Seriál Ulice: Co se Franta dozví od Skyler?
14.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Další jobovky pro Frantu: Co se dozví od Skyler?

Franta nezvládá rozchod se Skyler a ztrátu syna, o kterého přišel ve chvíli, kdy s ním Skyler odešla k novému příteli. Teď přijde další rána. Jaká? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Co Franta přizná Anče?
14.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Z toho mrazí… Co Franta přizná Anče?

Odkopnutý a podvedený Franta je na dně. Se zradou Skyler a ztrátou syna se nedokáže vyrovnat, už ani nemá síly bojovat. O to více mrazí z jeho slov. S čím se svěří Anče? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Franta je na dně...
11.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Franta na dně: Co přizná Anče?

Franta zažívá jedny z nejhorších chvil ve svém životě, ne-li úplně nejhorší. Po návratu domů to s ním jde rychle z kopce, což dělá starost jeho blízkým. Co prozradí v záchvatu zoufalství Anče? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: V čem se Anča a Zuzana neshodnou?
10.01.

CO NEBYLO V TV: Co by se Frantovi asi moc nelíbilo?

Anču i Zuzanu zasáhly špatné zprávy z Amsterodamu naprosto stejně. Obě by rády Frantovi pomohly, opět jsou na jedné lodi. Kam až jsou ochotny ve snaze pomoci zajít? Co by Frantu určitě moc nepotěšilo? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jak na tom je odkopnutý Franta?
10.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jak na tom je odkopnutý Franta?

Všichni si dělají velkou starost o Frantu, se kterým zamávaly kopačky od Skyler. Teď se Franta nečekaně objeví v Ulici. Jak na tom je? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Miloše pořádně rozhodí Jean Claude?
09.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Miloš v úzkých kvůli Justine: Z čeho začne mít nahnáno?

Milošovi pořádně zatrne, jen co se dá do řeči s Jean Claudem. Zase ho dostihne jeho zamilovanost do Justine, ovšem tentokrát takovým způsobem, že se začne obávat nejhoršího. Čeho? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice, která vás určitě i pobaví.

Seiál Ulice: Jean Claude přiváží z Amsterodamu špatné zprávy
08.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Špatné zprávy pro Liškovy: Co je s Frantou?

Na konci loňského roku bylo vše zalité sluncem, hned na začátku toho letošního čeká Frantu i všechny jeho blízké hodně těžká zkouška. Co s Frantou i všemi ostatními pořádně zamává? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaké jobovky se dozví Liškovi o Frantovi?
18.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Strach o Frantu! Jaké jobovky přiveze z Amsterodamu táta Skyler?

Předvánoční nadílka u Liškových byla idylkou, kterou si všichni užili. Jenže začátek nového roku jim přinese další těžkou zkoušku. Tentokrát půjde o Frantu, se kterým bude zle. Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Bedřich otevře Evě oči
04.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Bedřich otevře Evě oči. Co jí prozradí?

Bedřich je ten poslední, od koho by to Eva čekala. Přesto je to právě on, kdo se před ní zastane Anči. A nejen to. Díky němu Eva zjistí, jak to bylo doopravdy s Ančou a Milošem. Jaké je její prozření? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Miloš nedokáže odpustit Evě?
14.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Miloš otevřeně o Evě a dětech: Co těžce nese?

Nestává se moc často, aby měl Miloš lítostivou. Když už k tomu dojde, člověk jen kouká, co všechno na sebe prozradí, jaký ve skutečnosti je. S čím se svěří Anče? Čím ho ranila Eva? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Miloš šokuje Anču i Petra svým přáním
29.08.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Miloš se nežinýruje: Čím šokuje Anču i Petra?

Miloše jeho poblouznění Ančou přes léto nepřešlo. Právě naopak. Anču nemůže pustit z hlavy, a tak se za ní hned po dovolené vypraví i s překvapivým dárkem. A zaperlí tak, že Petr i Anča zalapají po dechu. Co se stane? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Představitelé Bedřicha a Miloše občas lehnou smíchy při natáčení
17.07.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Co Milošovi a Bedřichovi opravdu neprošlo?

Milošovo svérázné chování vás baví čím dál víc. Teď vás určitě pobaví i jeho představitel Jiří Štrébl, který dokonale odboural všechny na place. Čím? A co nevyšlo Bedřichovi? Podívejte se na další sérii zkažených klapek z Ulice.