Seriál Ulice: Jak šel čas s třídou Franty a Viki - 20
30.07.

FOTKY Frantovy třídy: Šest let na gymplu: Jak nám dospívali před očima?

Frantu a jeho třídu jsme sledovali od prvního ročníku na gymnáziu, kdy Franta začal chodit s Viki. Letos na jaře Frantova třída úspěšně odmaturovala a rozprchla se na vysoké školy i různě po světě. Jak s ní šel na škole čas? Podívejte se na nejlepší fotky Franty, Viki a jejich spolužáků.

Seriál Ulice: Jak šel čas s třídou Franty a Viki - 20
aktualizováno 30.07.

Jak šel čas s třídou Franty a Viki

Jak šel čas s třídou Franty a Viki

Seriál Ulice: Čím vším si prošel v Ulici Matěj Jordán?
12.07.

VIDEO: Velké lásky, milostné karamboly, pořádné průšvihy, nevěra i drsné facky: Čím si prošel v Ulici Matěj Jordán?

Matěj si nyní buduje kariéru v Kanadě, ale ještě před pár lety to s ním vypadalo docela bledě. V řádném termínu se nedostal k maturitě, protože měl úplně jiné starosti než školu. Samozřejmě v tom sehrála velkou roli láska. A právě milostné karamboly Matěje provázejí už od druháku na gymplu. S kým chodil a co všechno se za ta léta navyváděl? Podívejte se na toto video.

Seriál Ulice: David otevřeně přizná Tereze, proč chce odejít
21.05.

CO V TV NEUVIDÍTE: David otevřeně o odchodu z gymnázia: Co je pravým důvodem?

David se rozhodl, že na gymnáziu skončí a přijme nabídku práce v Rakousku. Překvapivě ale z gymnázia neodchází kvůli této nabídce. Co je hlavním důvodem velkých změn u Davida? A jak na to zareaguje Tereza? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: David zvažuje velké změny...
21.05.

Velké změny u Davida: K čemu se odhodlá?

Poslední školní půlrok s Davidem docela zamával. Učení ho hodně baví, ještě na konci loňského roku si nedokázal představit, že by z gymnázia odešel. Teď se ale zdá, že je všechno jinak. Jaké změny David zvažuje? Opravdu je nakonec i uskuteční?

Seriál Ulice: Který z nich si víc zavařil?
18.05.

CO V TV NEUVIDÍTE: David, nebo Ota? Který z nich si víc zavařil?

Otovi ani Davidovi není ráno moc do smíchu. David si dělá starosti kvůli Lucii, Ota zjistí, že má na krku další malér. Jaký? A jak David vnímá Lucčin poslední zkrat? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Zklamaná Lucie si vyřídí účty s Davidem
18.05.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak si Lucie vyřídí účty s Davidem?

Lucii hodně zasáhlo to, jak o ní David mluví za zavřenými dveřmi. Nečekala, že právě od něj si vyslechne tak drsná slova. Proč to s ní tolik zamávalo? A z čeho Davida obviní? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak na tom jsou Lucie, Viki a Tobiáš těsně před maturitou?
17.05.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jde do tuhého: Jak na tom jsou Lucie, Viki a Tobiáš těsně před maturitou?

Nervozita vrcholí, je tu předposlední den maturit, kdy zkoušku dospělosti skládají kromě jiných také Lucie, Viki a Tobiáš. A hned ráno dojde na nečekané komplikace. Jaké? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Lucie Weberové Karolínou Šafránkovou
aktualizováno 17.05.

Chat s Lucií Weberovou: Těšte se na žádost o ruku!

Lucii hodně zasáhla Davidova slova. Bohužel to nezůstane bez následků. Lucie nedorazí k maturitě. Proč? Co s ní bude dál? A co si o tom myslí její představitelka Karolína Šafránková? Ve čtvrtek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Co Lucku hodně raní?
16.05.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Rána pro Lucku: Co ji setne den před maturitou?

Maturity jsou v plném proudu, zkouška dospělosti čeká co nevidět také Lucku. Jenže den před maturitou se stane něco, co s Luckou pořádně zamává. Co? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Davidova třída maturuje...
aktualizováno 14.05.

Maturity Davidovy třídy jsou tu! Kdo zkoušku dospělosti neustojí?

Tyto dny jsou rozhodující pro Davidovu třídu. Franta, Viki, Dominik, Lucka, Tobiáš, Frodo a jejich spolužáci maturují. Bez problémů se to ale neobejde. Kdo to nezvládne? A jaké to bude mít následky?

Seriál Ulice: David si podá Lucku
25.04.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Davidovi dochází trpělivost. Jak si to vyřídí s Luckou?

Zhrzená Lucka začíná překračovat všechny meze. David si ji už brzy podá kvůli zprávě, kterou mu poslala. Ovšem Lucka tentokrát zajde ještě dál, než by kdokoliv čekal. Co udělá? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.