Seriál Ulice: Jak na tom je Karla den po dramatickém zatčení Ctibora?
23.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak na tom je Karla po včerejším dramatu?

Karla se snaží fungovat, jako by se nic nestalo. S Jirkou uzavírá Ctiborův případ, soustředí se na práci. V pohodě ale zdaleka není. Co Jirkovi prozradí? Jak na tom je? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Ctibora docela rozhodí?
22.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jaké novinky rozhodí Ctibora?

Ctibor umí šikovně vyzvědět, co ho zajímá, aniž vy druzí pojali sebemenší podezření. Takhle se dozví i od Máry novinky, které mu ale žádnou velkou radost neudělají. Co je už docela podezřelé? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Ctibor ohrožuje Karlu odjištěnou pistolí - 12
21.11.

UKÁZKA a FOTKY ze čtvrteční Ulice: Karla v ohrožení života! Proč rupnou Ctiborovi nervy?

Karla se chytila jediné stopy, kterou momentálně má. Bohužel netuší, že se s podezřelým Ctiborem už brzy setká, aniž by na to byla jakkoliv připravená. Jaké drama se ve čtvrtek odehraje? Tato ukázka a fotogalerie ze čtvrtečního dílu Ulice, z nichž mrazí, vám napoví.

Seriál Ulice: Ctibor ohrožuje Karlu odjištěnou pistolí - 5
21.11.

Karla v ohrožení života

Karla v ohrožení života

Seriál Ulice: Co odhalí Karla a Jirka Herman?
21.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Překvapivá stopa: Co odhalí Karla a Jirka při vyšetřování?

Karla a Jirka se pořád neměli čeho chytit při vyšetřování brutálních napadení bezdomovců. Teď to vypadá, že se jim konečně zablesklo na lepší časy. Na co kápnou? Není to jen další falešná stopa? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Je Ctibor opravdu vrahem bezdomovců?
17.11.

TIPUJTE! Je vrahem bezdomovců opravdu Ctibor?

Policie vyšetřuje už čtvrt roku několik vražd bezdomovců, které mají podle ní společného pachatele. Ten jí zatím stále uniká. Již brzy ale budou mít jednoho podezřelého – Ctibora. Je skutečně on sériovým vrahem? Tipujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Ctiborovi zavaří Mára
aktualizováno 09.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak Mára zavaří Ctiborovi?

Kolem Ctibora to začíná nečekaně houstnout. Nikdy neměl žádné opletačky s policajty, to se ale brzy změní, navíc kvůli Márovi. Do čeho ho namočil? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Kolik tváří má Ctibor? - 22
01.11.

FOTKY: Poznejte všechny tváře Ctibora! Co o něm možná ještě nevíte?

Charismatický Ctibor je Tonyho kámoš z dob, kdy dělával vyhazovače. Podle Tonyho je v pohodě, ale i on má svá tajemství. Co je vlastně zač? Kolik má různých tváří?

Seriál Ulice: Karla v šoku kvůli dalšímu případu...
01.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Z toho mrazí… Kdo je další vrahova oběť?

Vrah bezdomovců znovu zaútočil. Tentokrát však není jeho obětí nikdo neznámý. Koho si vyhlédl? A jak ho zřídil? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Ctibor se pustí do Arnošta
31.10.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Arnošt si koleduje: Proč si ho podá Ctibor?

Arnošt se snaží nevyvolávat žádné konflikty. Teď ale kvůli alkoholu neodhadne situaci. Nejprve se vrhne na Věrku, později pořádně namíchne Ctibora. Co udělá? A jak si ho Ctibor podá? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Proč by se měl mít Mára na pozoru před Ctiborem?
30.10.

UKÁZKA z úterní Ulice: Co by mělo Máru varovat před Ctiborem?

Mára je nadšený ze Ctibora, kterého považuje za svého kámoše. Ten ho sice zachránil na poslední chvíli před Kvašákem, ovšem i on zřejmě není svatý. Co by mělo Máru varovat? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Je vrahem bezdomovců Kvašák?
24.10.

VIDEO: Je vrahem bezdomovců Kvašák?

Kvašák dělá ramena, tváří se jako největší boss. Na slabší si dovoluje, před silnějšími se raději stáhne, aby neměl nepříjemnosti. Vlastně na něj docela sedí policejní profil vraha bezdomovců. Je to opravdu on? Tipujte v naší anketě!