Seriál Ulice: Jana a Josef se do sebe ostře pustí
včera 09:59

UKÁZKA z úterní Ulice: Ostrá hádka: Čím Jana namíchne Josefa?

Radka je za Janu a Rozinu ráda, Josefovi ale dává společné soužití s impulsivní Janou docela zabrat. Už brzy u nich opět hodně zhoustne atmosféra. Co se stane? Který z nich to víc přežene? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co zamilovanou Šárku hodně raní?
10.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Ťafka pro zamilovanou Šárku: Co ji hodně raní?

Mezi Šárkou a Martinem došlo včera ke zvratu, který oba dva dost zaskočil. Pro Šárku to znamená naději, že by s Martinem přeci jen mohli být spolu. Co nevidět ale přijde pořádná ťafka, která jí vžene slzy do očí. Co s ní tak zamává? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak se na vztahu Šárky a Martina podepsaly jejich vášnivé chvilky?
09.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: První setkání po sexu: Co je pro Martina i Šárku hodně těžké?

Martin a Šárka podlehli vzájemné přitažlivosti, i když si zamilovaný Martin lásku k Šárce zakazuje. Jak se to podepsalo na jejich vztahu? Jak to spolu nyní mají? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Opilý Jirka si začne vyřizovat účty se Šárkou a Martinem
09.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Drsné vyřizování účtů: Co Jirka hodně přežene?

Zhrzený Jirka se stále nedokáže vyrovnat s kopačkami od Šárky. Teď to už neustojí a začne si vyřizovat účty jak se Šárkou, tak i Martinem. Co bude už hodně přes čáru? Co Jirka provede? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Sex Martina a Šárky
09.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Sex Martina a Šárky: Co je zlomovým okamžikem?

Martin si lásku k Šárce zakazuje už přes dva měsíce, ale marně. Šárka ho přitahuje, je do ní zamilovaný. Jak podlehnou vzájemné přitažlivosti? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Sex Martina a Šárky - 16
09.01.

Sex Martina a Šárky

Sex Martina a Šárky

Seriál Ulice: Jak to spolu nyní mají Bruno a Marcela?
08.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Nečekané shledání: Co Marcela přizná Brunovi?

Marcela a Bruno se delší dobu neviděli. Když na sebe neplánovaně v Coolně narazí, je to setkání hodně rozpačité. Z čeho Bruno podezírá Marcelu? A co mu ona přizná? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Lukáš vystartuje po Veronice
07.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Lukáš vystartuje po Veronice: Co by se Martinovi určitě nelíbilo?

Lukáš Binar se motá kolem Veroniky už několik měsíců. Ta ho bere jako kamaráda a VIP klienta jejich salonu, jenže Lukáš má zájem hlavně o ni. Jak Veronika zareaguje na jeho vyznání lásky? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak Šárka ustojí setkání s Veronikou?
07.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Co by mělo být Veronice podezřelé?

Šárce vždycky pořádně zatrne, když za ní přijde Veronika. Nikdy neví, co od ní čekat vzhledem k tomu, že vůči ní nemá čisté svědomí. Jak ustojí další setkání? Co by mělo Veroniku varovat, že se něco děje? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jirka napadne Martina kvůli Šárce
31.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jirka napadne Martina kvůli Šárce: Co mu udělá?

Jirka se pořád nedokáže smířit s kopačkami od Šárky. Jakmile se přestane kvůli alkoholu kontrolovat, dost drsně se do ní pustí a pak napadne i Martina. Co se stane? A jak to Martin odskáče? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Josefovi rupnou nervy kvůli Janě
28.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Josefovi rupnou nervy: Jak to od něj schytá Jana?

U Radky a Josefa v novém roce hodně zhoustne atmosféra kvůli Janě, která svůj i jejich život sdílí na sociálních sítích. Přestože se bude jednat o nedorozumění, Jana si to už brzy pořádně odskáče. Co se stane? Co jí Josef provede? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Malvína Pachlová alias servírka Šárka - 4
24.12.

PROMLUVILA O TĚHOTENSTVÍ! Co prozradila představitelka Šárky z Ulice?

Malvína Pachlová, představitelka Šárky, v živém streamu odpovídala na dotazy fanoušků. Jelikož její postava právě nyní v seriálu řeší dost svízelnou situaci, je jasné, kterým směrem se většina otázek ubírala. A sympatická herečka se nebála odpovědět!