Seriál Ulice: Čím Evžen překvapí Blanku?
27.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Čím Evžen překvapí Blanku?

Blanka a Evžen kolem sebe krouží už docela dlouho. Teď se konečně rozhoupou k činu, který na ně prozradí mnohem víc, než se na první pohled zdá. Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Přeskočí mezi nimi konečně jiskra?
13.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Blanka a Evžen: Společný večer při svíčkách?

Blanka a Evžen se sbližují čím dál víc. Evžen je Blance oporou pokaždé, když to potřebuje. Teď mezi nimi dojde i na romantiku. Jakou? A přeskočí jiskra? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co spojuje Blanku a Evžena?
12.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Otevřené přiznání: Co spojuje Blanku a Evžena?

Blanka i Evžen mají v lecčems podobný osud – krachlo jim manželství, nyní jsou sami, mají stejné trápení i děti, se kterými nemohou být. Pro koho je to teď horší? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak Blanka vyřeší těžké dilema?
11.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Těžké dilema: K čemu Blanka dospěje?

Pro Blanku to začíná být noční můra. Nedokáže si představit, že by po tom všem, co se stalo, strávila Štědrý večer společně s manželem a jeho mladší milenkou, i když na dětech jí hodně záleží. Právě kvůli nim je schopná jakékoliv oběti. K čemu nakonec dospěje? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Amálie zaskočí Blanku?
10.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Smutná pravda pro Blanku: Co ji hodně překvapí?

Blanka našla v Amálii spřízněnou duši, které se svěřuje s tím, co ji trápí. Přitom netuší, že toho mají s Amálií společného mnohem víc, než by se zdálo. Čím ji Amálie hodně překvapí? Co jí prozradí? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím manžel dožene Blanku k slzám?
07.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další rána pro Blanku. Jak ji manžel znovu podrazí?

Blanka se jen těžko vyrovnává s tím, že děti v poslední době téměř nevidí. O to více se těší na Vánoce, že budou zase spolu. Ovšem její manžel má jiné plány. Co Blance oznámí? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Evžen, nebo Patrik? Kdo se k Blance hodí víc?
02.12.

HLASUJTE! Evžen, nebo Patrik? Kdo se k Blance hodí víc?

Kolem osamělé Blanky krouží dva sympatičtí muži, kteří o ni mají evidentně zájem. S Patrikem se Blanka zná už od studií a skvěle si rozumí, s Evženem si k sobě cestu teprve hledají. Který z nich se k ní podle vás hodí víc?

Seriál Ulice: Co je pro Evžena hodně ponižijící?
aktualizováno 30.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Ťafka pro Evžena: Jak ho Blanka nechtěně poníží?

Evžen strávil s Blankou příjemný večer. Zdálo se, že k sobě mají mnohem blíž, než by se zdálo. Hned následujícího dne ho však právě Blanka neúmyslně hodně poníží při představování Patrikovi. Co je pro Evžena velmi potupné? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak to spolu mají Patrik a Blanka? - 1
aktualizováno 29.11.

NOVÁ POSTAVA: Kdo je Patrik Nosek a jak to má s Blankou?

Již brzy se poprvé setkáte se sympatickým Patrikem Noskem, který má hodně blízko k Blance. Jak to spolu ti dva mají? Jsou jen přátelé, nebo je mezi nimi něco víc? A co je vlastně Patrik zač?

Seriál Ulice: Čím Evžen zapůsobí na Blanku?
29.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Blanka a Evžen: Další sbližování?

Evžen je jeden z mála, komu se Blanka otevřeně svěřuje, kdo ji dokáže držet nad vodou, když jí je mizerně. Zdá se, že si k sobě našli cestu. Teď to dokonce vypadá na další krůček při jejich sbližování. Co se stane? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Marie zase hecuje bráchu Mílu
28.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Sourozenecké hecování: Čím Marie zdvihne mandle bráchovi?

Marie neustále pošťuchuje bráchu Mílu, aby nebyl tak zaprděný, jak o něm nyní s oblibou říká. Rýpání si neodpustí ani z nemocničního lůžka. Naopak si to s chutí užije. Proč z ní Vlastimil Pešek málem vyletí z kůže? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Kdo je Patrik Nosek?
25.11.

NOVÁ POSTAVA: Jak zasáhne do děje sympatický Patrik Nosek?

V příštích dnech se objeví v Ulici nový sympaťák Patrik Nosek, který má hodně blízko k Blance. To moc nepotěší Evžena, jenž na Blanku začíná měnit názor. Co je vlastně Patrik zač? Jak to s ním Blanka má?