Seriál Ulice: Jaká bude letošní mikulášská nadílka v Ulici? - 13
aktualizováno 02.12.

FOTKY: Romantika, zděšení i humor: Jaký bude letošní Mikuláš v Ulici?

Již ve středu opět zavítá do Ulice Mikuláš s čertem a andělem. A tentokrát to bude opravdu nářez. Rapující anděl, hrůzostrašná čertice a Mikuláš, který nakonec zapomene, že je svatý muž... Tohle tu ještě vážně nebylo. Podívejte se již nyní na fotky v naší fotogalerii

Seriál Ulice: Koblihová bitka v pekařství - 15
30.10.

UKÁZKA z úterní Ulice: Koblihy lítají vzduchem! Jak se do sebe pustí Nyklová a Pelcová?

Vilmu Nyklovou i Jarmilu Pelcovou mrzí zrušená svatba, ale vinu samozřejmě přičítají té druhé. Teď si spolu vyřídí účty takovým způsobem, že v pekařství budou lítat vzduchem nejen nadávky, ale také koblihy. Jaká mela se tam strhne? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak si představují Nyklová a Pelcová usmíření?
24.10.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Nyklová a Pelcová: Usmíření nebo tanec na minovém poli?

Do svatby zbývají už jen dva dny, nejvyšší čas, aby Pelcová s Nyklovou zakopaly válečné sekery. Jejich usmíření si vezme na starost Pavel. Jak to dámy zvládnou? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak si představuje svatební hostinu Pavlova babička?
19.09.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Svatba jako řemen: Co hrozí svatebčanům?

Přípravy svatby Venduly a Pavla jsou v plném proudu. Bohužel do nich zasahují jejich babičky víc, než by bylo zdrávo. Co by se podle nich mělo servírovat na hostině? V čem se zásadně neshodnou? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Sriál Ulice: Jak se Vendule zkomplikuje svatba?
31.08.

UKÁZKA z páteční Ulice: První komplikace: Proč Vendula nečekaně narazí se svatbou?

Jen co padne datum svatby Pavla a Venduly, hned se jejich velký den začne komplikovat. Rodiny o něm totiž mají své představy, ze kterých nemíní slevit. Jaké? Z čeho kouká slušný malér? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Kdy bude svatba Pavla a Venduly?
30.08.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Přesný termín je tu! Kdy bude svatba Venduly a Pavla?

Minulý týden požádal Pavel Vendulu o ruku, teď padne už i přesný termín jejich svatby. A bude to dřív, než by kdokoliv tušil. Kdy si ti dva řeknou své ano? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Kdy a kde bude svatba Venduly a Pavla?
22.08.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Odtajněno! Kdy a kde bude svatba Venduly a Pavla?

Vendula je momentálně nejšťastnější snoubenkou na světě. A stejně jako Tereza, ani ona nechce s veselkou příliš otálet. Kdy a kde se bude vdávat? To se dozvíte již nyní z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Pavlova žádost o ruku a lekce babičkám - 25
19.08.

FOTKY: Vendula a Pavel: Žádost o ruku i lekce babičkám

Pavel se už brzy rozhodne k zásadnímu kroku ve svém životě, který se hodně týká i Venduly. A bohužel také jejich babiček, pro něž budou Pavlovy plány událostí roku. Jak nakonec Pavel požádá Vendulu o ruku? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Pavlova žádost o ruku a lekce babičkám - 25
19.08.

Pavel a Vendula: Źádost o ruku a lekce babičkám

Pavel a Vendula: Źádost o ruku a lekce babičkám

Seriál Ulice: Jak se Vendula dozví o svém těhotenství?
04.06.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Je to venku: Jak se Vendula dozví o svém těhotenství?

Vendula, Vilma i Růža mají před ostatními svá tajemství. Jenže všechno se utajit nedá, zvláště pokud se jedná o tak velkou věc, jako je těhotenství. Jak to na Vendulu praskne v pekařství? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví a taky vás pobaví.

Seriál Ulice: Vendula je těhotná?!
01.06.

UKÁZKA z páteční Ulice: Šokující odhalení: Vendula je těhotná!?

Vendula a Pavel jsou zamilovaní až po uši. Nyklová je šťastná, že jsou spolu, ovšem teprve teď přijde ten pravý jásot. Jak Nyklová přijde na to, že Vendula je těhotná? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Pavel všechny šokuje?
25.05.

UKÁZKA z páteční Ulice: Pavel by vraždil pohledem: Čím všechny šokuje?

Vendula a Pavel jsou jako dvě hrdličky. Od chvíle, kdy se dali dohromady, jen září láskou a štěstím. Dlouho jim to však nevydrží. Co jim jejich idylku pokazí? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.