Seriál Ulice: Terezu, Matěje a Davida čekají velké změny
včera 19:47

VIDEO: Zásadní změny v životě Terezy, Davida a Matěje už příští týden! Co pro ně bude rozhodující?

Minulý týden dala Tereza výpověď, příští týden se jí převrátí život vzhůru nohama. A nejen jí. Obrovské životní změny čekají také Davida či Matěje. Co se stane? Jak si s nimi osud pohraje?

Seriál Ulice: S čím se nešťastná Tereza svěří Otovi?
10.01.

CO NEBYLO V TV: Co Tereza přizná Otovi?

David odjel do Lince teprve včera, ale pro Terezu to je už nekonečně dlouhá doba. Vztah na dálku snáší čím dál hůř, což neunikne ani Otovi. S čím se mu nešťastná Tereza svěří? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrtečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Davida a Terezu čeká opět smutné loučení
09.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Smutné loučení: Proč je pro Terezu a Davida tak těžké?

Tereza a David se musí opět na pár dní rozloučit kvůli Davidově práci v Linci. Tentokrát je to pro ně ale mnohem těžší než dřív. Proč? A jak to zvládnou? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak na tom je Matěj po bouračce?
02.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jak je na tom Matěj po bouračce?

Matěje čeká v letošním roce hodně těžká zkouška. Zaviní bouračku, jež se bohužel neobejde bez následků. Jak na tom bude samotný Matěj a jak oběť nehody? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: (Ne)povedené klapky z Ulice
31.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Pořádné okno, vtipné přeřeknutí i nečekané komplikace na svatbě! Co se stalo?

Natáčení Ulice je vždy připraveno do nejmenších detailů, ale občas se chybička vloudí. Představitelku Adriany dostalo okno jak výkladní skříň, představitelka Amálie všechny odbourala svým přeřeknutím a na natáčení svatby všichni lehli smíchy kvůli nerozbitné rekvizitě. Co se přihodilo? Podívejte se a pobavte spolu s námi při těchto zkažených klapkách.

Seriál Ulice: Čím David překvapí Terezu?
aktualizováno 04.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Velké překvapení: Čím David vyrazí dech Tereze?

David se už brzy postará Tereze o obrovské překvapení. Přestože si všechno říkají, jednu věc se mu podaří utajit. Jakou? Čím jí v novém roce vyrazí dech? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co je u Matěje nového?
24.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Matěj je zpět! Čím všechny šokuje?

Tereza tomu zpočátku ani nemohla uvěřit. Matěj se po roce zase vrací domů! A má hned několik velkých novinek. Čím všechny šokuje? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Proč se Tereza obává přestěhování do Lince?
20.12.

CO NEBYLO V TV: Proč Tereza tolik zvažuje přestěhování do Lince?

Tereza řeší velké dilema – přestěhovat se za Davidem do Lince, nebo mít i nadále vztah na dálku? Odjezdu do Lince se obává hned z několika důvodů. Co je pro ni nejtěžší? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Vlaďka se sesype kvůli Tomášovi
20.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Vlaďka v slzách kvůli Tomášovi: Co ji tak zasáhne?

Dušanův včerejší výbuch kvůli Tomášovi rozpoutal krizi nejen v jeho manželství, ale také mezi jejich rodinami. Vlaďka se kvůli tomu sesype, Tereza jí navíc nechtěně naloží ještě. Co je na Vlaďku už moc? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Proč Dušanovi povolí nervy kvůli Tomášovi?
19.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Dušan to neustojí: Rozvod kvůli Tomášovi?!

Tereza není jediná, kdo si myslí, že její táta a Davidova máma spolu něco mají. Také Dušan registruje, že se něco děje. A rozhodně mu to není jedno. Proč mu povolí nervy a padne slovo rozvod? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaké nepříjemné novinky se dozví David?
18.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Přituhuje… Jaké jobovky čekají na Davida po návratu z Lince?

David se z Lince pokaždé hodně těší domů, ale tentokrát mu radost z návratu moc dlouho nevydrží. Jen co přijede, dozví se špatné zprávy. Jaké? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Uilce: Co je pro Terezu pořádný šok?
18.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Tereza v šoku: Při čem nachytá tátu s Vlaďkou?

Tereza podezřívá tátu a Vlaďku, že spolu něco mají. Doteď to byly pouhé dohady, nyní však získá důkaz, že je tomu opravdu tak. Jaký? Při čem ty dva nachytá? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.