Seriál Ulice: Franta je na dně...
11.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Franta na dně: Co přizná Anče?

Franta zažívá jedny z nejhorších chvil ve svém životě, ne-li úplně nejhorší. Po návratu domů to s ním jde rychle z kopce, což dělá starost jeho blízkým. Co prozradí v záchvatu zoufalství Anče? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: V čem se Anča a Zuzana neshodnou?
10.01.

CO NEBYLO V TV: Co by se Frantovi asi moc nelíbilo?

Anču i Zuzanu zasáhly špatné zprávy z Amsterodamu naprosto stejně. Obě by rády Frantovi pomohly, opět jsou na jedné lodi. Kam až jsou ochotny ve snaze pomoci zajít? Co by Frantu určitě moc nepotěšilo? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jak na tom je odkopnutý Franta?
10.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jak na tom je odkopnutý Franta?

Všichni si dělají velkou starost o Frantu, se kterým zamávaly kopačky od Skyler. Teď se Franta nečekaně objeví v Ulici. Jak na tom je? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co se podaří Liškovým odhalit?
09.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Naděje pro Liškovy: Co odhalí?

Frantovým blízkým konečně svitne naděje, že by Frantu mohli přeci jen najít. Strachují se o něj, teď navíc kvůli němu začne hrozit i spor mezi Ančou a Zuzanou. Proč? A co se Liškovým podaří odhalit? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seiál Ulice: Jean Claude přiváží z Amsterodamu špatné zprávy
08.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Špatné zprávy pro Liškovy: Co je s Frantou?

Na konci loňského roku bylo vše zalité sluncem, hned na začátku toho letošního čeká Frantu i všechny jeho blízké hodně těžká zkouška. Co s Frantou i všemi ostatními pořádně zamává? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co si Petr vymyslí na Anču?
08.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Petr na ránu: Co už vážně přehání?

Anča má se sebestředným hypochondrem Petrem svatou trpělivost. V poslední době se už musí hodně ovládat, aby mu něco neřekla. Co je na ni již docela silná káva? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Petr nemůže Evu a Miloše ani cítit
25.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Další naschvály: Co Petr vymyslí tentokrát?

Petr by měl Anču nejraději pro sebe, navíc nemůže ani cítit Evu s Milošem. Jakmile se u nich ti dva ukážou, okamžitě se je snaží vystrnadit. Jak? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Anča dojde s Petrem trpělivost
19.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Anče dojde trpělivost: Jak to od ní Petr schytá?

Anča se těší, jak dnes s Petrem oslaví jeho narozeniny. Ten jí to však hodlá pořádně osolit kvůli včerejšku, kdy dala přednost rodině. Co jí provede? A jak s ním naštvaná Anča zamete? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaké jobovky se dozví Liškovi o Frantovi?
18.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Strach o Frantu! Jaké jobovky přiveze z Amsterodamu táta Skyler?

Předvánoční nadílka u Liškových byla idylkou, kterou si všichni užili. Jenže začátek nového roku jim přinese další těžkou zkoušku. Tentokrát půjde o Frantu, se kterým bude zle. Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Bedřich zatají Anče?
17.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: Co Bedřich zatají Anče?

Bedřich a Franta uspořádají už zítra předvánoční nadílku pro Chrise a Ladu. Z jejich hlavy to však není, s čímž se Bedřich Anče pro jistotu nepochlubí. Navíc jí zatají i jednu podstatnou věc. Jakou? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Babičky znovu zavaří Pavlovi a Vendule
14.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Třaskavá směs v pekařství: Jak babičky znovu zavaří Pavlovi a Vendule?

Vilma Nyklová a Jarmila Pelcová si nedají pokoj. Pořád pletichaří, aby se Pavel a Vendula dali zase dohromady. Zatím však docílily pravého opaku. A bude ještě hůř. Jak se těm dvěma zase vloží do života a co z toho bude? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Pavel raní Vendulu?
13.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Pořádná rána pro Vendulu: Co jí Pavel provede?

Vendula má kvůli Pavlovi zlomené srdce. Je na dně, z jejich velké lásky jsou trosky, i když se měli před necelými třemi týdny brát. Čím Pavel ublíží Vendule ještě víc než zrušenou svatbou? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.