Herman dohromady?
06.06.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Adriana a Jirka Herman?!

Adriana i Jirka Herman jsou svým způsobem ztracené duše, které nyní osud svede dohromady. Je to začátek nového vztahu, nebo jen další z jejich úletů? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak moc Tony zavaří Jirkovi Hermanovi?
29.05.

UKÁZKA z úterní Ulice: Herman v pořádném maléru: Jakou lekci mu dají Tony a Karla?

Ztráta služebního odznaku a průkazu vždy zavání obrovským průšvihem. Teď se to stalo Jirkovi Hermanovi, který přestal mít kontrolu nad svým pitím. Kdy a jak to zjistí? A jak si ho vychutná Karla? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Tony to nandá Hermanovi
28.05.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Jak to Tony nandá Hermanovi?

Jirka Hermana je po rozchodu s Digi čím dál víc v háji. Lije do sebe litry kořalky, ztrácí nad sebou kontrolu. Jak dopadne jeho potyčka s Tonym, který ho má už plné zuby? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Karlu namíchne Jirka Herman?
02.05.

CO NEBYLO V TV: Jirka Herman na zabití. Čím namíchne Karlu?

S Jirkou Hermanem není od rozchodu s Digi pomalu k vydržení. Zakousl se do práce, bolest navíc utápí v alkoholu. Karle s ním už pomalu dochází trpělivost. Čím ji Jirka pořádně naštve? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jaký první máj si udělají Karla a Mára?
01.05.

CO V TV NEUVIDÍTE: Jaký 1. máj si udělají Karla a Mára?

Jakmile má Karla případ, s Márou se moc nevidí, ať je všední den či svátek. Tentokrát se ale stane malý zázrak, a to přímo v den, kdy začíná lásky čas. Jak si první květnový den spolu Karla a Mára užijí? To se dozvíte se scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jak je na tom Jirka Herman po rozchodu s Digi?
01.05.

UKÁZKA z úterní Ulice: Jirka rozchod s Digi nezvládá… Jak na tom je?

Je to už pár dní, co Jirka Herman dostal od Digi kopačky. Toho rozchod zasáhl víc, než by kdokoliv čekal. Stále se s tím, co se stalo, nedokáže vyrovnat. A bohužel to s ním jde čím dál víc z kopce. Co zaskočí i Karlu? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.