Seriál Ulice: Čeho se obává Mára?
07.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Starost o Karlu: Čeho se Mára obává?

Mára a Karla se pilně snaží o to, aby se co nejdříve dočkali miminka. S tím však souvisí i Márovy obavy, ve kterých hraje velkou roli Jirka Herman. Z čeho ho Mára podezírá? A jak na to Karla zareaguje? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Věrka šokuje Karlu svou akčností
06.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Věrka v ráži: Co čeká těhotnou Karlu?

Věrka je jako vyměněná od chvíle, kdy zjistila, že syn s Karlou by se nebránili miminku. Okamžitě vše organizuje, aby se vnoučete dočkala co nejdříve. Čím dnes docela zaskočí Karlu? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co hrozí Lubošovi kvůli ukradeným dokladům?
05.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Rána pro Luboše: Co mu hrozí kvůli ukradeným dokladům?

Luboš se chce odrazit ode dna, začít znovu. K tomu však potřebuje nové doklady, protože ty, které měl, mu ukradli na ubytovně. A to je právě ta potíž. Na kolik desítek tisíc ho přijde pokuta kvůli ztraceným dokladům? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: K jakému rozhodnutí dospěje Karla?
27.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Velké změny u Karly: Čím zaskočí Jirku Hermana?

Karla to na sobě nedává znát, ale pohled do hlavně odjištěné pistole rozhodil i ji. Bylo to v době, kdy nevěděla, jestli náhodou už není těhotná. A právě to je rozhodujícím faktorem pro její velké rozhodnutí. Jaké? A jak na to zareaguje Jirka Herman, jehož se to taky týká? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Arnošt provede Věrce tentokrát?
26.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Věrka zralá na panáka! Co jí Arnošt provede?

Jakmile se Věrka sejde s Arnoštem, vždy to skončí nějakou katastrofou. Také tentokrát se o Věrku bude pokoušet infarkt. Proč? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak na tom je Karla den po dramatickém zatčení Ctibora?
23.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak na tom je Karla po včerejším dramatu?

Karla se snaží fungovat, jako by se nic nestalo. S Jirkou uzavírá Ctiborův případ, soustředí se na práci. V pohodě ale zdaleka není. Co Jirkovi prozradí? Jak na tom je? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Ctibora docela rozhodí?
22.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jaké novinky rozhodí Ctibora?

Ctibor umí šikovně vyzvědět, co ho zajímá, aniž vy druzí pojali sebemenší podezření. Takhle se dozví i od Máry novinky, které mu ale žádnou velkou radost neudělají. Co je už docela podezřelé? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Ctibor ohrožuje Karlu odjištěnou pistolí - 12
21.11.

UKÁZKA a FOTKY ze čtvrteční Ulice: Karla v ohrožení života! Proč rupnou Ctiborovi nervy?

Karla se chytila jediné stopy, kterou momentálně má. Bohužel netuší, že se s podezřelým Ctiborem už brzy setká, aniž by na to byla jakkoliv připravená. Jaké drama se ve čtvrtek odehraje? Tato ukázka a fotogalerie ze čtvrtečního dílu Ulice, z nichž mrazí, vám napoví.

Seriál Ulice: Co odhalí Karla a Jirka Herman?
21.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Překvapivá stopa: Co odhalí Karla a Jirka při vyšetřování?

Karla a Jirka se pořád neměli čeho chytit při vyšetřování brutálních napadení bezdomovců. Teď to vypadá, že se jim konečně zablesklo na lepší časy. Na co kápnou? Není to jen další falešná stopa? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriá Ulilce: Co Karla prozradí Márovi?
20.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Šťastná novinka pro Máru: Co mu prozradí Karla?

Jen co Mára přijde domů, hned si začne dělat starost o Karlu, která se chová jinak než obvykle. Co je příčinou? Čím ho Karla potěší tak, že z toho má Vánoce už nyní? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Je Ctibor opravdu vrahem bezdomovců?
17.11.

TIPUJTE! Je vrahem bezdomovců opravdu Ctibor?

Policie vyšetřuje už čtvrt roku několik vražd bezdomovců, které mají podle ní společného pachatele. Ten jí zatím stále uniká. Již brzy ale budou mít jednoho podezřelého – Ctibora. Je skutečně on sériovým vrahem? Tipujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Jaké důkazy vypátrá policie?
12.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Velký zvrat ve vyšetřování! Jaké jsou důkazy?

Policie zatím při vyšetřování útoků na bezdomovce hodně tápe. Již brzy se ale věci pohnou k lepšímu. Karla s Jirkou se konečně budou moci něčeho chytit. Od čeho si hodně slibují? Jaké získají důkazy? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.