Seriál Ulice: Co je pro Terezu hodně těžké?
včera 17:43

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Tereza otevřeně o výpovědi: Co přizná?

V kabinetu je od minulého pátku, kdy Tereza dala výpověď, docela velké dusno. Tereza chodí jako tělo bez duše, nikdo neví, co se jí honí hlavou. Co nakonec přizná? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Tereza přizná?
11.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Dusno kvůli výpovědi: Co Tereza přizná?

Na gymnáziu by se dala atmosféra krájet kvůli Terezině výpovědi. Všechny to docela rozhodilo, samotná Tereza je na tom dost mizerně. Proč? Co ji hodně zasáhlo? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: K čemu Tereza nečekaně dospěje?
11.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Šokující rozhodnutí: Kdy chce Tereza skončit?

Tereza si to sice všechno krásně naplánovala, ale najednou je spousta věcí jinak. Tereza začne překvapivě okamžitě jednat a ředitelku šokuje svým nenadálým rozhodnutím ohledně odchodu ze školy. Jak si to představuje? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: S čím se nešťastná Tereza svěří Otovi?
10.01.

CO NEBYLO V TV: Co Tereza přizná Otovi?

David odjel do Lince teprve včera, ale pro Terezu to je už nekonečně dlouhá doba. Vztah na dálku snáší čím dál hůř, což neunikne ani Otovi. S čím se mu nešťastná Tereza svěří? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrtečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Čím David překvapí Terezu?
aktualizováno 04.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Velké překvapení: Čím David vyrazí dech Tereze?

David se už brzy postará Tereze o obrovské překvapení. Přestože si všechno říkají, jednu věc se mu podaří utajit. Jakou? Čím jí v novém roce vyrazí dech? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Proč se Tereza obává přestěhování do Lince?
20.12.

CO NEBYLO V TV: Proč Tereza tolik zvažuje přestěhování do Lince?

Tereza řeší velké dilema – přestěhovat se za Davidem do Lince, nebo mít i nadále vztah na dálku? Odjezdu do Lince se obává hned z několika důvodů. Co je pro ni nejtěžší? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Čím Vlaďka zaskočí Terezu?
30.11.

CO V TV NEUVIDÍTE: Jen Vlaďčino vstřícné gesto, nebo je za tím něco víc?

Terezu hodně překvapilo, když u táty v nemocnici natrefila na Vlaďku, která přišla taky na návštěvu. A nejen to. Vlaďka se míní angažovat mnohem víc. Je za tím jen snaha pomoci, nebo jí jde hlavně o Tomáše? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Proč se Tereza sesype?
27.09.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Tereza v slzách: Proč ruší svatbu?

Na Terezu je toho už moc. V noci pořádně nespala kvůli zprávě od mámy, teď přijde další ťafka, po které se Tereza sesype. Jaká? A proč chce zrušit svatbu? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Svatba Terezy a Davida - 35
aktualizováno 21.09.

EXKLUZIVNĚ: FOTKY ze svatby Terezy a Davida

Již příští pátek se koná svatba Terezy a Davida. Pomalu se tomu ani nechce věřit, jak ten čas letí. Tereza nám dospěla před očima, brzy stane před oltářem. My pro vás máme exkluzivně již nyní velkou fotogalerii z jejího velkého dne.

Seriál Ulice: Svatba Terezy a Davida - 35
21.09.

Svatba Terezy a Davida

Svatba Terezy a Davida

Seriál Ulice: Svatba Terezy a Davida - 35
18.09.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: První záběry ze svatby Terezy a Davida: Jaká překvapení je čekají?

Tereza a David by si měli říct již za pár dní své ano. Bez nečekaných komplikací se ale jejich velký den neobejde. Co je pořádně zaskočí? Na co není ani jeden z nich připraven? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Co všechno se učitelka Landová dozví od Šímy?
17.09.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Drsná pravda pro Landovou: Jak ji přijme?

Učitelka Landová neustále všude hájí Aleše, jenž je pro ni pořád vzorem všech mužských ctností. Teď ale nečekaně narazí u někoho, u koho to ani v nejmenším nečeká – u Šímy. Proč? Co všechno jí Šíma prozradí? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.