Seriál Ulice: (Ne)povedené klapky z Ulice
31.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Pořádné okno, vtipné přeřeknutí i nečekané komplikace na svatbě! Co se stalo?

Natáčení Ulice je vždy připraveno do nejmenších detailů, ale občas se chybička vloudí. Představitelku Adriany dostalo okno jak výkladní skříň, představitelka Amálie všechny odbourala svým přeřeknutím a na natáčení svatby všichni lehli smíchy kvůli nerozbitné rekvizitě. Co se přihodilo? Podívejte se a pobavte spolu s námi při těchto zkažených klapkách.

Seriál Ulice: Čím Evžen překvapí Blanku?
27.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Čím Evžen překvapí Blanku?

Blanka a Evžen kolem sebe krouží už docela dlouho. Teď se konečně rozhoupou k činu, který na ně prozradí mnohem víc, než se na první pohled zdá. Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Blanka se svými dětmi
15.12.

EXKLUZIVNĚ: FOTKY Blančiných dětí: Jak s nimi šel čas?

Blanka má pro Adama a Kristýnu speciální dárek, jenž určitě ocení nejen teď, ale hlavně v pozdějším věku. Udělala jim speciální alba s fotkami, když byli malí. My pro vás nyní máme ty nejhezčí z nich. Podívejte se na ně v naší fotogalerii.

Seriál Ulice: Přeskočí mezi nimi konečně jiskra?
13.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Blanka a Evžen: Společný večer při svíčkách?

Blanka a Evžen se sbližují čím dál víc. Evžen je Blance oporou pokaždé, když to potřebuje. Teď mezi nimi dojde i na romantiku. Jakou? A přeskočí jiskra? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co spojuje Blanku a Evžena?
12.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Otevřené přiznání: Co spojuje Blanku a Evžena?

Blanka i Evžen mají v lecčems podobný osud – krachlo jim manželství, nyní jsou sami, mají stejné trápení i děti, se kterými nemohou být. Pro koho je to teď horší? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak Blanka vyřeší těžké dilema?
11.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Těžké dilema: K čemu Blanka dospěje?

Pro Blanku to začíná být noční můra. Nedokáže si představit, že by po tom všem, co se stalo, strávila Štědrý večer společně s manželem a jeho mladší milenkou, i když na dětech jí hodně záleží. Právě kvůli nim je schopná jakékoliv oběti. K čemu nakonec dospěje? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Amálie zaskočí Blanku?
10.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Smutná pravda pro Blanku: Co ji hodně překvapí?

Blanka našla v Amálii spřízněnou duši, které se svěřuje s tím, co ji trápí. Přitom netuší, že toho mají s Amálií společného mnohem víc, než by se zdálo. Čím ji Amálie hodně překvapí? Co jí prozradí? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím manžel dožene Blanku k slzám?
07.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další rána pro Blanku. Jak ji manžel znovu podrazí?

Blanka se jen těžko vyrovnává s tím, že děti v poslední době téměř nevidí. O to více se těší na Vánoce, že budou zase spolu. Ovšem její manžel má jiné plány. Co Blance oznámí? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Evžen, nebo Patrik? Kdo se k Blance hodí víc?
02.12.

HLASUJTE! Evžen, nebo Patrik? Kdo se k Blance hodí víc?

Kolem osamělé Blanky krouží dva sympatičtí muži, kteří o ni mají evidentně zájem. S Patrikem se Blanka zná už od studií a skvěle si rozumí, s Evženem si k sobě cestu teprve hledají. Který z nich se k ní podle vás hodí víc?

Seriál Ulice: Co je pro Evžena hodně ponižijící?
aktualizováno 30.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Ťafka pro Evžena: Jak ho Blanka nechtěně poníží?

Evžen strávil s Blankou příjemný večer. Zdálo se, že k sobě mají mnohem blíž, než by se zdálo. Hned následujícího dne ho však právě Blanka neúmyslně hodně poníží při představování Patrikovi. Co je pro Evžena velmi potupné? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Evžen zapůsobí na Blanku?
29.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Blanka a Evžen: Další sbližování?

Evžen je jeden z mála, komu se Blanka otevřeně svěřuje, kdo ji dokáže držet nad vodou, když jí je mizerně. Zdá se, že si k sobě našli cestu. Teď to dokonce vypadá na další krůček při jejich sbližování. Co se stane? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Marie zase hecuje bráchu Mílu
28.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Sourozenecké hecování: Čím Marie zdvihne mandle bráchovi?

Marie neustále pošťuchuje bráchu Mílu, aby nebyl tak zaprděný, jak o něm nyní s oblibou říká. Rýpání si neodpustí ani z nemocničního lůžka. Naopak si to s chutí užije. Proč z ní Vlastimil Pešek málem vyletí z kůže? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.