Seriál Ulice: K jakému radikálnímu rozhodnutí dospěje nešťastná Šárka?
08.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Nešťastně zamilovaná Šárka to nezvládá: Co udělá?

Pro Šárku byla včerejší oslava výročí svatby Maléřových peklem. Už nemůže dál, nechce podobné situace zažívat. A tak dospěje k radikálnímu rozhodnutí. Co udělá? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Šárka zamete s Mastným
21.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Mastný tvrdě narazí: Jak ho setře Šárka?

Šárka se s Mastným již nepáře a dává mu jasně najevo, co si o něm myslí. Už se ho nebojí, ani když jí opět vyhrožuje. Jak s ním zamete? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Šárka neustojí?
31.10.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Veronika podusí Šárku ve vlastní šťávě: Co neustojí?

Šárka by se od jisté chvíle nejraději Veronice vyhýbala obloukem. To ale není možné. A právě Veronika uhodí na její hodně citlivou strunu, aniž by tušila, co všechno se děje mezi Šárkou a Martinem. Jak Šárka zareaguje? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak ustojí Martin a Šárka další setkání?
26.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: První setkání po polibku: Jak to Šárka a Martin ustojí?

Mezi Šárkou a Martinem to včera při polibku nečekaně zajiskřilo. Oba dva to hodně rozhodilo, ani jeden netuší, co si o tom ten druhý myslí. Teď se znovu nečekaně setkají, navíc v přítomnosti svých partnerů. Jak to zvládnou? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Přeskočí jiskra mezi Šárkou a Martinem?
25.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Polibek Martina a Šárky: Přeskočí jiskra?

Martin a Šárka tohle rozhodně neplánovali. Oba jsou zadaní, myslí si, že to mezi sebou mají vyřešené. Přesto dojde k polibku, který rozhodně není jen přátelskou pusou. Co mu předchází? A co následuje? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Martin dá Mastnému opět lekci
12.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Martin to natře Mastnému: Jakou mu dá lekci?

Stálým hostům se ani trochu nelíbí změny, ke kterým došlo v hospodě. Martin se navíc Šárky otevřeně zastane. Jak si spolu s Matoušem a Ondrou vychutnají Mastného? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Mastnému se vymstí vyhazov Šárky
11.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Květě teče do bot: Jak to odnese Mastný?

Květa začíná pomalu zjišťovat, že vyhodit Šárku na minutu byla chyba. Teď se to vymstí i Mastnému, jenž bude muset spolknout další hořkou pilulku. Jakou? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Mastný se mstí Šárce
08.10.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Mastný se mstí: Jak zamete se Šárkou?

Radek Mastný si svou pomstu pečlivě připravil už před víkendem. Teď zasadí Šárce smrtící úder. Jak si ji vychutná? A co na to Květa? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Dvojí tvář sexuálního obtěžování v Ulici
04.10.

SEXUÁLNÍ OBTĚŽOVÁNÍ v Ulici: Skutečná oběť vs. křivé obvinění

Sexuální obtěžování je v poslední době často skloňované téma díky kampani MeToo. Čím více se o něm mluví, tím větší hon na čarodějnice může rozpoutat. A tím více toho mohou zneužít potvory, jako je například Ája.

Seriál Ulice: Mastný musí spolknout další hořkou pilulku od Květy
04.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Hořká pilulka pro Mastného: Co musí skousnout?

Ego Radka Mastného dostalo pořádnou ťafku, když se musel omluvit Šárce. Teď jeho mužská ješitnost schytá další políček od Květy. Jaký? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Martin dá lekci Mastnému
25.09.

UKÁZKA z úterní Ulice: Mastný narazí: Jakou lekci dostane od Martina?

Radek Mastný dělá Šárce ze života peklo, jen aby ji donutil přijmout jeho nemravný návrh. Čím více ji deptá, tím více si to užívá. Teď však dostane nečekaně přes prsty. Jak si ho podá Martin? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Mastný šikanuje Šárku
24.09.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Šikana se stupňuje: Čím Mastný vyhrožuje Šárce?

Radek Mastný šikanuje Šárku čím dál víc. Chce ji zlomit, aby byla konečně povolná. A jak se zdá, nezastaví se opravdu před ničím. Co jí provede tentokrát? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.