Seriál Ulice: Čím Bedřicha nepříjmeně překvapí Jindra s Honzou?
27.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Nepříjemné překvapení pro Bedřicha: Na čem se dohodli Jindra a Honza?

Jen co Jindra a Bedřich našli společnou řeč ohledně Lady, opět to mezi nimi trochu zaskřípe, tentokrát kvůli Ladině výchově. Co se Bedřichovi moc nezdá? A jak na to zareaguje? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jindra a Bedřich jen krůček od soudních tahanic...
31.10.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Jindra na tenkém ledě: Jak se chce vyhnout soudním tahanicím o Ladu?

Bedřichovi už došla trpělivost. Chce se o Ladu soudit, což je pro Jindru noční můrou. Co všechno udělá, aby to nezašlo tak daleko? Co Bedřichovi navrhne? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co musí Bedřich ustát kvůli Ladě?
15.10.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Co se Bedřichovi jen hodně těžko skousává?

Bedřich chce být co nejvíce se svou dcerou, ale ta už má domov jinde. To, jestli Ladu uvidí, nyní záleží jen na Jindře a Honzovi. Jak těžké to pro Bedřicha teď je? Co musí ustát kvůli Ladě? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Martin dá Mastnému opět lekci
12.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Martin to natře Mastnému: Jakou mu dá lekci?

Stálým hostům se ani trochu nelíbí změny, ke kterým došlo v hospodě. Martin se navíc Šárky otevřeně zastane. Jak si spolu s Matoušem a Ondrou vychutnají Mastného? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Mastnému se vymstí vyhazov Šárky
11.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Květě teče do bot: Jak to odnese Mastný?

Květa začíná pomalu zjišťovat, že vyhodit Šárku na minutu byla chyba. Teď se to vymstí i Mastnému, jenž bude muset spolknout další hořkou pilulku. Jakou? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Vztah Jindry a Bedřicha je v krizi...
24.09.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Nečekaná krize: Co je Bedřichovi podezřelé?

Bedřich nemá nejmenší tušení, jaká muka nyní Jindra prožívá. A bude ještě hůř. Zajde to tak daleko, že Bedřich začne mít dokonce i podezření. Jaké? Co mu bude divné? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jindra se sesype kvůli Honzovi
24.09.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Jindra v slzách kvůli Honzovi. Co už neustojí?

Honza o Jindru stále bojuje. Chce vědět na rovinu, na čem je, co k němu Jindra cítí. Na tu už toho ale začíná být moc. Proč se opět sesype? A kdo je spolu nachytá? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak to spolu nyní mají Jindra a Honza?
20.09.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Deset dní od úletu: Jak na tom jsou Jindra a Honza?

Minulý týden Jindra a Honza neukočírovali vzájemné city a neplánovaně se spolu vyspali. Jindra to hned následujícího dne ale utnula kvůli Bedřichovi a Ladě. Opravdu to byl jen úlet? Jak na tom jsou Jindra a Honza dnes? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: S kým Jindra vyrazí zapařit?
07.09.

UKÁZKA z páteční Ulice: Překvapivá volba: S kým Jindra půjde zapařit?

Jindra přichystá pro Bedřicha velké překvapení na večer, jenže má smůlu. Od Bédi dostane košem. Na druhou stranu i posvěcení, ať sama doma nesedí. Kdo bude jeho náhradníkem? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Martin na startu svého maratonu
06.09.

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Martinův maraton: Jak to dal?

Martin si nadělil ke svému jubileu jeden speciální dárek – osobní rekord. Poprvé v životě si zaběhl maraton. My pro vás máme nyní video, které při běhu sám natočil. Podívejte se, jak to dal.

Seriál Ulice: Martinova narozeninová oslava - 2
02.09.

FOTKY: Nečekaný rekord, oslava Martinova jubilea i špatné zprávy

Martin oslaví už za pár dní čtyřicátiny, jubileum, které v sobě skrývá podle Jardy nejedno úskalí. Martin se na narozeninovou oslavu přesto hodně těší, jenže ta bude mít bohužel hořkou příchuť kvůli špatným zprávám, jež zasáhnou celou rodinu. Co se dozví? A jaký rekord už brzy padne?

Seriál Ulice: Martinova narozeninová oslava - 3
02.09.

Martinova narozeninová oslava

Martinova narozeninová oslava